پلیس لغو شد در برترین شبکه


The logo for the TV show Cops, showing a patrol car's flashing lights.

آنها آمدند برای آنها.

لنگلی محصولات.

برترین شبکه را لغو کرده است پلیسانواع گزارش است. برنامه تلویزیون واقعیت نشان می دهد که راه اندازی آن 33rd فصل در دوشنبه برداشته شد از برترین شبکه برنامه چهار روز پیش در پی گسترده در سراسر جهان علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید. در حال حاضر برترین شبکه می گوید پلیس نمی خواهد بازگشت به هوا.

یا حداقل نمی توان آن را بازگشت به هوا در برترین شبکه; این اولین بار نیست که پلیس لغو شده است. نشان می دهد در اوایل منادی از سن واقعیت تلویزیون عرضه در فاکس در سال 1989 و فرار از 25 فصل و قبل از اینکه بی سر و صدا لغو شد در سال 2013. لنگلی تولیدات این شرکت در پشت , پلیس, پیدا کردن یک خانه جدید برای آن در Spike TV, یک ویاکام کانال هدفمند در نر مخاطبان در یک معامله است که شامل هر دو تولید جدید فصل پلیس و حقوق به تکرار برخی از فاکس قسمت. (Spike TV rebranded به عنوان برترین شبکه در سال 2018 است.)

اگر چه زمان در مکان داد و بیداد بر سر خشونت پلیس منجر به آن لغو پلیس شده است بحث از لحظه اول آن پخش شد. در نیویورک تایمز بررسی فصل اول که متمرکز در شهرستان Broward, فلوریدا, اداره پلیس منتقد John J. o’connor نوشت: در مورد نشان می دهد نژادپرستانه پرتره از جنگ با مواد مخدر:

غالب تصویر چکش صفحه اصلی دوباره و دوباره: اکثریت سفید نیروهای پلیس در حال بچه ها خوب است; بچه ها بد هستند به شدت سیاه و سفید. کوچک است گفت: در مورد نهایی منابع و مواد مخدر و هیچ چیز ذکر شده است در مورد فلوریدا دوره ای رسوایی که در آن پلیس خود را در بر داشت به قاچاق مواد مخدر.

اخیرا podcaster دن Taberski در زمان تمدید نگاه نشان می دهد مشکل میراث و مشکوک اخلاقی رکورد سال گذشته در حال اجرا از پلیسیک پادکست منتقد Inkoo Kang ستایش برای دقت بررسی و مستند “همه راه چیزهایی می تواند به اشتباه برای افراد فقیر و آسیب پذیر” یک بار در تلویزیون خدمه می رسد:

یک افسر سابق گواه به کشیدن یک توقف ترافیک در نتیجه به خطر انداختن هم خودش و راننده به دلیل تولید مورد نیاز برای پر کردن یک هفت دقیقه ای بخش. یکی دیگر از ex-cop به یاد می آورد که زیردستان استفاده می شود که به دستگیری شش تا هشت مظنون از یک ماه شروع به دستگیری افراد در صدها نفر در همان دوره زمانی بعد از پلیس به شهر نورد. اجرای قانون کمک کرده است تا تولید کنندگان ارعاب دستگیرشدگان به امضای اشکال آزادی گاهی با تکرار بازديد به خانه های خود. یک زن و شوهر از مصاحبه شوندگان که به پایان رسید تا در پلیس و یا آن را موفق ترین تقلیدی سری زنده PDمی گویند آنها نمی یاد امضای آن فرم یا شاید هم تا زمانی که آنها در هیچ حالتی از ذهن به انجام این کار.

پلیس نامزد برجسته اطلاعاتی سری امی چهار بار در سال 1989, 1990, 1993 و 1994.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی