کنگره باید به مغلوب ساختن پیشی جستن یک 10 میلیارد دلاری محرک پرداخت به استعفا


Nixon is shown in black and white waving to a crowd from the steps of the Marine One presidential helicopter.

ریچارد نیکسون برگ کاخ سفید پس از استعفای ریاست جمهوری در اوت. 9, 1974.

دیوید هیوم Kennerly/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

در اینجا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی گفت: او را نگه دارید در پول ایالات متحده می پردازد به سازمان بهداشت جهانی است.

و ما در حال رفتن را نگه دارید در صرف پول به چه کسی است. ما قصد داریم برای قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی آن, و ما در حال رفتن برای دیدن.

در اینجا مغلوب ساختن پیشی جستن بعد در همان کنفرانس مطبوعاتی:

س: با تشکر. سریع پیگیری است. بنابراین زمان برای توقف کمک های مالی به این که در طول یک بیماری همه گیر این قدر ؟

رئیس جمهور: هیچ شاید نه. منظورم این است که من ادعا نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام دهد اما ما در حال رفتن به آن نگاه کنید.

Q: آیا شما می گویند که شما در حال رفتن به

رئیس جمهور: ما به یک فوق العاده —

س: شما گفت که شما می خواهم قرار داده و نگه دارید و بر روی آن است.

رئیس جمهور: هیچ من نمی.

عالی عالی; خوب کار توسط رئیس جمهور مغز وجود دارد. در جای دیگر در اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن در یک ولگردی و قانونی شکنی شلیک بازرسان کلی که داخلی حسابرسان دولتی اختصاص داده و با گزارش در فساد و بی کفایتی. (“اوه”— آن مرد که آمد تا با یک سیستم است که در آن تنها چیزی که توقف رئیس جمهور از شلیک افرادی که او را پاسخگو است یک حس شخصی شرم آور است.) او اعلام کرد که او در برابر پیشنهاد اجازه می دهد تا رای گیری از طریق پست در ماه نوامبر هنگامی که coronavirus را در بهترین حالت شامل می شود اما هنوز هم مسئول به علت عود بیماری به صورت صریح و روشن دلیل است که آن را بد خواهان. دولت او است تصرف محموله از coronavirus مرتبط با تجهیزات پزشکی در ظاهر با هدف توزیع آنها را بیشتر کارآمد به جز فرد مسئول توزیع شده است رئیس جمهور صفر-صلاحیت در قانون بود که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود comically از عمق خود را در کار قبلی به عنوان برخی صاحب کوچک-گردش هفتگی روزنامه.

هر پایدار و انسانی فرایند بلند کردن مداوم ملی تعطیل خواهد شد بستگی دارد در یک رژیم گسترده تست و هدفمند قرنطينه اداره شایستگی. دموکرات کنگره در ضمن بدانند شرایط چه آنها می خواهند به متصل به یک فوریت نیاز به تزریق منابع مالی برای کسب و کار کوچک برنامه هایش. و است که واقعا وجود دارد هیچ شکی نیست که تنها موثر ترین راه برای صرف پول دولت در حال حاضر در شرایط زندگی آینده ذخیره خواهد بود ارتقا در موقعیت سر مدیر سایت ؟ هیچ کدام از مهارت های لازم برای مدیریت بحران—توجه به جزئیات توانایی به تعادل در رقابت اولویت نگرانی برای رفاه مردم دیگر به خاطر سپردن آنچه که دیروز اتفاق افتاده است—آیا تا به حال شده است در میان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقاط قوت و او را مشخصه فزاینده بیشتر و بیشتر دور از داشتن آنها. او در حال رفتن به دریافت بهتر و کار در حال رفتن به دریافت کمتر خواستار است.

پس چرا سعی نکنید او ارائه پرداخت به رفتن در حال حاضر به جای ترک او را به تلو تلو خوردن بیش از کیسه های بدن برای نه ماه بیشتر تا افتتاح روز ؟ ده میلیارد دلار ممکن است این ترفند را انجام دهد به خصوص برای کسی که هتل خواص خونریزی پول تحت کل کسب و کار با خاموش کردن او و coronavirus ترکیب به تحمیل در کشور است. رسما از آن خواهد شد تصمیم خود را یکی از آخرین عمل که در شارژ و تخفیف ($11 میلیارد ؟ شما آن را کردم آقا!)

و سپس او می تواند رفته است. فکر می کنم چگونه به ارتقاء از “مردی که تجربه مدیریت در زمان و جایی برای تظاهر در تلویزیون” به “مرد که تجربه مدیریت در محل ایندیانا” خواهد بود حتی اگر دومی را تجربه کرده بود توسط مایک پنس! پنس را از دستاوردهای خود در حوزه سلامت بسیار تلخ اما حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او به رسمیت شناخته شده ساخته شده است بیشتر قابل قبول مدیریت بحران از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. اولین چیزهایی که پنس را احتمالا خواهد بود به آتش Jared کوشنر و متوقف ساختن حمله شخصی دموکراتیک فرمانداران.

تصور کنید که چقدر فقط کسانی که دو چیز کمک خواهد کرد! ده میلیارد دلار خواهد بود مقرون به صرفه.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر coronavirus گوش دادن به یکی از تخته سنگ های روزانه, اخبار, پادکست.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>