کنگره’ آنتی تراست شنوایی بود و در واقع بسیار خوب


A man in a suit with his eyebrows scrunched up like he's worried or thinking hard.
مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس شهادت از طریق ویدئو کنفرانس قبل از خانه قضائیه فرعی در ضد تراست و تجاری و اداری و قانون دادرسی در “سیستم عامل آنلاین و قدرت بازار” در روز چهارشنبه.
مندل فا نگن/گتی ایماژ

اجازه دهید صادقانه در مورد کنگره جلسات در تکنولوژی مسائل مربوط به سیاست. اغلب آنها محول سیاسی به اختلافات میان اعضای همراه با مات یا حتی گمراه کننده پاسخ از شاهدان. و البته اغلب وجود دارد یک تظاهرات روشن است که برخی از اعضا به سادگی نمی دانید مسائل خود را.

ما نیاز به نگاهی فراتر از مارک زوکربرگ اولین جلسه قبل از کنگره برای دیدن این. در سال 2018 در یک جلسه که برنامه ریزی شده بود که بلافاصله پس از کمبریج Analytica آیات برخی از اعضای کنگره نشان داد Facebook اجرایی خود قابل توجه عدم آگاهی در مورد راه که Facebook—و دیگر غول اینترنت—این نسخهها کار میکند.

رویدادی که بیرون در طول روز چهارشنبه قضایی مجلس جلسات کمیته در مورد مسائل آنتی تراست در مورد بالا چهار بازیکن از تکنولوژی Google, Facebook, آمازون و اپل نمایش داده می شود همان گرایش. خواهان مبارزه با دموکرات ها بیش از مسائل بیان مقررات و سانسور; یکی از کنگره مخلوط کردن Facebook و توییتر. بسیاری از ناظران کاملا منطقی آمد و دور از شنوایی با این احساس که از آن رنج می برد از کلی عدم تمرکز به عنوان موضوعات در محدوده بسیار ویژگی های به شدت سیاسی است.

اما همه ما این باور وجود دارد که دلایل واقعی برای احساس خوش بینانه در مورد نتایج این جلسه و حتی به انتظار داریم که ما را مشاهده کنید مناسب کنگره بررسی از شرکت فنی همانطور که ما حرکت رو به جلو است. در اینجا به همین دلیل است.

اولین و مهمترین دیدیم bipartisanship. برای طولانی ترین زمان آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه دموکرات ها و جمهوری خواهان خواهد بود با نزدیک شدن به موضوع از خود راضی قدرت بازار در صنعت فن آوری از نقطه مخالف دیدگاه. جمهوری خواهان از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه و اعضای کنگره—که بیش از چند سال گذشته در مورد شکایت سخنرانی مقررات ساخت ضد محافظه کار تعصب به مسئله کلیدی در مواجهه با صنعت فن آوری. آنها را کبابی tech مدیران به خصوص فیس بوک و توییتر اجرایی جک دورسی در مراحل شرکت های خود را گرفته اند برای محدود کردن (مانند nixing مشخصات تایید و یا حذف پست خاص) و یا حتی حذف حساب از راست شخصیت. مغلوب ساختن پیشی جستن خود بود و در پایان دریافت از چنین اقدامی از توییتر که پرچم خود را توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در آرا و جورج فلوید تظاهرات به عنوان misinforming و خشونت تشویش بود. و این هفته در واقع نمایندگان جمهوریخواه ، جیم اردن از اوهایو و مت Gaetz فلوریدا stoked این آتش سوزی بیشتر با سابق لگد زدن به شنوایی با یک فریاد مطابقت با دموکرات کمیته صندلی دیوید Cicilline رود آیلند.

اما نیز وجود دارد بسیاری از تشویق لحظات است که نشان داده شده است که نظارتی بهره از کنگره است نه محدود به بیان مسائل است. آن را ممکن است کمی آرام تر اما اعضای این کمیته کاملا متمرکز بر مسائل مربوط به صنعت امادگی برای بهره برداری اقتصادی از مصرف کنندگان اطلاعات شخصی و فن آوری می تواند رقبا را از طریق اتهام رویه ضد رقابتی و diminishment در کیفیت خدمات. وجود علاقه به این نگرانی ها از دموکرات و انتقادی و جمهوریخواهان مانند Rep. کلی آرمسترانگ از داکوتای شمالی که اشاره سوالات فنی در مورد مسائل مانند گوگل قرار است ضد رقابتی antics در سرکوب شخص ثالث کوکی ها در مرورگر کروم ایستاده بود. پایین pike, ما ممکن است شاید انتظار برای دیدن بیشتر چنین وحدت سیاسی در دو طرف راهرو.

بعدی نشانه خوبی بود اعضای ویژگی های آگاهی. Refreshingly کمیته نشان داد نگرانی های بزرگ بیش از یک تعداد عمیقا مسائل فنی که متفاوت از یک شرکت به شرکت. Facebook را زوکربرگ به عنوان مثال دریافت یک همه فن حریف بق بیش از ماهیت شرکت را کسب Instagram. در متون وارد شده به ثبت بنیانگذار Instagram نشان داد او می ترسید که Facebook را به “از بین بردن حالت” اگر Instagram فروش نیست به Facebook—این پیشنهاد که Facebook همه چیز را در قدرت خود را برای کاهش Instagram حضور. پین کردن زوکربرگ در این حادثه نشان می دهد که آگاهی از این کمیته شرکت که عمده شرکت های فن آوری می تواند با استفاده از خود را خفه بیش دیجیتال بخش به ادامه و تداوم تسلط اقتصادی خود را از این صنعت است. از جمله “انحصار-اعمال نفوذ” است که دقیقا نوع رفتار که باید موضوع در کمیته تحقیقات. این نوع از شرکت ها تصمیم گیری است که کمک می کند تا حفظ سیستمیک بهره برداری اقتصادی از مصرف کنندگان محدودیت سرعت نوآوری در بازار و سرکوب به طور کلی کیفیت خدمات ارائه شده در فن بازار—گذشته از آن است که با اثرات جانبی منفی از تکنولوژی مدل های کسب و کار مانند گسترش نفرت انگیز رفتار آنلاین و خارجی با دروغ مشکل است. این کمیته نشان داد شبیه مکر در فشار آمازون روی آن اقدامات برای محدود کردن کسب و کار کوچک فروشندگان در بازار; گوگل بیش از آن کسب DoubleClick و پس از آن به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر DoubleClick و دیگر سرویس های گوگل و اپل بیش از, درصد از درآمد حاصل از آن طول می کشد در از نرم افزار فروشگاه خرید و فروش.

همانطور که ما حرکت رو به جلو این کمیته می تواند در یکی از دو جهت. آن می تواند در ساخت در برابر شواهد و آن را ضد تراست موارد در برابر شرکت های فردی است. اما آن را نیز می تواند ساخت یک درک وسیع تری از چگونه اینترنت کار می کند به طور کلی و نظارت سرمایه داری به طور خاص و تلاش برای پیشبرد قانونی که به دنبال ایجاد یک نظارتی جدید نظام است. بسیاری از کارشناسان اظهار کرده اند که آن را دشوار است به تصور دومی داشتن تاثیر زیادی بر آینده این صنعت است. ضد تراست موارد می تواند یک زمان بسیار طولانی و هر گونه تلاش برای شکستن بزرگ با تکنولوژی ممکن است در نتیجه چالش های حقوقی از شرکت های, که, با توجه به توسعه فقه بر ضد تراست مسائل ممکن است موفق—با محدود اصلاحات اگر هر یک در انتهای تونل. ما فکر می کنیم که این کمیته در حال کار است اما نسبت به یک وحدت تئوری چگونه اینترنت کار می کند—یک ایده است که ارکان موفقیت خود را به استراحت در شیوه های مهار نشده جمع آوری داده ها به پایان رفتاری پروفایل استفاده از پیچیده اما مات الگوریتم است که معاون کشیش بخش مطالب, مشخصات افراد و هدف تبلیغات و پیگیری تهاجمی رشد پلت فرم از طریق در برخی از موارد مشکوک به این معنی است.

یک پیشنهاد قانونی که شامل گسترده تر مشکل و پاسخ به آن را از طریق سیاست های نظارتی پرداختن به overreaches از آنچه شده است سنگ بنای شیوه های کسب و کار—و است که به طور موثر اماکن قدرت در دست فرد مصرف کننده است که در نهایت معنی دار ترین چیزی که کنگره می تواند انجام دهد.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی