کنگره ممکن است با تصویب یکی دیگر از محرک لایحه. در اینجا آنچه که بدان معنی برای شما

با بیکاری همچنان رو به افزایش است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته یک خبرنگار در کاخ سفید است که او قصد دارد در حمایت از یکی دیگر از محرک لایحه.

“ما تا به حال این رفتن بهتر از هر کسی تا به حال دیده می شود قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما تا به حال بهترین کار شماره, بهترین اقتصاد, بهترین اقتصاد ما تا کنون بود. و پس از آن ما تا به حال این ویروس در آمده از چین و در حال حاضر ما در حال بازسازی دوباره آن را. ما انجام خواهد شد یکی دیگر از بسته محرک. از آن خواهد شد بسیار خوب از آن خواهد شد بسیار بخشنده است.”

تبلیغات:

وقتی پرسیده شد که او فکر او خواهد آمد با یک طرح مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم آن را برای رفتن به آمریکا من فکر می کنم آن را به بیش از چند هفته آینده احتمالا.”

آنچه که می تواند محرک لایحه نگاه مانند?

آن را نمی خواهد آمد به عنوان یک بررسی که شما در آینده نزدیک پس از کنگره است و انتظار نمی رود به در نظر گرفتن بعد اقتصادی هزینه های لایحه تا اواخر ماه جولای. فراتر از آن است که اگر جمهوری خواهان به راه خود (و آنها در حال حاضر کنترل هر دو مجلس سنا و مجلس) آن احتمالا بیشتر از متوسط زودتر محرک قانون. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوری خواه کنگره رهبران در حال هل دادن بیشتر محدود لایحه.

تبلیغات:

این است نه آنچه در مجلس نمایندگان که تحت کنترل دموکرات می خواهد. قهرمانان (سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری) قانون به تصویب قانونی که مجلسی در مارس خواهد بود و صرف 3 تریلیون و ارائه متوسط خانوار با $2,170 (به عنوان مخالف به $1,729 فتح کند گرفته شد تحت قبلی لایحه). مثل اولین محرک بود که رسما شناخته شده به عنوان مراقبت (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت در عمل) قهرمانان عمل خواهد ارائه $1,200 چک به مالیات دهندگان تنها با حداکثر تنظیم درآمد ناخالص تا $75,000 و زوج های متاهل که حداکثر درآمد ناخالص تنظیم شده تجاوز نمی کند $150,000. پس از آن پرداخت خواهد به تدریج کاهش می یابد تا زمانی که آنها ناپدید می شوند به طور کامل برای مالیات دهندگان تنها ساخت $98,000 یا بیشتر و مالیات دهندگان با درآمد $199,000 یا بیشتر.

بر خلاف مراقبت عمل می کنند که تنها ارائه 500 دلار پرداخت برای کودکان و تاسیس یک قطع سن 17 قهرمانان عمل خواهد ارائه $1,200 پرداخت برای هر کودک در یک خانواده تا سه فرزند و شامل 17 ساله و 18 ساله. این لایحه همچنین اعطای 1200 دلار پرداخت به دانشجویان که پدر و مادر ادعا می کنند آنها را به عنوان وابستگان دیگر مقابل از مراقبت عمل می کنند. آن را نیز ترک از مراقبت در عمل با ارائه پرداخت به آمریکایی که به مهاجران بدون شماره امنیت اجتماعی.

بعید است که قهرمانان عمل خواهد گذشت, هر چند حداقل در شکل فعلی آن است. جمهوری خواهان در حال هل دادن کوچکتر بیل و می توانید بلوک تمام قوانین از گذشت اگر آنها نمی تواند راه خود را. این قطعه یکی از اهرم برگزار شده توسط دموکرات ها این است که تا آنجا که $1 تریلیون دلار می تواند ناپدید می شوند از اقتصاد در سه ماهه سوم اگر هیچ محرک منتقل شده است. با تهمت عقب مانده به مراتب پشت سر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در اکثر نظر سنجی ها رئیس جمهور نمی توانیم یکی دیگر از عمده اقتصادی شکست.

تبلیغات:

در مصاحبه با سفید, خانه مشاور اقتصادی لری Kudlow در فاکس کسب و کار در روز سه شنبه Kudlow گفت: “در بسیاری از بحث در جریان است. احتمالا ما می خواهید به هدف قرار دادن کسانی که مردمی که شغل خود را از دست داده و بیشتر نیاز دارند.”

هنوز آخرین محرک لایحه نیست با موفقیت هدف نیازمندترین افراد. وجود دارد پنج مقررات در اولین محرک لایحه ای که نوشته شده بود به ارائه مزایای به شرکت های ثروتمند فوقانی طبقه متوسط و افرادی که سهام بزرگ سرمایه گذاری (به مقدار $257.95 میلیارد دلار در مقایسه با $292.37 میلیارد دلار برای این محرک که رفت به غیر اقتصادی ممتاز).

تبلیغات:

به همین ترتیب در پنج شنبه, U. S. دفتر پاسخگویی دولت مستقل تحقیقی آژانس که در گزارش به کنگره نشان داد که تقریبا 1.1 میلیون محرک پرداخت جمعا حدود 1.4 میلیارد فرستاده شد به مردم مرده.

از هر دو نظر اقتصادی و بهداشت عمومی نظر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدیریت همه گیر محدودتر در مقایسه با کشورهای دیگر که قادر به دفع از بدترین عوارض این بیماری همه گیر از طریق هدفمند رفاه اجتماعی و بهداشت عمومی اقدامات است. در ایالات متحده این بیماری همه گیر مرگ و میر در مقایسه با که در آمریکا زندگی می کند از دست رفته در طول جنگ جهانی اول در حالی که ناتوانی دولت برای صرفه جویی در شغل منجر به یک نوپای افسردگی است. سازمان ملل که اجرا کافی کارگر حمایت و اوایل تست دیدم تنها افزایش ناچیز نرخ بیکاری: کره جنوبی از 3.3 درصد در ماه فوریه به 3.8 درصد در ماه آوریل آلمان از 5 درصد در ماه فوریه به 5.8 درصد در آوریل و استرالیا از 5.1 درصد در ماه فوریه به 6.2 درصد در ماه آوریل است. ایالات متحده شاهد آن نرخ بیکاری به موشک وار رفتن از 3.5 درصد در ماه فوریه به 14.7 درصد در ماه آوریل به این معنی که حدود 17 تا 18 میلیون بیشتر آمریکایی ها می خواهم که شغل خود را در حال حاضر اگر تهمت بود به دنبال نمونه هایی از کره جنوبی و آلمان و استرالیا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>