مصرف کنندگان ناودان در رکود اقتصادی ، این CFPB را مدیر سابق هشدار بدتر می تواند در راه است.

Coronavirus ایجاد یک بحران بهداشتی و یک بحران اقتصادی است. اما آن را نیز ایجاد بحران برای مصرف کنندگان — یکی که مدیر سابق از مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) ریچارد Cordray صدایی زنگ و استدلال این سازمان ایجاد شده پس از آخرین بحران اقتصادی به کمک های روزمره آمریکایی ها در زندگی مالی خود است انجام بیش از حد کوچک برای کمک به کسانی که رنج می برند از اثرات این بیماری همه گیر.

Cordray که رهبری CFPB تحت ریاست جمهوری باراک اوباما استعفا داد و در نوامبر سال 2017 گفت: Vox او به ویژه نگران آن است که آمریکایی ها خواهد شد از دست دادن خانه های خود و قربانی به سرمایه گذاری در صنعت درنده ترین شیوه های, فقط به عنوان آنها در طول سال 2008 بحران اقتصادی است.

او نمیخواهد که دوباره اتفاق می افتد — و فشار دادن CFPB فعلی رهبری به اقدام قبل از آن خیلی دیر است. دوشنبه, او منتشر متوسط پست ترسیم فوری اقدامات این اداره می توانند به آدرس coronavirus بحران و مطمئن شوید که مردم آمریکا در حال محافظت از راه های بی شمار آنها از نظر مالی آسیب پذیر در حال حاضر.

“این نیست که CFPB یک بوروکراسی که در محل قرار داده شد به یک تنظیم کننده پس از آخرین بحران است. آن است که یک آژانس که قرار بود در پاسخ به نیازهای مصرف کننده و مصرف کننده آسیب برساند و ما می دانیم که رفتن به حاد پریشانی برای مصرف کنندگان اینجا را بلافاصله به عنوان آنها در حال از دست دادن شغل و از این رو آنها در حال از دست دادن مراقبت های بهداشتی همراه با شغل خود را قادر به وام مسکن و پرداخت اجاره بها و نه قادر به پرداخت بدهی های خود را,” Cordray گفت: من در مصاحبه بیش از آخر هفته. “وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از بدبختی و آن را به اتفاق می افتد بلافاصله به مردم است.”

به Cordray نقطه حدود 10 میلیون پرونده جدید برای رفع بیکاری در طی دو هفته — شماره برخی از اقتصاددانان انتظار دارند که می تواند چهارگانه در هفته آمده است. مقایسه طول رکود اقتصادی 8.7 میلیون شغل از دست داده بودند در کل. در حالی که برخی از کسانی که شغل خود را از دست خواهد دریافت مزایای بیکاری آن منافع تضمین شده نیست برای پوشش هزینه های خود را از زندگی و این همه گیری همچنان میلیون ها نفر بیشتر مردم به احتمال زیاد خواهد شد در تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را.

Cordray و دو دیگر سابق CFPB مقامات دایان تامپسون و کریستوفر پترسون, گردد, گزارش هجی کردن خطرات مصرف کنندگان صورت می شود. مقاله برجسته رهن و سلب حق مالکیت مجموعه بدهی و اعتباری گزارش به عنوان سه حوزه عمده ای از نگرانی.

این پیام است که به طور خاص به کارگردانی فعلی CFPB مدیر کتی Kraninger که Cordray معتقد است “اساسا برداشتی غلط” وضعیت مصرف کنندگان در حال حاضر.

“او است که مشاهده آن مانند دولت است که مشاهده آن: به عنوان یک کسب و کار بحران است که ما نیاز به رفتن آسان در کسب و کار و آنها را به مقدار زیادی از راه گریز. اما هنگامی که کسب و کار کسب و کار هستند که در خدمت مصرف کنندگان به آنها راه گریز بدان معنی است که آنها در حال انجام نیست و برای مصرف کنندگان و مصرف کنندگان هستند که در تحمل فشار و رنج می برند آسیب” Cordray گفت. “این اشتباه او را ساخت: او یک مصرف کننده آژانس و نه یک موسسه مالی آژانس است.”

Coronavirus است که اولین و مهمترین بحران بهداشتی — رمان ویروس فراگیر در سراسر جهان است و در ایالات متحده آمریکا و شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور در پاسخ. که پاسخ به, در بخش, باعث, بحران اقتصادی: مقامات دولتی باید تعطیل swaths گسترده ای از اقتصاد در تلاش برای مبارزه با این بیماری است. کسب و کار در حال توقیف و تولید و آهسته است و میلیون ها نفر از مردم هستند ، و بنابراین می آید قسمت بعدی این است: چگونه این فاجعه در اقتصاد ترجمه به یک فاجعه برای مردم هر روز.

“یک راه مفید برای توصیف این وضعیت ممکن است به عنوان موج سوم بحران — موج اول بودن Covid همه گیر موج دوم بودن اقتصاد کلان خرید اینترنتی و در حال حاضر مصرف کننده بحران در حال ظهور به عنوان موج سوم” Cordray گفت.

وجود دارد سه حوزه به طور خاص او را نگران و آنچه که او معتقد است که می تواند انجام شود برای رفع این مسئله می بیند:

رهن: حدود 10 میلیون آمریکایی از دست داده و خانه های خود را در طول رکود بزرگ و ما در معرض خطر از یک تکرار اگر مردم قادر به مذاکره با وام دهندگان به طوری که آنها می توانید با قرار دادن یک توقف در پرداخت تا آنها روی پای خود بایستند. Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت قانون 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی رئیس جمهور امضا و به قانون در اواخر ماه مارس فراهم می کند برخی از امداد رسانی به طور خاص برای فدرال حمایت وام مسکن. این شامل یک سلب حق اقامه دعوی توقف و یک راست به تحمل این به معنی توقف در پرداخت برای چنین وام های مسکن.

اما کسانی که با خصوصی وام مسکن در حال چپ کردن و حتی برای فدرال حمایت, وام مسکن, مردم را به مقابله با خود را وام کنندگان برای رهایی از آن به صورت خودکار نیست. حدود 70 درصد از صفحه اصلی وام مسکن مورد حمایت آژانس فدرال.

این CFPB کار به نگه داشتن یک چشم بر روی وام دهندگان وام مسکن و کنندگان به مطمئن شوید که آنها زیر را از طریق قانون و به پیدا کردن راه های دیگر برای کمک به صاحب خانه و وام دهندگان و نگرانی است که آژانس آن انجام نشده است. این اداره دارای یک راهنمای وام مسکن تسکین اما قرار می دهد که بسیاری از تعهد در مصرف کنندگان به حرکت خود شرایط و بر خلاف دولت افراد ندارد و بسیاری از که می توانید آنها را نگه دارید دهندگان پاسخگو باشد. آن را می گوید آن است که ارائه راهنمایی برای شرکت ها برای پیاده سازی و تحمل و کار با وام گیرندگان تحت تاثیر coronavirus.

بدهی مجموعه: جمع بدهی در حال حاضر … تهاجمی است. و با بیشتر بدهی در مورد رفتن بدون مزد آنها در مورد به دریافت بیشتر آزار و مصر به خصوص اگر آنها در حال کار در کمیسیون. نمایشگاه بدهی مجموعه شیوه عمل باعث می شود آن را غیر قانونی برای جمع بدهی به شرکت در ناعادلانه سوء استفاده و یا شیوه های فریبنده زمانی که آنها در حال رفتن پس از بدهی و با توجه به Cordray اداره باید یادآوری جمع بدهی های آن است, و آن است که توانایی اجرای مجازات مدنی و کیفری ارجاع. آن را همچنین می توانید غیر روحانی کردن پارامترهای صنعت به رعایت میان coronavirus از جمله محرومیت بدهی های جدید مجموعه پرونده های حقوقی و یا آراستن دستمزد.

این CFPB می تواند در سوق دادن شرکت ها به برخی از راه گریز در بدهی آیا این بدان معناست که waiving مجازات برای منعکس چک و یا کمک به وام دهندگان به مردم توضیح دهد که چگونه به استفاده از برنامه ها و طرح های برای کمک به آنها را مدیریت بدهی های خود را. این اداره همچنین نقش مهمی در ساخت مطمئن شوید که شرکت ها و وام دهندگان نیست با استفاده از مردم و فریب و یا گمراه کننده آنها است.

و به ناچار coronavirus بحران به معنی محصولات جدید از scammers برای مصرف کنندگان و دولت به مراقب است. این اداره به قرار دادن یک هشدار به مصرف کنندگان گفتن آنها را به برحذر بودن از پتانسیل کلاهبرداری است.

اعتباری گزارش: بسیاری از مردم در حال رفتن به باد قادر به پرداخت بدهی خود را در میان بحران کنونی که در نهایت می تواند آسیب نمره اعتباری خود را قطع و آنها را از اعتبار در این زمان که آنها به آن نیاز دارید. اما نمرات اعتباری قرار است به نشانه ای از خود آمریکا در زمان عادی — و نه در طول بهداشت جهانی بحران.

به همین دلیل آن مهم است که مطمئن شوید که اطلاعات داده شده به مصرف کننده گزارش شرکت مشخص می کند که یک “طبیعی یا اعلام فاجعه” ناشی از این موضوع به معنی اعتبار مردم گزارش نمی شود dinged. در حال حاضر وجود دارد یک چارچوب برای این اتفاق می افتد و آن را به اداره کار برای اطمینان از انطباق. اگر شما قادر به پرداخت اجاره خود را به این دلیل که رستوران شما در کار بود تعطیل توسط دولت در این میان از یک بیماری همه گیر است که نباید تحت تاثیر قرار دهد که آیا یا نه شما می توانید یک وام برای بقیه عمر خود را.

Cordray نیست و تنها شکل آشکارا نگرانی در مورد چگونه مصرف کنندگان در حال رفتن به تحت تاثیر coronavirus بحران و تخمگذار از طرح های پیشنهادی برای آنها به دریافت کمک. آمریکایی ها برای اصلاحات مالی مالی گروه حمایت نیز به تازگی قرار داده و از مجموعه ای از توصیه هایی برای سیاست مالی در پاسخ به کروناویروس از جمله نیاز به بانک ها به جمع آوری سرمایه در جهت بهتر امور مالی و تحمل و اعطای وام و لغو دانشجویی فدرال بدهی.

ما واقعا در شرایط بسیار وجود دارد و تنها تا آنجا که ما به عنوان افراد می تواند انجام دهد. مطمئن شوید که آن را برای تحویل سفارش خود را از مورد علاقه های محلی را امتحان کنید برای کمک به نگه داشتن آنها را شناور اما شما $10 کنجد مرغ نمی خواهید به پرداخت چند هزار دلار اجاره. همان می رود برای مصرف کنندگان — آن را سخت به نگه داشتن به پرداخت وام مسکن خود را پرداخت اتومبیل خود را و صورتحساب کارت اعتباری خود را هنگامی که به طور ناگهانی شما هیچ پول در آینده در خصوص دیگر این همه می رود.

“آنچه که مردم نیاز به کمک و حمایت بیشتر از مشاوره” Cordray گفت.

این CFPB نشده است به طور کامل پاسخ نداده اما با ارزیابی خود و دیگر طرفداران مصرف کننده آن را فقط برای نزدیک شدن به این حق است. آن را با تمرکز بر آموزش مصرف کنندگان به جای به طور مستقیم کمک به آنها که برگ آن به مصرف کنندگان برای حمایت از خود و حرکت سیستم های پیچیده.

Cordray و دیگر کارشناسان استدلال می کنند که اقدامات این اداره است که مصرف می تواند در نهایت زندگی را مشکل تر برای مصرف کنندگان است. آن را آرامش بخش برخی از داده های گزارش مورد نیاز برای کسب و کار با این استدلال که انجام این کار به شما اجازه می دهد تا کسب و کار به تمرکز بر روی مشتریان خود را. در حالی که ممکن است مناسب در برخی از مناطق منتقدان این سیاست می گویند آن را در واقع می تواند اجازه شرکت کردن قلاب در انطباق است که در نهایت لطمه می زند و مردم است. چگونه می خواهیم به می دانم که اگر وام مسکن کنندگان و دیگر وام دهندگان مطابق با قانون و بدون هر گونه اطلاعات در مورد آنچه آنها انجام می دهند ؟

این CFPB نیز انتقاد برای ظاهر نمی شود همه دست به دست در عرشه برای coronavirus پاسخ. آن را ادامه rulemaking در مسائل دیگر حتی به عنوان هر دو طرفداران و برخی از بانکداران بر روی آن قرار داده که قابل تامل است.

در یک ایمیل به Vox اما CFPB سخنگوی تحت فشار قرار دادند در برابر برخی از Cordray نگرانی گفت: گفت: این سازمان کار کرده است “در سراسر ساعت برای محافظت از مصرف کنندگان” در طول coronavirus بیماری همه گیر. و آن است که با استفاده از همه ابزار آن — مقررات نظارت و اجرای و آموزش و پرورش — برای نگه داشتن مصرف کنندگان محافظت می شود. به طور خاص این سخنگو گفت: CFPB اقدام با ارائه راهنمایی به شرکت ها برای پیاده سازی تحمل ادامه به شناسایی رفتار غیر قانونی و آموزش مصرف کنندگان در حقوق خود و اجتناب از کلاهبرداری. مصرف کنندگان نیز می تواند شکایت از پتانسیل تخلف است.

در میان برگ برنده دولت botched پاسخ به کروناویروس بحران وجود داشته است رشد سوالات در مورد اینکه آیا قانونگذاران و رهبران گذشته از جمله کسانی که در دولت اوباما و رئیس جمهور سابق خودش باید صحبت کند ، Cordray که برنامه ای برای به اشتراک گذاشتن گزارش خود با مقامات دولتی گفت که او سعی کردم به اقامت در خارج از Kraninger راه اما او احساس می کند او دیگر نمی تواند.

“این چنین فوری لحظه و آنها آنقدر از دست رفته قایق که من نیاز به خارج و هل دادن سخت در حال حاضر, حتی اگر آن را از بین می برد و روابط بالقوه. آن را فقط واقعا فوری برای قرار دادن که فشار در حال حاضر,” او گفت:. “این چیزی است که CFPB ساخته شده بود برای این ساخته شده است برای محافظت و حمایت از مشتریان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>