پلیس نیز تیراندازی حیوانات خانگی در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع در نرخ بسیار بالاتر


A police officer with a face shield stands with arms against his side in front of a building with the sign Los Angeles Police, along with National Guard members in camo and military gear.
یک افسر پلیس می ایستد با مسلح از اعضای گارد ملی در مواجهه با تظاهرات و راهپیمایی در مقابل اداره پلیس لس آنجلس در تاریخ 1 ژوئن در لس آنجلس.
فردریک J. Brown/گتی ایماژ

به عنوان گفتگو در اطراف بیش از حد پلیس به زور تحت فشار قرار دادند تا این کشور را در نظر بگیرید رمان و اصلاحات بنیادی در پی قتل جورج فلوید و اعتراضات گسترده که به دنبال وجود دارد یک منطقه است که هنوز برای به دست آوردن گسترده مورد توجه است. با توجه وحشتناک خشونت شاهد در Floyd قتل و موارد دیگر سیاه و قهوه ای و مردم فقیر شدن توسط افسران پلیس این قابل فهم است که اجرای قانون را به کشتار حیوانات خانگی هنوز برای تبدیل شدن به یک موضوع مهم. هنوز هم آن است که با توجه به ارزش آنچه این قتل می تواند به ما بیاموزد و آنچه که ما ممکن است در مورد آنها انجام دهد. در نهایت پلیس به کشتار سگ حیوان خانگی تنها بیشتر نشان دادن نابرابری نژادی در پلیس خشونت و نیاز به اصلاحات.

از سگ و میر در دست پلیس می گوید به مراتب بیشتر در مورد چگونه انسان ها overpoliced تر در مورد سگ نفسه. واقعیت های عکاسی در ارتباط با و در سگ نشان می دهد یکی از موذی و به ندرت اذعان تظاهرات خشونت دولتی مصوب و در معرض خطر جوامع از رنگ.

حرکت فراتر از جنجالی رسانه ها از داستان و فعال حساب “puppycide” قرار داده است که تعداد سگ های قتل توسط پلیس در بیش از 10 ، 000 سالانه ما به تازگی از نگاه آمار-افسر درگیر تیراندازی به دست آمده از سوم و چهارم بزرگترین سازمان های پلیس در کشور است. در حالی که ما در بر داشت درصد از سگ های مرتبط با افسر-درگیر تیراندازی به فوق العاده کلی تعداد سگ تیراندازی کمتر از آنچه که ذکر شده در نشریات اعم از اقیانوس اطلس به پلیس,مجله اعداد بر اساس یک ناخالص برآورد ارائه شده توسط لورا Mathews دستیار ویژه با وزارت عدلیه در دفتر جامعه گرا پلیس خدمات. تا مطمئن شوید که سگ مرگ و میر در دست پلیس را به طور منظم رخ می دهد با ارسال آنلاین بی شماری گرافیک ویدئوها—که بسیاری از آنها شامل صحنه های خشونت نیز در حال کارگردانی در انسان—ارائه شواهد بیشتر از مشکل است.

اما به عنوان ما تجزیه و تحلیل داده ها بر افسر-درگیر تیراندازی نشان می دهد بین سال های 2010 و 2016, Los Angeles Police Department افسران درگیر در 417 تیراندازی با سگ بودن در بیش از یک چهارم از موارد. برای لس آنجلس کلانتر که ماموران درگیر شدند در 406 حوادث بین سال های 2010 و تا سال 2017 سگ به ضرب گلوله کشته شدند 45.6 درصد از زمان. بیشتر نگران کننده از تعداد سگ که به ضرب گلوله های پلیس است که در آن سگ ها در حال کشته شدن توسط پلیس ما به عنوان مورد بحث در یک مطالعه اخیر.

به دنبال در محل که در آن سگ ضرب گلوله کشته شده است در سراسر شهر و شهرستان از لس آنجلس چه ظهور است یک نقشه مرگبار پلیس با استفاده از زور است که بسیار متمرکز در منطقه فقیر ترین جوامع از رنگ. در واقع سگ-تیراندازی خوشه ای که ما در نقشه برداری نشسته در ظرف بزرگتر خوشه نمایندگی که در آن انسان ها به ضرب گلوله توسط پلیس به عنوان به خوبی.

در حالی که استدلال اغلب در مورد پلیس کشیدن ماشه زمانی که احساس ترس برای زندگی خود داده ها در سگ تیراندازی باعث می شود آن را بی شک روشن است که گلوله بیشتر از بسیاری از ما متوجه شدم در حال پرواز را از طریق خاص جوامع است. داده های ما نشان می دهد که سگ مرگ و میر در دست پلیس در حال بازتابی از یک مشکل بزرگتر چگونه با خشونت دولتی است که تصویب شده و در معرض خطر جوامع در هزاران راه.

به روشنی نشان می دهد که سگ ها در برخی از محله های مطرح بیشتر خطر مرگبار به پلیس افسر ایمنی از سگ ها در ثروتمند و سفیدتر محله به سادگی اضافه نمی کند. علاوه بر این واقعیت است که هیچ افسر پلیس تا کنون کشته شده اند توسط یک سگ در حالی که در خط وظیفه عمومی سلامت تحقیقات نشان می دهد که بازدیدکننده داشته است بیمارستان برای گزش سگ رخ می دهد که در سراسر منطقه شهری لس آنجلس اکثریت تشکیل شده از یک زخم سوراخ به دست یک کودک با کمتر از 1 درصد از بیش از 23,000 نیش مربوط بازدیدکننده داشته است بیمارستان بین سال های 2009 و 2011 که نیاز به بستری شدن در بیمارستان از هر نوع.

به جای یک ماده سگ باطل ساکن در برخی مناطق بیشتر از دیگران یا یک جغرافیا “بی دقتی” صاحبان حیوان خانگی ما استدلال می کنند که جغرافیای این سگ قتل نشان می دهد یک بار دیگر که افسران پلیس بیشتر apt به ماشه در محله های با نرخ بالای فقر به خصوص کسانی که با بزرگتر نسبت از سیاه و قهوه ای ساکنان.

به عنوان تحقیقات نشان می دهد زمانی که ماموران به کارهای ادارات پلیس دریافت بیش از حد تجهیزات نظامی و آموزش از طریق برنامه 1033 نرخ سگ قتل افزایش یافته و در حوزه های قضایی مربوطه. در اینجا بیش از حد سگ, نه به ذکر است سگ “رفتار” به سادگی نمی توان مشکل است. نه سگ مرگ و میر بیشتر نشان از یک بحران overpolicing از سیاه و قهوه ای و جوامع است.

در علاوه بر این به محض اعداد و جغرافیای سگ قتل ما داده ها همچنین نشان می دهد که پس از افزایش نظارت های پلیس با استفاده از زور پس از کشته شدن مایکل براون و پس از آن فرگوسن تظاهرات در سال 2014 پلیس شروع به تیراندازی سگ اما مردم کمتر است. قبل از فرگوسن L. A. شهرستان کلانتر بخش شوت به سمت بالا از 2.6 سگ در هر ماه است. در این پست فرگوسن عصر این رقم کاهش یافته و به کمتر از یک سگ در هر ماه. همین روند باعث شده است که در LAPD داده ها با سگ تیراندازی کاهش به 22 درصد از تمام حوادث را از 33 درصد در قبل از فرگوسن عصر.

با وجود این افت در سگ, مرگ و میر, نرخ تیراندازی پلیس از انسان ها در خصوص رها نمی کند و پس از فرگوسن. آنچه ما اینسو انسو جمع کردن از ما تجزیه و تحلیل داده ها است که به اشتراک گذاری از سگ در آمریکا کاهش یافت در پی افزایش موشکافی رسانه ها از تیراندازی پلیس به طور کلی. به نظر می رسد که ملی توجه پلیس در استفاده از زور منجر به افسران که کمتر احتمال دارد به ماشه در سگ اما نه در انسان است. تعداد انسان کشته شده توسط پلیس به نظر می رسد به پایدار باقی مانده است, هر چند آن را دشوار است برای برخی می گویند از آنجا که وجود دارد هنوز هم وجود ندارد یک پلیس ملی استفاده-از-نیروی پایگاه داده.

به عنوان دلسرد که این تعداد در حال افت در سگ تیراندازی می کند و نشان می دهد که محدودیت های آموخته شده از طریق افزایش استفاده از نیروی آموزش و ممکن است که بررسی آثار بدون افزایش از دست دادن زندگی به افسران پلیس. در واقع تعدادی از پلیس های کشته شده در حین انجام وظیفه به علت عدم–حادثه-علل مربوط بوده است نسبتا با ثبات در طول دو دهه گذشته به عنوان استفاده از نیروی آموزش افزایش یافته است با سال 2013 که سال با بدترین افسر مرگ و میر از سال 1959. علاوه بر این بیش از دو دهه گذشته افسر مرگ شده اند به مراتب پایین تر از اوج تمام وقت ثبت شده در طول دهه های 1920 و دهه 1930 و 1970. البته نه یک افسر مرگ توسط گزش سگ اجازه دهید به تنهایی سگ حمله نشان داده شده در این داده ها.

کافی آموزش پلیس است زندگی را نجات داد و وقتی که می آید به سگ به عنوان مثال از آموزش مناسب و خویشتن داری مشاهده شده است بیش از 2 میلیون بار در یوتیوب. در این ویدئو, آیداهو, افسر پلیس دیوید گومز که تاکتیک های دفاعی سگ برخوردهای آموزش lures های دو و آشفته سگ به ماشین گشت بدون حادثه است. در واقع پس غم انگیز تیراندازی توسط یک افسر دو nonaggressive سگ در مینیاپولیس حیاط خلوت گسترده توجه سه سال پیش چنین آموزش تبدیل به امری عادی برای گشت زنی ماموران دولت و در سراسر کشور است.

با وجود به ظاهر بی پایان آموزش که پلیس دریافت جغرافیای سگ تیراندازی توسط پلیس بیشتر نشان می دهد نامتناسب خشونت های پلیس است که تنها می تواند ameliorated از طریق هماهنگ defunding تلاش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>