محافظه کاران اسلم “باتلاق آلوده” جان رابرتز پس از نوادا کلیسا حاکم: “ملی رسوایی”


Supreme Court Chief Justice John Roberts departs the Senate chamber on February 5, 2020 in Washington, D.C.
رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز حرکت سنا مجلسی در فوریه 5 سال 2020 در واشنگتن ،
ماریو تاما/گتی ایماژ

محافظه کاران عصبانی هستند با قاضی جان رابرتز. و آنها نه سکوت در مورد آن پس از رابرتز طرفه با دادگاه عالی قضات لیبرال یک بار دیگر. این زمان آن را به انکار روستایی نوادا کلیسا درخواست که دادگاه بالا بلوک دولت از اجرای یک سیاست است که محدودیت در شخص حضور در کلیسا به 50 نفر است. “جان رابرتز را رها کرده است سوگند خود را” سناتور. تد کروز از تگزاس در توییتر نوشت.

کروز بود در واکنش به این تصمیم مربوط به Calvary Chapel دیتون ولی در دیتون, Nev. که استدلال می کرد که کلاه اعمال شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بر خلاف قانون اساسی بود. دیوان عالی کشور اختلاف نظر داشتند در یک 5-4 تصمیم گیری که رد کلیسای مسیحی را درخواست کنید که آن را باید به همان قوانین است که اجازه می دهد قمار و رستوران ها در میان کسب و کارهای دیگر به کار در 50 درصد ظرفیت است. رابرتز طرفه با اکثریت لیبرال و رد درخواست بدون توضیح است که عمل استاندارد برای اورژانس حرکات. در مقابل چهار محافظه کارانه تر اعضای دادگاه واصل سه به شدت دقت کنید dissents گفت: آنها را اعطا کلیسا درخواست در حالی که دادگاه در نظر گرفته شود در این مورد بیشتر دقت کنید. “قانون اساسی تضمین ورزش از دین” عدالت ساموئل Alito نوشت. “این گزارش می گوید هیچ چیزی در مورد آزادی به بازی نوعی قمار و یا بزور و با تهدید به غذا نشانه را به حافظه دستگاه و یا به شرکت در هر بازی از شانس است. اما فرماندار نوادا ظاهرا اولویت های مختلف.”

سناتور. تام پنبه از آرکانزاس متهم نوادا از “تبعیض علیه دین است.” او در ادامه به طور خاص به انتقاد رابرتز: “عدالت رابرتز دوباره اشتباه کردم کشید بسته شدن درهای کلیسا را به گله خود را.” پنبه نیز پیشنهاد شده است یک تغییر در Roberts’ مواضع خود را پس از تایید شنیدن درخواست در توییتر “چه اتفاقی افتاد که قاضی؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ابراز تعجب در این تصمیم اما تنها یک نظر بر روی توییتر و نه به طور خاص ذکر رابرتز. “وای” او نوشت. “پیروزی در سال 2020!!!”

سابق آرکانزاس فرماندار مایک هاکبی پیوست کر ضد رابرتز صدای در توییتر مشخص رابرتز به عنوان “باتلاق آلوده” چرا که او “محافظت قمار & مجازات مکان عبادت است.” او سپس در ادامه می گویند که رابرتز باید “بازنشسته” اگر چه “در ابتدا او فقط نیاز به توبه.”

چارلی کرک, یک محافظه کار فعال که تاسیس نقطه عطف ایالات متحده آمریکا و یکی از طرفداران بزرگ از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام رابرتز “ملی رسوایی” و “ننگ به ” محافظه کاری’.” نشان می دهد بحث میزبان استیو Deace رابرتز گفت: “باید استیضاح” و برای اندازه گیری خوب به نام رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش که نامزد رابرتز به بالا دادگاه “یکی از بدترین رئیس جمهور از همه زمان است.” دن richard shaw دیگر نشان می دهد بحث میزبان گفت رابرتز “است که در جنگ با قانون اساسی” در حالی که Mark Levin به نام تصمیم “یکی دیگر از جان رابرتز رسوایی است.”

خشم در Roberts بیان در رسانه های اجتماعی صبح روز شنبه علائم آخرین فصل از چگونه محافظه کاران حمله کرده اند و رئیس دادگستری در نور خود را از تصمیم گیری های اخیر از جمله قابل توجه پایین محدود قانون سقط جنین در لوئیزیانا. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در تلاش است تا سوخت که خشم برای ایجاد انگیزه رای دهندگان محافظه کار که ممکن است سرخورده با رئیس جمهور برای حمایت از انتخاب مجدد مبارزه است. برخی از شک و تردید در مورد اینکه آیا این مقدار می تواند به یک استراتژی برنده است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش دیوان عالی کشور, عضویت در Amicus در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی