دموکرات کنگره تماس برای استفان میلر استعفای: “یک شناخته شده سفید ملی”

دموکراتیک رهبران کنگره خواستار استعفای کاخ سفید مشاور ارشد استفان میلر در یک قطعنامه گفت: “سفید خود را supremacist ضد مهاجر ایدئولوژی هیچ جایی در کشور ما است.”

متن این قطعنامه را محکوم کرد “به صورت قاچاق در تعصب و نفرت و تفرقه شعارهای سیاسی و برای ترویج سیاست هایی که مغایر با اعتماد و اعتماد به نفس قرار داده شده به او به عنوان یک مشاور ارشد رئیس جمهور.”

تبلیغات:

آن را اشاره به انتشار ایمیل های که در آن میلر تشویق جناح راست انتشار Breitbart “به ترکیب سفید supremacist نژادپرستانه و اصلاح نژاد ایدئولوژی در اخبار آن پوشش” و خواست سایت برای مراجعه مطلوب به رئیس جمهور سابق کالوین کولیج نژادپرستانه 1924 قانون مهاجرت. این قطعنامه همچنین اشاره کرد که سابق Breitbart ویرایشگر میلر گفت: سعی خواهد کرد به “‘چرخش در یک روایت که در آن مهاجران از رنگ بودند نه تنها خطرناک و خشونت آمیز افراد بلکه ناشی از یک تهدید وجودی برای امریکا است.”

تشکر. Joaquin کاسترو D-تگزاس با صدور بیانیه ای روز شنبه در مورد این قطعنامه گفت: “این غیر قابل قبول است برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آگاهانه نصب یک سفید شناخته شده ملی و مؤمن سفید supremacist ایدئولوژی در یک موقعیت از قدرت و نفوذ خود را بیش از سیاست فدرال.”

او اضافه کرد که “زمانی که ما می بینیم خانواده ها درد و رنج در مرز و یا در حال از هم پاشیده توسط [مهاجرت و گمرک] یخ حملات ما می توانیم نگاهی به استفان میلر به عنوان معمار اصلی این دولت را بی رحمانه ضد مهاجر سیاست.” کاسترو رئیس کنگره اسپانیایی انجمن.

تبلیغات:

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا صادر شده خود بیانیه ای روز شنبه اعلام کرد که “استفان میلر است که نفرت نیروی بی رحم و بیگانه سیاست هایی که تعریف شده اند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. سفید خود را supremacist ضد مهاجر ایدئولوژی هیچ جایی در کشور ما اجازه دهید به تنهایی کاخ سفید است. من افتخار می کنم که برای رهبری این تلاش ها به نمایندگی از خانواده های مهاجر در کالیفرنیا و در سراسر کشور است.” هریس یک دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 است. او قبلا به عنوان سان فرانسیسکو دادستان منطقه و کالیفرنیا دادستان کل.

مرکز قانون فقر جنوب, غیر انتفاعی, حقوقی, حمایت سازمان که مبارزه تعصب منتشر شده به بیرون درز ایمیل در نوامبر فرستاده شده توسط Miller سابق Breitbart ویرایشگر کتی McHugh. کسانی که ایمیل های برجسته میلر نژادپرستانه انداز از جمله به اشتراک گذاری مقالات از سفید ملی نشریات مانند VDARE و آمریکا رنسانس و همچنین به عنوان جناح راست تئوری توطئه سایت InfoWars. میلر همچنین خواست Breitbart برای ترویج یک نژادپرست فرانسوی رمان به نام “اردوگاه مقدسین” توسط ژان Raspail رسیده به ضد اسلام افراطی پاملا گلر و ترویج تئوری نژادپرستانه است که وجود دارد “و جایگزینی” رخ می دهد از سفید پوستان با غیر سفید پوستان با توجه به لیبرال سیاست های مهاجرتی.

حداقل یک محافظه کار لیبرال پیوست در محکومیت میلر انداز و خواستار استعفای خود را پس از ایمیل های خود را برای McHugh به بیرون درز شد.

تبلیغات:

“این است که در مورد” سیاست هویت,'” فاکس نیوز تحلیلگر سیاسی خوان ویلیامز نوشت: در آن زمان. “نمی توان آن را به سرعت اخراج راست به عنوان افراط ‘برف’ که نمی توانید مسئولیت رسیدگی به سیاست استدلال بدون بازی مسابقه کارت. و این است که در مورد “انصراف از فرهنگ’ بیش از واکنش به یک لغزش زبان, تماس از زبان توهین آمیز توسط یک کمدین یا یک مفسر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی