کنگره می تواند رای در یکی دیگر از “موقت” coronavirus امداد لایحه به عنوان به زودی به عنوان این هفته

کنگره نمی تواند در شهر تا آوریل 20, اما قانونگذاران در حال حاضر با توجه به عبور از یکی دیگر از “موقت” coronavirus بسته امداد به عنوان به زودی به عنوان این هفته است. این زمان بستگی دارد در مورد اینکه آیا دموکرات ها و جمهوری خواهان می توانند به توافق برسند چه این لایحه باید شامل.

هر کس می تواند به حداقل یک اندازه گیری: قانونگذاران از هر دو طرف حمایت از اختصاص پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک از طریق یک وام جدید برنامه به نام چک حفاظت از برنامه.

در مراقبت عمل $349 میلیارد کنار گذاشته شد برای PPP که شامل بخشایش وام برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی است که صدمه دیده اند اثر شیوع کروناویروس. در حال حاضر بیش از 220,000 برنامه های کاربردی فرآوری شده حسابداری برای $66 میلیارد دلار وام از برنامه راه اندازی شد جمعه گذشته است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نام یکی دیگر از 250 میلیارد دلار برای این برنامه در پی تقاضا.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هم پشتیبانی رای به طور خاص در این بودجه. “من کار خواهد کرد با Mnuchin و رهبر شومر و امیدواریم به تصویب بودجه بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه با اتفاق آراء موافقت و یا رای دادن صدا در هنگام برنامه ریزی شده بعدی مجلس سنا در جلسه روز پنج شنبه” او در بیانیه ای گفت.

در این نقطه مک کانل بیانیه تنها شامل پشتیبانی برای باریک افزایش در بودجه به PPP. رهبران دموکرات در ضمن می خواهید آخرین بودجه افزایش به یک کمی گسترده تر.

در یک پیشنهاد آنها منتشر شده در چهارشنبه مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر به نام برای یک “موقت” هزینه های لایحه که شامل 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی و حمایت بیشتر برای ضربه محکم و ناگهانی (همچنین شناخته شده به عنوان مواد غذایی) همراه با کوچک اضافی-سرمایه گذاری کسب و کار.

“به عنوان دموکرات ها گفته اند که پس از یک روز کنگره باید ارائه اضافی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و خانواده های ساختمان در قوی کردن پرداخت های ساخته شده در دو حزبی مراقبت عمل” پلوسی و شومر در بیانیه ای گفت.

گذشت بیشتر پول در این هفته خواهد بود که به شدت وابسته به اینکه آیا دو طرف قادر به مرتب کردن بر اساس تفاوت های خود را یک بار دیگر.

در حالی که کنگره در حال حاضر تایید شده و بیش از 2 تریلیون دلار در بودجه امداد برای پاسخ به شیوع اثر بر اقتصاد آن را به احتمال زیاد به دور از به اندازه کافی داده شده چقدر بیماری — و مرتبط با اجتماعی فاصله اقدامات — در حال صدمه زدن به کسب و کار و کارگران است.

نگاهی شدید تقاضا است که کسب و کار کوچک وام برنامه دیده می شود پس از آن آغاز شد جمعه گذشته است.

در چند روز گذشته PPP پردازش شده صدها نفر از هزاران نفر از وام با هزاران نفر از سازمان ها در ادامه به ارائه برنامه های کاربردی. به دلیل علاقه بسیار زیاد در برنامه دیابت مارکو روبیو (R-FL) بارها هشدار داده است که پول برای PPP می تواند اجرا قبل از همه کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی است که باید آن را قادر به اعمال می شود. روبیو به حال تخمین زده می شود که وجوه موجود خواهد بود به احتمال زیاد توسط تخلیه 6 ژوئن.

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات هستند و پشتوانه پول بیشتر به اطمینان حاصل شود که کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی خواهد بود قادر به استفاده از برنامه.

دموکرات ها اما علاقه مند به اضافه کردن چند موارد دیگر به این لایحه. یکی از مقررات این است که برخی از شرایط کوچک-کسب و کار و پول. پلوسی و شومر می خواهم برای دیدن نیمی از منابع مالی جدید و یا $125 میلیارد دلار اختصاص داده شده به جامعه مبتنی بر موسسات مالی برای افزایش دسترسی به این پول برای کسب و کار شده اند که کمتر به احتمال زیاد به دنبال منابع مالی از بانک های بزرگ.

همانطور که وال استریت ژورنال گزارش اقلیت متعلق به کسب و کار روستایی و کسب و کار در میان کسانی که کمتر احتمال دارد که روابط با بانک های بزرگتر. علاوه بر این یکی از بزرگترین مسائل به ظاهر با PPP است که نهادهایی مانند بانک مرکزی آمریکا, بانک TD و تعقیب نیاز به کسب و کار به یک موجود ارتباط با بانک به منظور حتی به برنامه اعمال. که محدودیت خاموش کردن بسیاری از کسب و کارهای کوچک و مسئله ای است که دموکرات ها در حال تلاش برای آدرس دادن مورد نیاز در این که چگونه این بودجه توزیع شده است.

علاوه بر دموکرات ها خواستار تخصیص بودجه بیشتر به بیمارستان ها و دولت ها به عنوان آنها همچنان دست به گریبان با افزایش هزینه ها از منابع مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. درخواست خود را که شامل 100 میلیارد دلار برای بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و سلامت سیستم در نظر گرفته شده برای کمک به تقویت منابع مالی این سازمان ها نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر coronavirus مرتبط نیاز دارد.

به گزارش NPR بیمارستان در حال تلاش برای مقابله با سربازان ارتش در هزینه های مربوط به مبارزه با کروناویروس در حالی که آنها به طور همزمان دچار کاهش درآمد به عنوان دیگر روشهای پزشکی مطرح هستند. این پول خواهد بود علاوه بر 100 میلیارد دلار اختصاص داده شد که برای کمک به بیمارستان در مراقبت عمل می کنند.

این 150 میلیارد دلار برای درخواست متحده نیز با هدف مکمل آنچه در حال حاضر اختصاص داده شده است: مراقبت عمل قبلا از انتقاد مقامات دولتی از جمله فقط 150 میلیارد دلار برای ایالات و شهرستانها — یک مقدار بسیاری از تلقی کافی برای مقیاس مشکل.

دموکرات رهبران در حال هل دادن بودجه است که می تواند کمک به گسترش حداکثر ضربه محکم و ناگهانی حمایت خانواده ها می توانند با دریافت 15 درصد به عنوان به خوبی.

دموکرات ها استدلال می کنند که این می افزاید: ساده هستند و لازم است تعهدات در حالی که حداقل یک جمهوری خواه را متهم و آنها را از بودن obstructionist. “حزب دموکرات باید خود را رها شرم آور از تهدید به مسدود کردن این بودجه را بلافاصله. ما کسب و کارهای کوچک به شدت نیاز به کمک — در حال حاضر” سناتور. John Cornyn (R-TX) در بیانیه ای گفت.

مک کانل بود و نشان داد که او علاقه مند به برگزاری یک رای برای این هزینه های اندازه گیری از طریق اتفاق آراء رضایت در سنا و یا صدای رای هر دو روش که نیاز نیست همه نمایندگان مجلس به حضور فیزیکی. خانه بیش از حد می توانید سعی کنید به استفاده از رویکردهای مشابه.

حتی اگر دموکرات ها و جمهوری خواهان می توانید پیدا کردن زمینه های مشترک در یک پیشنهاد این لایحه می تواند برخورد رویه سکندری بلوک بسیار شبیه به مراقبت عمل را انجام داد. پس از قانونگذاران در هر دو مجلس در حال کار از راه دور از خانه خود را در مناطق مخالفت با حتی یک عضو می تواند به معنای برخی را به لحاظ جسمی بازگشت به کنگره.

برای مراقبت عمل می کنند به عنوان مثال رهبران در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک رای از طریق صدای آمریکا که به دست آورد از مقاومت مواجه تشکر. توماس Massie (R-KY). به دلیل Massie تمرکز بر گرفتن فیزیکی حد نصاب بسیاری از قانونگذاران مورد نیاز برای پرواز بازگشت به پایتخت در آخرین دقیقه به منظور شرکت در انتخابات.

Massie در حال حاضر توییتی ناامیدی خود را با امکان رای دادن صدا یا اتفاق آرا موافقت خود را برای آخرین صرف لایحه نشان می دهد او ممکن است سعی کنید به جلو و یک شبیه مانور این زمان در اطراف.

قبل از قانونگذاران و حتی رسیدن به آن نقطه اما دموکرات ها و جمهوری خواهان نیاز به کشف کردن دقیقا آنچه در آن است در کنگره خواهد بود با توجه به.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>