تایید کرد: روباه می دانست از اتهامات علیه Tucker Carlson قبل از خود را از قبل برنامه ریزی شده تعطیلات

فاکس نیوز آموخته جزئیات آزار و اذیت جنسی اتهامات علیه شبکه بالا میزبان Tucker Carlson در جولای 9, چهار روز قبل از کارلسون اعلام کرد در هوایی که او می تواند مصرف طولانی “برنامه ریزی شده” تعطیلات, سالن, تایید کرده است.

کارلسون که ادعا می رفته اند به روزنامه نگاری پس از یک حرفه ای در سازمان سیا موفق به تابه خارج شد در یک جارو و گرافیک سوء رفتار جنسی طرح دعوی در دادگاه که دو زن در برابر شبکه پنج شنبه در نیویورک در دادگاه فدرال.

تبلیغات:

زنان جنیفر اکهارت و کتی Areu, اتهام تجاوز به عنف و آزار و اذیت جنسی در دست برخی از فاکس نیوز’ بزرگترین ستاره های خود از جمله به تازگی از کار اخراج اد هنری و کارلسون وبگاه همکار Sean Hannity. Areu خاص کارلسون برای اتهامات آزار و اذیت جنسی و تلافی.

Michael J. Willemin یک وکیل است که به همراه کهنه سوء رفتار جنسی litigator زمان داگ Wigdor نشان دهنده آن دو گفت: سالن که تیم خود را به اطلاع شبکه در مورد جزئیات اطراف Areu به اتهامات جولای 9 که یک فاکس نیوز سخنگوی تایید به سالن یک ایمیل به در.

این سخنگو گفت: شبکه “بی درنگ بررسی” ادعا می کند پس از یادگیری در مورد آنها.

تبلیغات:

“تاکر است که هنوز هم به کار و این صفر را با تعطیلات خود را که حلال و از پیش برنامه ریزی شده” سخنگوی اضافه شده است.

کارلسون ساخته شده با اعلام این خبر در اولین نمایش خود را پس از شبکه اطلاع از انتظار طرح دعوی در دادگاه. در همان زمان Willemin ادعا کرد که این شبکه در حال حاضر شناخته شده برای دو هفته است که او و Wigdor بودند به نمایندگی از زنان است.

اخبار پرسش در مورد زمان کارلسون استراحت کوتاه که آمد در میان یورش انتقاد پس از شبکه رقیب همشهری نشان داد که نشان می دهد دیرین بالا نویسنده تا به حال مخفیانه ارسال شده نژادپرستانه و ننگین نظرات به اینترنت برای سال.

تبلیغات:

کارلسون که یک بار در زمان تعطیلات زمانی که تبلیغ شروع برش روابط با نشان دادن خود را پس از او به نام سفید برتری یک “جعل” بود که در روز قبل و هفته تشدید مسابقه ای خود-طعمه شعارهای دوباره. او متهم به “بیان نفرت” پس از ظاهر شدن به اکو بدنام سفید supremacist “14 کلمات” شعار: “ما باید امن وجود مردم ما و آینده ای برای کودکان است.”

پس از میزبان اصلی جولای 13 اعلام سالن در زمان بی باک رسیدگی به دیگر فاکس نیوز شخصیتهای گرفته اند که آشکارا به پایان رسیده “تعطیلات” در طول سال.

تبلیغات:

کارلسون در برخی از حواس شده است بالا پس از بازگشت در بالاترین کابل, اخبار رتبه بندی در تاریخ ماه قبل و نقشه کشی گمانه زنی ها در مورد احتمال ریاست جمهوری اجرا شود. در همان زمان او در موضوع اخیر نمایندگان شکایت کیفری و همچنین به عنوان یک جریان با مشخصات بالا افترا شکایت نیز علیه این شبکه در نیویورک در دادگاه فدرال.

جدیدترین کت و شلوار نیست جلوگیری کارلسون از بازگشت به درجه دوشنبه. در اولین نمایش خود را پس از قبل برنامه ریزی شده فترت, کارلسون با حمله به نیویورک تایمز گفته می شود در حال آماده شدن برای انتشار یک داستان است که نشان می دهد محل از خانه خود را. کارلسون پیشنهاد کرد که این حرکت به مخاطره می اندازد زندگی همسر و فرزندان خود را.

آزار و اذیت اتهامات علیه کارلسون بنیادی از یک ماه دسامبر 2018 قسط “Tucker Carlson امشب” شامل کتی Areu, سپس مهمان مکرر از برنامه است.

تبلیغات:

در پایان Areu این بخش یک نام تولید کننده یا نویسنده زمزمه در گوش او به ماندن قرار داده تا برنامه خاموش بود هوا, با توجه به شکایت. او ادعا کرد که هیچ یک از خدمه خواهد او قطع میکروفون و خروجی صدای گوشی در مجموعه ساخت آن غیر ممکن است برای او به ترک.

که نشان می دهد پیچیده کارلسون گفته دعوت Areu به اتاق هتل خود را, مشخص است که همسر خود را نمی خواهد وجود داشته باشد. Areu ادعا کرد که کارلسون او را قطع حضور هنگامی که او حاضر شامل سه بار در سال 2019 و صفر بار در سال 2020 است.

یک تهیه کننده گفت: Fox News میزبان شخصا بررسی و رد پیشنهادات به Areu خود را نشان می دهد با وجود این واقعیت است که بخش بودند در میان محبوب ترین در هر پرونده.

تبلیغات:

کت و شلوار را گرافیکی ترین اتهامات آمده از اکهارت سابق تولید کاردانی در فاکس کسب و کار که متهم هنری سابق شرکت لنگر “آمریکا اتاق خبر” تجاوز به عنف و دیگر اشکال خشونت جنسی. Areu همچنین در زمینه آزار و اذیت جنسی در برابر ادعای هنری و همچنین Hannity و “وزوز رسانه” میزبان Howard کرتز. چهار مردان نیز شکایت شده در ظرفیت های فردی خود را.

قانونی شکایت خود را پس گرافیک در طبیعت است که آن را شامل یک ماشه هشدار: “این سند شامل شامل بسیار-گرافیک اطلاعات از یک طبیعت جنسی از جمله تجاوز جنسی.” آن می رود به جزئیات هنری را به اتهام تلاش برای داماد اکهارت که ادعا می کند او خواسته شد که خود را “فاحشه” و “برده.” هنری به اتهام تهدید اکهارت با مجازات و تلافی اگر او مطابق با خواسته های خود را.

اکهارت ادعا که او در نهایت “به شدت مورد تجاوز قرار گرفته در حالی که درمانده و مهار فلزی دستبند” به عنوان هنری “انجام اعمال سادیستی او را بدون رضایت او که در سمت چپ او زخمی و کبود و ضرب و شتم خونین با مچ دست.”

کت و شلوار ادعا کرد که هنری قبلا مجبور اکهارت به انجام رابطه جنسی دهانی بر او — در شبکه املاک — قبل از تجاوز به او در یک هتل که در آن روباه اغلب میزبانی بازدید کارکنان “در نتیجه تسهیل آیا آگاهانه یا ندانسته آقای هنری انجام شده است.”

تبلیغات:

هنری نیز فرستاده گفته هر دو اکهارت و Areu هرزه و سوء استفاده از پیام های متنی. یک پیام به اکهارت اشاره شده “متعلق به & تسلیم”, سکس با توجه به پر کردن. دیگران گفت: “F**k شما و کلمه امن. شما می دانید وقتی که من انجام داده” و “هنگامی که u r متعلق به تو نمی کنید یک انتخاب است.'”

در عین حال یکی دیگر از متن به اکهارت گفته بخوانید “خوب جلسه طولانی برای آخرین بار در سمت چپ شما کبود و کتک خیره سیرچشم التماس برای بیشتر است.” او اضافه توییت با هشتگ “#کامل است.”

هنری اتهام آزار Areu با “کشت شدید نامناسب جنسی تصاویر و پیام ها” برای چندین ماه این سال با توجه به سند دادگاه. این متون که Areu گفته حفظ شامل “یک ‘نزدیک’ عکس از مهبل (واژن) زن بودن ‘کلمپ’ بسته چهار گیره لباس” و یک ویدیو با عنوان “سریع ترین مصاحبه … نامزد انتخاب شده در 3 ثانیه.”

با توجه به شکایت, ویدئو, ویژه, یک زن نامزد کار افشای واژن او برای مصاحبه که پس از انتخاب او برای این کار است. بلافاصله پس از هنری ارسال ویدئو او گفته texted Areu: “آیا شما فایده برای لنگر مصاحبه.”

تبلیغات:

مدیران شبکه گفته می دانستم که در مورد هنری سوء رفتار به عنوان دور برگشت به عنوان اوایل 2017. کت و شلوار به نام فاکس نیوز معاون اجرایی رئیس جمهور از منابع انسانی کوین خداوند فاکس نیوز, رییس جمهور و اجرایی ویرایشگر جی والاس و فاکس کسب و کار رئیس جمهور لورن Petterson.

تشکیل پرونده ادعا شده که این شبکه را ندارد اساسی اقدام انضباطی علیه هنری اما در عوض پاداش او را با ارتقاء به شرکت لنگر در “امریکا Newsroom” را به عنوان به خوبی به عنوان یک جریان نشان می دهد در فاکس ملت است. علاوه بر کت و شلوار ادعا کرد که HarperCollins, فاکس وابسته به مشخصات ناشر امضا هنری به سودآور کتاب معامله است.

وقتی فاکس نیوز در زمان علیه هنری پیش از طرح دعوی در دادگاه های این شبکه گفته بود نه اطلاع اکهارت ترک او را به یادگیری این خبر در توییتر و در مطبوعات, گزارش, با توجه به پر کردن.

“آن را شنیع را انجام دهید که به یک قربانی مانند این — به زور او را به او را بیش از همه اخبار” Willemin گفت: سالن.

تبلیغات:

فاکس نیوز با صدور بیانیه ای روز شنبه انکار Areu است اتهامات علیه هر کسی غیر از هنری بر اساس “یافته های جامع تحقیقات مستقل.” در این بیانیه همچنین پیشنهاد کرد که اکهارت و Areu عدم ایستاده به شکایت شبکه هنری رفتار است.

“ما انتظار داریم فاکس نیوز ادعا می کنند – به عنوان آن را تقریبا همیشه می کند که “مستقل” بررسی هیچ مدرکی از تخلف” گفت: Wigdor که در سال 2018 حل و فصل ادعاهای مطرح شده توسط بیش از 20 نفر در برابر شبکه از جمله اتهامات علیه خوار سابق ستاره لنگر Bill o’reilly و مدیر عامل سابق Roger Ailes.

Wigdor گفت که شبکه را بررسی نمی عبارتند از: مصاحبه با دو زن که هر دو ارائه شده برای دیدار با تحت “شرایط مناسب است.” وی فردا برای مصاحبه با آنها را در نام عمومی شفافیت.

“فاکس نیوز را عمومی بر این باورند که آن را در محل های مختلف از فاکس نیوز بود که اجرا سابق خوار رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Roger Ailes” این شکایت اولین بند را بخوانید. “متاسفانه آن است که در واقع بدتر است.”

در بهار سال 2018 فقط قبل از سابق شبکه میزبان Shep اسمیت رفتگان خود را در تعطیلات میان داد و بیداد با شبکه پر بیننده صف او گفت: همکار کریس والاس در طول on-air گفتگوی بورسی که همه چیز خواهد بود “هلویی-مشتاق” در بازگشت خود را.

“رفتن به یک تعطیلات یک هفته ایست که قبلا برنامه ریزی شده بود و در یک هفته همه چیز خواهد بود هلویی-مشتاق و hunky-dory” اسمیت گفت. “من نمی توانم صبر کنید.”

“این چیزی است که آنها همیشه می گویند: قبلا برنامه ریزی شده و یک هفته تعطیلات” والاس پاسخ داد.

اسمیت در نهایت ترک این شبکه در سال 2019 پس از یک مکان گرد و غبار-با کارلسون. شبکه طرفه با کارلسون.

شما می توانید جزئیات کامل شکایت در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>