“Copfluencers” با استفاده از Infinite به گسترش pro-پلیس پیام

به لحن Flo Rida را در سال 2007 به باشگاه ضربه “پایین” معاون کلانتر دیوید Whitzel (@deputywhitzel در Infinite) پیاده روی تا مراحل را به خانه خود را پس از یک روز طولانی در محل کار. خود یونیفرم جلیقه می خواند “کلانتر” در زرد نامه ها; شش-با اشاره کلانتر ستاره می درخشد راست بالا دوزی نام. Whitzel لبخند آشکار یک تفنگ در دست راست خود را. “وجود دارد مقدار زیادی از پلیس خوب! همه بد هستند… به یاد داشته باشید که” می خواند, عنوان, به دنبال یک ماشین پلیس از emoji. تاریخ به نظر می رسد در یک supertitle: مه 28, سه روز پس از جورج فلوید را قتل است.

Whitzel این ویدیو نمونه ای از “پلیس Infinite,” محبوب خرده فرهنگ بر نوپای تصویری-محور رسانه های اجتماعی پلت فرم شبیه به نسخه نونما از در حال حاضر از بین رفته تاک. Infinite کاربران امکان می دهد فیلم ها تا 60 ثانیه و ویرایش آنها را به عنوان آنها لطفا با موسیقی متن و از ابزار های خلاق. به عنوان آن رشد کرده است محبوب آن نیز رشد بیشتر سیاسی بیش از حد — و همانطور که با دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی شده است داوطلب خدمت سربازی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی در فرهنگ جنگ.

تبلیغات:

بر خلاف معاون کلانتر Whitzel بسیاری از Infinite پلیس برای انتخاب راه مستقیم تر برای انتقال نرم افزار-پلیس پیام. معاون Tim Davis (@k9marek) از Knox County, TN تصمیم گرفت که با پوشیدن لباس خود و ارائه یک تک صدایی خود را با استفاده از دوربین جلو گوشی به اندازه کافی خواهد بود. دیویس فلفل فیلم های خود را با هشتگ که اجازه خواهد داد که هر دو طرفدار پلیس و ضد خشونت پلیس جمعیت به کشف او: #alllivesmatter, #blacklivesmatter #endracism, #nojusticenopeace, #copsoftiktok. “من نمی نژادپرستانه پلیس,” او می گوید پس از شکایت تعدادی از “تند و زننده به نظر می رسد” او در باشگاه سام در حالی که در یکنواخت. “من نفرت و نژاد پرستی. بله سیاه زندگی مهم است. تمام زندگی مهم نیست,” او می گوید. “مردم انسان ها صرف نظر از نژاد و رنگ و عقیده و دین و هر آنچه که شما می خواهید به آن تماس بگیرید. ما همه انسان; ما نیاز به درمان مانند انسان است.”

هر چند سبک متفاوت Whitzel و دیویس’ ویدئوها همان زمینه ای روایت: بسیاری از پلیس ها خوب و گناه سزاوار نقد است. و ظاهرا وجود دارد راه بی نهایت به همان داستان.

در ژوئن 6, تارا Mills, 23 بود که پیمایش از طریق Infinite “برای شما” صفحه هنگامی که او در بر داشت تصویری از یک پلیس “تشنگی به دام انداختن” در اعتراض. در این ویدئو یک افسر جوان لبخند charmingly در مقابل یک ماشین پلیس, تکان, در تظاهرات و راه رفتن توسط. او تصمیم گرفت به “دوئت” آن — در Infinite طرز سخن گفتن ترجمه آن را در کنار یک واکنش تصویری از خودش به تماس افسر رفتار است. “من فقط به طوری شوکه کرد که این امر عبور کسی را داشته باشید که یک ایده خوب بود” او به یاد می آورد از این افسر پلیس که به شمار خندان در کنار یک ماشین پلیس در حالی که معترضان در جریان است.

تبلیغات:

“برای همه شما خانم ها در خارج وجود دارد” می خواند supertext بالای فیلم اصلی را قاب همراه با هشتگهای #blacklivesmatter #صلح و #thankyou.

میل اشاره می کند که در آنجا شايع است که گروهی از افسران پلیس که با استفاده از Infinite به عنوان یک توجه ابزار. در یکی دیگر از سیاسی عصر که لزوما زحمت خود را. “خوب است که هر چه انجام آنچه شما می خواهید,” او گفت: سالن. اما زمان خود — به طور خاص در یک تظاهرات علیه خشونت پلیس — زده او را به عنوان اشتباه است. “این فراتر از نامناسب و تن-ناشنوا” و همچنین ریاکارانه او می گوید:. “دو ساعت بعد پس از انجام زانو با معترضان و بغل کردن معترضان و تشنگی به دام انداختن شما در حال عکسبرداری از پارگی کپسول های گاز” او می افزاید. “و هدف قرار دادن مردم و جمجمه خود را با گلوله های لاستیکی و ضرب و شتم آنها را در خیابان.”

پلیس Infinite ویدئوها span هایی از خنده دار رقص بیت به درگیر سیاسی مکالمات. بسیاری از آنها فقط پلیس اقدام مسخره و رقص همانطور که اگر به می گویند: “می بینید ؟ ما مردم عادی فقط از شما می خواهم.” وجود چنین رقص پلیس ویدئوها احساس بسیار شبیه تبلیغات است که آنها در خدمت به عنوان یک شاه ماهی قرمز به مشکلات ساختاری با پلیس و پلیس.

تبلیغات:

مانند بسیاری از افراد محکوم copaganda و افسران پلیس رفتار در رسانه های اجتماعی میلز آگاه است مشکل نهفته است در تلاش بی وقفه به عنوان یک پلیس به بیرون آمدن به عنوان unimpeachable. او منابع مخفف ACAB کوتاه برای “All Cops Are Bastards” — یک مختصر و مفید و بارها graffitied عبارت که کپسوله اساسا ظالمانه طبیعت از پلیس. “در حالی که من شخصا ایستاده با All Cops Are Bastards که ‘هر فرد پلیس یک حرامزاده'” میلز می گوید. “البته پلیس خوب. البته وجود دارد. اما من فکر می کنم این مهم است که پلیس خود را به صحبت کردن در این زمینه است.”

هنگامی که او را دیدم افسر Bryson لیستروپ را (@officernaenae) Infinite تصویری محکوم قاتلان جورج فلویداو فکر کردم که مثبت استفاده از پلت فرم. “یکی از تمام دلایل ما در اینجا دلیل است که پلیس ها به طور سیستماتیک نیست گزارش جنایات دیگر پلیس,” او توضیح می دهد. “پس از آن مهم است که این افراد است.”

تبلیغات:

لیستروپ ویدئو به تصویر می کشد او را در لباس خود را در حالی که ارائه یک سخنرانی در مورد جورج فلوید مرگ است. “است که درست نیست. و اگر شما به عنوان یک افسر پلیس می توانید به تماشای ویدئو و فکر نمی کنم چیزی اشتباه است شما بخشی از این مشکل,” او می گوید. “شما نمی پذیرفت که کسی چیزی اشتباه به سادگی چون شما کور توسط افسر پلیس ،

به افسر لیستروپ کلمات دیترویت مبتنی بر نوازنده و تاثیر گذار سینی کوچک با شور و نشاط گره در قرارداد او به عنوان دوئت ویدئو در Infinite. قبل از لیستروپ ویدئو بیرون آمد سینی کوچک بود که با حمله به جانبداری در برابر افسران پلیس که به کشته شدن جورج فلوید. “من احساس نوع صدمه دیده است. من احساس نا معلوم از آنجا که بسیاری از مردم از این افسر پلیس برای بخش و [برای] پلیس بودن,” او می گوید. “هنگامی که من دیده ام یک افسر گفت که اشتباه بود از آن ساخته شده من احساس می کنم مانند” خوب این شواهد است.'” در سینی کمی چشم هر چند یک اتهام مانند افسر لیستروپ مفید است که تنها در صورتی آن را ترویج بحث نژادپرستی نظاممند در نیروی پلیس است.

طبقه بندی جورج فلوید مرگ به عنوان یک منحصر به فرد سکسکه در تاریخ پلیس می رود دست در دست با Infinite پلیس ترویج “خوب افسر” روایت.

تبلیغات:

این موضوع هر دو میلز و سینی کوچک با دیدن ماموران پلیس زانو در اعتراض ویدئوها. “اگر یک پلیس بود به زانو زدن آن را به یک تغییر از قلب و از آن خواهد شد یک لحظه به جایی که او تصمیم به ایستادگی در برابر آزار و اذیت و خشونت پلیس” توضیح می دهد که سینی کوچک. “من فکر نمی کنم آن را باید زانو و تلاش برای به دست آوردن اعتماد از رسانه ها و از جامعه و سپس رفتن و انجام همین کار است.”

“Infinite یکی از قدرتمند ترین ابزار رسانه های اجتماعی, من احساس می کنم مانند آنها را هل دادن سیاه زندگی موضوع بسیار مهم نشان می دهد که شرکت های بزرگ شرکت به عنوان بزرگ به عنوان Infinite ایستاده است پشت این جنبش می گوید:” سینی کوچک. “این اجازه می دهد تا افراد دیگر به مانند وجود یک بنیاد قوی که آنها می تواند ایستادن روی.” اما به دلیل دسترسی آسان و گسترده رسیدن به یک پلت فرم رسانه های اجتماعی می تواند به سرعت تبدیل به یک سرازیری لغزنده است — و ارائه ابزار برای گسترش نادرست پیام.

خود-ارجاعی و تن-ناشنوا — نگرش بسیاری از Infinite پلیس به نظر می رسد در ریشه پلت فرم را copaganda مشکل است. زانو را برای رسانه ها, تغییر با توجه به “پلیس خوب” و قربانی کردن افسران پلیس در حالی که عدم اذعان به این مشکل سیستمیک از نیروی پلیس است که چه چیزی باعث حضور این فیلم سوال برانگیز است. “آنها در حال صحبت کردن در مورد پلیس می گوید:” سینی کوچک. “اگر آنها از افسران که در واقع آموزش قوانین و آموزش دلایل که چرا اقلیت های راه راه هستند [و] اگر آنها مایل به صداقت و در برابر سیستم خود را, کسانی که باید تنها دلیل آنها مجاز به دریافت [Infinite] و در مورد آن صحبت کنید.”

تبلیغات:

“اینترنت رایگان محل به انجام هر آنچه می خواهد می گوید:” میلز “و شما باز به نقد برای هر آنچه شما در پست.” که قدرت سیستم عامل مثل این: کاربر تولید clapbacks پایمال کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>