بحث e-سیگار شرکت پف نوار می گوید آن را تعلیق آمریکا فروش

سایه e-سیگار شرکت که رسید میلیون دلار با بهره برداری از یک راه گریز برای فروش بچه دوستانه با طعم محصولات نیکوتین می گوید که تعلیق فروش در ایالات متحده ذیل آیات مورد صاحبان آن است.

پف بار مستقر در کالیفرنیا بازاریاب مصرف سیگار e-اعلام فروش تعلیق شنبه در وب سایت خود را. در یک تماس تلفنی با leslie stevens esq. شرکت رئیس امور مالی پاتریک Beltran تایید کرد که ایالات متحده به فروش می شد متوقف و تا اطلاع ثانوی اما گفت که فروش بین المللی ادامه خواهد داد برای هم بودن. Beltran خواهد نه دلیل برای حرکت می کند. با وجود اعلام این خبر که از اواخر روز دوشنبه به وب سایت شرکت هنوز ذکر شده در رسانه های دیگر که فروش پف نوار محصولات.

تبلیغات:

برای ماه های پف بار تا به حال کشت یک حس رمز و راز در مورد مالکیت آن و عملیات. اما به عنوان leslie stevens esq. گزارش شده در جولای 9, یک سند جدید با ثبت کالیفرنیا وزیر امور خارجه به نام Beltran و نیک میناس هر دو در دهه بیست سالگی خود را به عنوان CFO و مدیر عامل شرکت بود.

سند ثبت شده در مدت کوتاهی پس از leslie stevens esq. شروع به تحقیق و تفحص از این شرکت که در اصل ثبت نام به یک خانه متعلق به میناس’ در شمال هالیوود در منطقه لس آنجلس. Leslie stevens esq. داستان مستند میناس ” و Beltran تاریخچه خم قوانین در وب سایت های تجارت الکترونیکی به فروش سیگار الکترونیکی محصولات.

حتی با افشای آن نامشخص که واقعا در کنترل پف نوار است که به نظر می رسد در ارتباط با شرکت های دیگر در ایالات متحده و چین است. در یک مصاحبه میناس و Beltran گفت که با وجود عناوین شغلی خود را در حال اجرا بود که پف نوار وب سایت. آنها حاضر به می گویند که آنها را استخدام و ادعا نیست به دانستن هر چیزی در مورد شرکت های دیگر که دارای علائم تجاری برای برخی از پف نوار محصولات.

تبلیغات:

ابتدا در سال 2019 پف نوار به سرعت محبوبیت خود را با طیف گسترده ای از طعم و طراحی براق. شرکت های غول پیکر افزایش در ماه ژانویه زمانی که غذا و دارو ممنوع ترین طعم سیگار e-اما حک شده معافیت برای یکبار مصرف vape دستگاه. پف نوار, همراه با یک تعداد انگشت شماری از مارک های دیگر به سرعت با حروف بزرگ. توسط این شرکت بود گزارش ساخت میلیونها دلار فروش در هر هفته.

بهداشت عمومی طرفداران ناراحت نظارتی گریز خواسته قانونگذاران را به اقدام در برابر پف نوار و دیگر disposable e-سیگار سازان. در ماه ژوئن تشکر. Raja Krishnamoorthi یک ایلینوی از حزب دموکرات خواستار آن شد که FDA ممنوعیت خرید و فروش پف نوار محصولات به دلیل شرکت گفته هدفمند کودکان است.

پف نوار است که در حال حاضر هدف از حداقل دو پرونده های حقوقی. در تاریخ 1 ژوئیه بوستون مبتنی بر بهداشت عمومی موسسه وکالت شکایت پف نوار و توزیع کننده آن, سرد, ابر توزیع Inc., به اتهام تبلیغ و فروش e-سیگار به کودکان در ماساچوست است. در همان روز یک قانون فلوریدا شرکت ثبت یک کلاس اقدام علیه سرد ابرها در نیوجرسی. در این شکایت ادعا شده است که 17 ساله معتاد به نیکوتین با استفاده از پف نوار محصولات. چند روز پس از leslie stevens esq. داستان منتشر شد نیوجرسی دعوی اصلاح شد برای اضافه کردن پف نوار میناس و Beltran به عنوان فردی متهمان. Beltran گفت که او تا به حال دیده نشده از آخرین طرح دعوی در دادگاه علیه شرکت خود را.

تبلیغات:

در حالی که پف نوار وب سایت تعلیق آمریکا فروش پف نوار محصولات هنوز هم برای فروش در سایت های مختلف وب سایت های تجارت الکترونیکی. یکی از کسانی که eliquidstop.com یک سایت متعلق به میناس و Beltran. در ق, یک کاربری که ادعا می کند به نمایندگی از پف بار شرکت کارگردانی اشتباه مشتریان به خرید در eliquidstop.

علامت Gottlieb, مدیر اجرایی بهداشت عمومی وکالت موسسه گفت که او خوشحال به یاد بگیرند که از فروش تعلیق اما نگران است که “همان کسانی که بسیار اعتیاد آور محصولات به زودی در دسترس در زیر یکی دیگر از نام تجاری و عمومی بهداشت و سلامت جامعه خواهد بود مجبور به یک بازی ضربت سخت زدن یک مول. در حالت ایده آل FDA سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن برای یکبار مصرف با طعم سیگار e-باید بسته شود و بسته در حال حاضر قبل از یکی دیگر از یکبار مصرف نام تجاری سود کشش که پف بار موفق به انجام این کار در کمتر از شش ماه.”

تبلیغات:

میناس و Beltran به نظر می رسد به خوبی انجام داده اند برای خود در ماه های اخیر. با توجه به سوابق آنها خریداری یک خانه در لس آنجلس در اوایل ماه ژوئن و در زمان نزدیک به $927,000 وام مسکن در اموال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>