پخت و پز مرغ ؟ در اینجا 5 آسان راحتی-دستور العمل های مواد غذایی هستند که چیزی جز اساسی

برای بسیاری از گوشت خوردن آمریکایی نهایی راحتی غذا مرغ. همانطور که نیویورک تایمز مواد غذایی ویرایشگر سام Sifton گفت: سالن غذا در مصاحبه اخیر مرغ جستجو برای مواد غذایی در زمان’ سایت. و به همین دلیل آن را آسان به سقوط به دام فقط پخت و پز ساده و قدیمی سینه مرغ و بیش از بیش. اما وجود دارد خیلی بیشتر شما می توانید با دیگر بخش های این پرنده هستند که حتی خوشمزه تر.

اگر شما در حال ساخت صرف شام در خانه این هفته فکر می کنم خارج از اساسی پستان. سعی کنید یکی از این پنج غذاهای راحتی از دستور العمل های که به دنبال آسان برای تمام سطوح مهارت.

تبلیغات:

1. مرغ گلدان پای

“من می خواهم به استفاده از فروشگاه خرید پوسته پای این گلدان پای” می نویسد: جویس Klynstra در این گزیده ای از او را “مادر و به راحتی غذا” آشپزی است که جمع آوری دستور العمل های که “یک بار نوشته شده بر روی کارت و تعویض با دوستان و خانواده” — یک آسایش نهایی-راهنمای غذایی. “اگر شما مرغ مانده به استفاده از, شما باید یک وعده غذایی سریع در دستان شما!”

2. مرغ و کوفته

تبلیغات:

امید Comeford دستور برای این جنوب کلاسیک نیاز به تنها پنج مواد تشکیل دهنده و شما می توانید آن را تعمیر و آن را فراموش کرده ام در راحتی خود را آرام پز. Comeford توصیه آبپاش فلفل در بالا, در صورت دلخواه. اگر شما ترجیح می دهند کمتر براث-y خورش او نشان می دهد اضافه کردن یکی دیگر از نیم پوند از سبزیجات به صورت فله ،

3. مرغ لازانیا تاکو

“مرغ لازانیا تاکو می افتد جایی بین آبدار burrito و enchilada اما این لایه لازانیا به سبک” جیک Smollett میزبان “زندگی طراحی شده توسط” می نویسد: در “جدول خانواده” آشپزی که ویژگی های 100 غذاهای پاستا از “ریچل ری نشان می دهد” زاج سفید. “مواد غذایی مکزیکی بود در خانواده ما هنگامی که ما زندگی می کردند در جنوب کالیفرنیا به دلیل آن را آسان برای پیدا کردن واقعا بزرگ ادویه جات ترشی جات و مواد تازه در عالی مکزیکی فروشگاه های مواد غذایی در نزدیکی محله ما. این ظرف است که کل خانواده را دوست دارم و از آن می رود راه طولانی است.”

تبلیغات:

4. Arroz con Pollo

“راحتی” مواد غذایی” ندارد به طور خودکار به معنی ناسالم یا نه. “اگر من تا به حال به را انتخاب کنید یکی از دستور العمل از کلاسیک لاتین کارنامه به عنوان مثال خدمت همه تعویض است که می تواند به سلامت-ify یک دستور العمل این است که آن” می نویسد: Leticia Moreinos شوارتز در گزیده ای از “لاتین خارق العاده” کتاب آشپزی. “Arroz con Pollo باور نکردنی خوشمزه ظرف پر از عطر و پر از رضایت است . . . با استفاده از برنج قهوه ای, مرغ یا بوقلمون سوسیس و بدون پوست-کمتر سینه مرغ آن را می شود خیلی بیشتر دیابت پسند دستور غذا. در همان زمان, شما لازم نیست قربانی کردن عطر و طعم به عنوان گیاهان و ادویه جات ترشی جات در اینجا در تمام دنده.”

تبلیغات:

5. سفید مرغ فلفل قرمز

این مرغ سفید فلفل قرمز دستور بیشتر خبر خوب برای کسانی که سعی کنید برای جلوگیری از مواد غذایی راحتی به دلیل نگرانی های بهداشتی. جودی Gascho دستور به نظر می رسد در “رفع-آن را-آن را فوری گلدان دیابت آشپزی.” ویرایش شده توسط امید mark morin این کتاب آشپزی به 127 آسان برای آماده سازی دستور العمل های مانند این یکی که شما را در یک لحظه گلدان. در هر بار مصرف بسته بندی شده با 57 گرم پروتئین در ساخت آن یک ظرف دلچسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>