Conde Nast ارائه شده است و کارکنان آن N95 ماسک. ایده بد است!


Two bins of N95 masks with a sign above that says "N95 Masks Only."

قبلا فرسوده N95 ماسک های ذخیره شده ممکن است بازیافت در واحد مراقبت های ویژه MedStar بیمارستان سنت مری در Leonardtown مریلند در روز چهارشنبه.

برنده McNamee/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

به عنوان اقتصاد قرقره شرکت های رسانه ای در حال واکنش به رها خیره کننده در تبلیغات با اخراج furloughs و کاهش پرداخت. مجله غول پیکر, Conde Nast اقدام به شیرین خبر بد از آن کاهش پرداخت با چیزی مثبت: این شرکت ارسال خواهد شد هر یک از کارکنان خود یک N95 ماسک—شما می دانید, ماسک که کمک به نگه داشتن پزشکان و پرستاران در درمان coronavirus بیماران از بیماری خود.

چرا روزنامه نگاران نیاز N95s? در اینجا ایمیل از دیوید Gifford, معاون رئیس جمهور, املاک و مستغلات, و محل کار خدمات:

Screenshot of email from David Gifford that says Conde Nast will give employees N95 masks

تخته سنگ

ارائه کارکنان این ماسک خطرناک است. اصلی و بزرگ و آشکار راه آن است که خطرناک است به دلیل وجود یک ملی کمبود N95s. این بیمارستان درجه ماسک. کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز این ماسک برای سالم ماندن به طوری که آنها می تواند همچنان به رفتن به محل کار کمک به مردم با COVID-19 نمی میرند. آنها همچنین نیاز آنها به طوری که آنها نمی تواند مرگ خود را. و یک ملی وجود دارد کمبود آنها.

کجا ماسک از آمده است ؟ من رسیده به Conde Nast و سخنگوی توضیح داد که چرا آنها باید آنها را در حالی که همچنین اشاره کرد که این شرکت انجام داد اهدای یک دسته از ماسک در حال حاضر:

به عنوان یک مستاجر از 1 تجارت جهانی ما تا به حال عرضه از ماسک در دست برای کارکنان پس از حرکت به داخل ساختمان در سال 2014. ما اهدا اکثریت قریب به اتفاق ما سهام پزشکی-ترجیح نوع ماسک به بیمارستان های محلی در شهر نیویورک است. ما ارائه کارکنان برخی از آنها در حال گزارش در خط مقدم بحران گزینه داشتن یکی از باقی مانده ماسک که ترجیح نوع ماسک برای تجهیزات پزشکی. هر بلامعارض ماسک اهدا خواهد شد.

سخنگوی تایید کرد که توسط “پزشکی ترجیح داده” او به معنای “یکبار مصرف” N95s است که در واقع آنچه در بیمارستان ها به طور معمول استفاده کنید. اما با توجه به این که کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال بداهه تجهیزات حفاظت فردی به نظر می رسد مانند آنها هنوز هم می تواند استفاده از یک کمی متفاوت از نسخه واقعی N95 به جای فولاد ماسک و یا چیز دیگری.

وجود دارد یک راه بیشتر ظریف این خطرناک است که با مردم چگونه ممکن است استفاده از ماسک است. دادن یک N95 دعوت مجدد. در واقع Gifford ایمیل را تشویق می کند استفاده مجدد “تا دو سال.” کارکنان مراقبت های بهداشتی هستند استفاده مجدد از ماسک زیرا آنها کاملا نیاز به آنها را داشته باشد. روش برای تمیز کردن آنها عبارتند از: با استفاده از پراکسید هیدروژن بخار. گریه به دور از آب و صابون است که Gifford توصیه می کند (ماسک تولید کننده نشان می دهد آنها خوب هستند فقط برای 30 شوی). به جای تمیز کردن آنها سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند که پس از پوشیدن یک ماسک شما آن را قرار داده “و بلافاصله در یک بن بسته” و سپس پاک کردن دست های خود را. (بهترین گزینه بعدی که ما به نوبه خود به ساخت خود ما ماسک به نظر می رسد به بازی شیر یا خط آن را در یک laundry bin.) پوشیدن ماسک به صورت لمس کردن سطوح و سپس دست زدن ماسک به این معنی است که ماسک می ایستد برای دریافت آلوده در خارج به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توضیح می دهد. اگر شما بیمار هستید شما را آلوده داخل. این خوب نیست به آلوده چیز فقط حلق آویز کردن در خانواده خود است.

راه دیگر آن است که کمی خطرناک است زیرا N95s نیست خنثی قطعه از تجهیزات است. به عنوان رابرت Amler به من گفت برای من تخته سنگ راهنمای ماسک—یک N95 “خود عوارض جانبی است.” یعنی می توان آنها را سخت به از طریق تنفس; Amler توصیف آن به عنوان شبیه به تنفس به کیسه های کاغذی. مردمی با تنفس مسائل باید با دکتر خود مشورت قبل از استفاده از N95 ماسک, یک سان فرانسیسکو کرونیکل قطعه توضیح داد: چند سال پیش (آنها نباید در کودکان استفاده می شود).

در حالی که وجود دارد مخلوط شواهدی وجود دارد که اعضای عمومی پوشیدن فولاد و یا ماسک های پارچه ای می تواند کمک کند به گسترش این رمان coronavirus آن را حتی کمتر روشن است که پوشیدن یک N95 می تواند کمک کند تا در سطح فردی و بسیار روشن است که در یک سطح سلامت بهترین استفاده از N95s است برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. کند این ماسک به نظر می رسد سال 2020 معادل یک شهر ماشین فقط stupider.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>