Collage of Reusable Mesh Produce Bags holding legos.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Purifyou حق بیمه قابل استفاده مجدد مش تولید کیسه/آمازون است.

چرا شما می خواهید این است: به عنوان کیسه های پلاستیکی ممنوعیت رفت و برگشت کشور آن را تنها طبیعی است که سطح متوسطه تک-استفاده از کیسه هایی که ما تولید می شود بعد از میدان جنگ. این کیسه های قابل استفاده مجدد هستند ساخته شده از مش پلی استر است که هنوز هم با نگاه و سبک بوده و می تواند نگه دارید تا 11 پوند است. آنها همچنین دستگاه قابل شستشو بنابراین شما لازم نیست برای رفتن از طریق مشکل از تمیز کردن آنها را اگر بیت از ساقه و یا میوه ای گوشت اتفاق می افتد برای آمدن در داخل.

چه کارشناسان می گویند: سارا Jampel در بن Appetit می نویسد شور در مورد خوب به نظر می رسد از این کیسه توصیف آنها به عنوان “swishy خامه نرم شود.” او می افزاید: این کیسه در می آیند در اندازه های مختلف وجود دارد که شما گهواره یک دسته از گیاهان دارویی و یکی دیگر را حفظ خواهد کرد که دو مشت گیلاس از نورد در اطراف.”

چه مردم می گویند: نگه داشتن مواد غذایی تازه تر. (“پس از خرید این 2 هفته پیش من تا به حال به دور انداختن هر نوع سبزیجات یا میوه! من شده اند قادر به نگه داشتن همه چیز تازه و به روز طولانی تر از حد معمول به دلیل این کیسه اجازه دهید مواد غذایی تنفس!!”)

آنها چند منظوره. (“من به سرعت کشف من می تواند استفاده از این کیسه ها برای تولید و ساخت سست برگ چای و آب میوه های تازه از مخلوط میوه ها, aguas frescas (آب میوه) ساخت شیر بادام (فکر می کنم ارزان تر مهره شیر کیسه ای!!!), کیسه لباس های شسته شده برای توری ظریف و برای استفاده به عنوان کیسه را به میوه های نرم به پست-یوگا.”)

این Purifyou قابل استفاده مجدد مش تولید کیسه در حال حاضر 8 دلار یا 70 درصد کردن قیمت به طور منظم.

purifyou Premium Reusable Mesh Produce Bags

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی