کنگره coronavirus محرک اجازه می دهد تا فدرال رزرو به برگزاری جلسات مخفی در شرکت های بزرگ نجات

مختصر و مبهم ارائه دفن در حدود 900-صفحه coronavirus بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته اجازه فدرال رزرو به دامن دیرینه شفافیت و پاسخگویی به نیازهای آن را به عنوان doles از تریلیون ها دلار پول مالیات دهندگان به شرکت های بزرگ است.

ارائه مراقبت در عمل اجازه می دهد فدرال رزرو برای جلوگیری از نظارت لگد کردن برخی از خشم در رسانه های اجتماعی در اواخر ماه مارس به عنوان لایحه به رهبری نسبت به نهایی عبور کرده است اما پس از دریافت به سختی هر گونه بررسی رسانه های, با وجود گسترده مجموع تسکین پولی بانک مرکزی است که وظیفه توزیع.

تبلیغات:

“قانون جدید خواهد تبرئه هیئت مدیره نیاز به نگه دقیقه به بسته-درب جلسات آن را به عنوان deliberates [بیش از شرکت صندوق نجات],” سیاسی گزارش دوشنبه صبح. “که به شدت محدود کردن مقدار زیادی از اطلاعات به طور بالقوه در دسترس عموم در چه تحت تاثیر مدیره تصمیم گیری است. هیئت مدیره خواهد فقط باید برای نگه داشتن یک رکورد از آرای خود هر چند آنها نمی باید ساخته شده در طول coronavirus بحران است.”

“ارائه dispenses با دیرینه پاسخگویی حکومت که هیئت مدیره را حداقل یک روز متوجه قبل از برگزاری یک نشست” سیاسی اشاره کرد.

مراقبت عمل ایجاد نزدیک به 500 میلیارد دلار از صندوق نجات طراحی شده برای ارائه کمک به شرکت های بزرگ است. حدود 450 میلیارد دلار از این صندوق قرار داده شد و تحت کنترل فدرال رزرو که می تواند اهرم $450 میلیارد دلار به $4.5 تریلیون.

تبلیغات:

به عنوان تغذیه باعث می شود بسیار مهم تصمیم گیری در مورد که در آن است که پول مالیات دهندگان را به بخش 4009 از مراقبت در عمل با عنوان موقت دولت در آفتاب عمل تسکین می دهد بانک مرکزی توانایی به طور موقت بی توجهی مورد نیاز است که آن را حفظ سوابق دقیق از جمله دقیقه بسته-درب نشست. ارائه موثر است تا پایان coronavirus بحران یا Dec. 31, 2020, که بسته به نوع اول می آید.

در سال 1976 دولت در آفتاب قانون به تصویب رسید در پی رسوایی واترگیت مورد نیاز—با برخی از execeptions—که در جلسات سازمان های فدرال “بود باز مشاهده است.”

مراقبت عمل ارائه می گوید که “اگر رئیس شورای حکام فدرال رزرو سیستم تعیین کننده در نوشتن است که غیر معمول و بحرانی شرایطی وجود داشته باشد هیئت مدیره ممکن است انجام جلسات بدون توجه به الزامات بخش 552b عنوان 5, ایالات متحده کد.”

تبلیغات:

این تغییر می تواند به محروم کردن مردم از اطلاعات در مورد تغذیه تصمیم گیری تا “پس از نجات بیش از” سیاسی اشاره کرد.

دیوید sirota را از دست سابق speechwriter برای بهداشت ، برنی ساندرز’ (I-Vt.) مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در میان اولین برای برجسته کردن و بالا بردن زنگ مورد ارائه در اواخر ماه مارس است.

تبلیغات:

“اورژانس قانون خواهد توانمندسازی مقامات فدرال رزرو به طور مستقیم صدها میلیارد دلار به شرکت های بزرگ—و همان قانون نیز اجازه می دهد تا کسانی که فدرال رزرو مقامات برای جلوگیری از دیرینه آفتاب/شفافیت قوانین” sirota را از دست توییتی.

“این بسیار نگران کننده” Irvin McCullough معاون قوه مقننه مدیر برای دولت, پاسخگویی, پروژه, توییتی ماه گذشته. “است که ارائه یک بدن به شفافیت زمانی که ما به آن نیاز است.”

شبیه به بحران مالی 2008 فدرال رزرو شده آستین ، نقش مهمی در propping تا اقتصاد ایالات متحده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جرقه اخراج های دسته جمعی و کرکره کل صنایع در سراسر کشور. در یک نقطه در اواخر ماه گذشته با توجه به آسوشیتد پرس, شاخص های پمپاژ $1 تریلیون دلار در روز را به سیستم بانکی به عنوان اقتصاد خمرهای شکل به سمت رکود است.

تبلیغات:

چارلز گلاسر یک رسانه دادستان که نماینده خبری بلومبرگ در پرونده طرح دعوی در دادگاه در برابر تغذیه پس از سال 2008 بحران مالی گفت: سیاسی است که با توجه به اهمیت قانون ارائه “ممکن است ما هرگز نمی دانید چه شرایطی هستند که با توجه به بانک ها چه وثیقه ارائه شده است و آنچه بازپرداخت روشها و وظایف بانک ها و دیگر موسسات مالی ممکن است داشته باشد.”

“این نوشته بیش از حد گسترده گفت:” گلاسر “و اجازه می دهد تا فدرال رزرو برای جلوگیری از مسئولیت های خود را از افشای عمومی به عنوان دادگاه آنها را توضیح داده.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>