Cornel West در این لحظه از “افزایش آگاهی” و نیاز به رادیکال دموکراسی

در حالی که جریان اصلی رسانه های خبری توجه بیشتر نقل مکان کرد به چیزهای دیگر جورج فلوید ادامه اعتراضات به یک چهارم روز.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به دست آوردن شتاب در هر دو اکثریت سفید جوامع و بزرگتر بیشتر نژادی متنوع شهرستانها. مؤتلفه مجسمه ها و دیگر آثار تاریخی به سفید برتری در حال پاره کردن توسط معترضان. در سطح بین المللی پل همچنان به گسترش نفوذ خود.

تبلیغات:

وجود تغییرات گسترده در افکار عمومی که در آن سفید آمریکایی ها – حداقل در حال حاضر – به طور فزاینده ای تصدیق کرد که نژادپرستی و دیگر اشکال بی عدالتی اجتماعی وجود داشته باشد و محدود کردن زندگی شانس خود شخص سیاه و سفید و قهوه ای آمریکایی است. چنین تغییراتی در خلق و خوی عمومی لازم است آنرا برای تصویب سیاست های عمومی است که می تواند کمک به بهبود آسیب های ناشی از عوامل ساختاری و نهادی نژادپرستی و سفید برتری در ایالات متحده است.

نوشتن برای Jacobin جامعه شناس داگلاس McAdam یک عالم برجسته از جنبش های اجتماعی در توضیح این لحظه:

حداقل از زمان تیراندازی به مایکل براون در فرگوسن میسوری در ماه اوت 2014, هر اطلاع عموم مرگ یک آمریکایی آفریقایی تبار به دست پلیس باعث اسپاسم اعتراض — قبل از پیچ در پیچ پایین. … تظاهرات که فوران در سراسر ایالات متحده در سه هفته از کشتار وحشتناک از جورج فلوید در مینیاپولیس در روز یادبود بسیار متفاوت هستند. … با توجه به این که مداوم و جوان, حرکت, آن سخت است برای به دست آوردن یک نظام رسیدگی در جمعیتی از معترضان اما به سادگی وجود دارد هیچ انکار تنوع آن ،

McAdam همچنان با این استدلال که “ما به نظر می رسد تجربه یک تغییر اجتماعی نقطه اوج است که به نادر آن را به عنوان به طور بالقوه مهم”:

تبلیغات:

ما امیدواریم که می تواند به انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ حرکت و انرژی و فراگیر ، عملی و بدون خشونت شخصیت از زمان تظاهرات. هدف ما باید دو برابر: برای سرمایه گذاری در امکانات برای تغییر ذاتی در این لحظه شروع به محوری به سمت اشکال بسیج انتخاباتی بسیار مهم برای موفقیت در پاییز. بقای دموکراسی آمریکایی به احتمال زیاد خواهد شد بستگی دارد که چگونه با موفقیت ما برای شرکت در این برنامه.

سیاسی زمین در آمریکا به سرعت در حال تغییر. جورج فلوید تظاهرات در ترکیب با درد ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن neofascist رژیم شکسته اقتصاد و کشنده بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 120 ، 000 آمریکایی هستند یک سری از سیستم شوک است که نمی تواند نادیده گرفته شده توسط این کشور نخبگان.

“قدرت تصدیق هیچ چیز بدون تقاضا است.” این سوال در حال حاضر می شود, چگونه قدرتمند پاسخ ؟

در تلاش برای پاسخ به این سوال من به تازگی صحبت با فیلسوف های فکری فعال پژوهشگر و نویسنده Dr. Cornel West, که, استاد, عمل, عمومی فلسفه در دانشگاه هاروارد و استاد ممتاز بازنشسته در پرینستون. او نویسنده چندین کتاب پرفروش از جمله “دموکراسی مهم” “مسائل نژاد” و “سیاه نبوی آتش است.”

تبلیغات:

در این مکالمه غرب مشاوره است که مردم آمریکا باید آماده برای یک مدت طولانی و وحشیانه واکنش از کشور جناح راست نخبگان به افزایش تقاضا برای عدالت اجتماعی است. او هشدار می دهد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم او را تشکیل می دهند neofascist فاجعه است که می تواند عذاب هر گونه امید برای چند نژادی اجتماعی دموکراسی در امریکا به همین دلیل است که حمایت جو بایدن — با وجود آن مضر وفاداری به نئولیبرالی سرمایه داری گانگستر — لازم سازش برای کشور ما بقا و جهان.

ما را دیده اند چیزی زیبا در امریکا و در سراسر جهان این چند هفته گذشته به عنوان بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از مردم اعتراض کرده اند و افزایش یافته است تا آنجا که از پلیس قتل جورج فلوید. مردم در راهپیمایی نگه داشته و در رفتن حتی اگر پلیس به ضرب و شتم آنها اشک آور و تانک های آنها را به ضرب گلوله آنها را با گلوله های لاستیکی و آنها را دستگیر کردند. مردم از وجدان متوقف نمی شود حتی در صورت خام و قدرت دولت است.

تبلیغات:

خداوند آن زیبا بود. در هر زمان شما می بینید انسان راست پشت خود را تا و در حال حاضر به راه رفتن با هم مبارزه هم بخوان با هم و با هم مبارزه — هر چه رنگ آنها ممکن است وجود دارد یک عظمت اخلاقی و معنوی زیبایی است که نمی توان انکار کرد. اما در حال حاضر ما باید به آماده شدن برای neofascist سرکوب و سفید میکند. این چیزی است که در افق است.

چگونه ما آماده مردم آمریکا که برای واکنش و انتقام ؟ امپراتوری همیشه حملات برگشت.

بسیار و به خصوص زمانی که امپراتوری ضعیف است و از جان گذشته.

تبلیغات:

وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی ناامیدی چرا که او یک neofascist گانگستر اما نیز وجود دارد که کل سیستم سیاسی است که آن را می داند نمی تواند اصلاحات خود را. آمریکا نظام سیاسی و شرکت های بزرگ-ocracy و نئولیبرالی گانگستر سرمایه داران می دانیم که آنها می توانند در دیدار با مردم افزایش مطالبات است.

بنابراین مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش به آماده شدن برای, اما نیز وجود دارد که واکنش از نئولیبرالی milquetoast دموکرات مانند نانسی پلوسی و دیگر در حزب دموکرات رهبری که در حال قرار دادن در kente پارچه و اقدام مانند نوعی آنها بوده ام در لبه برش از مبارزه برای حقوق بشر و کرامت انسانی و عدالت است.

این نئولیبرالی دموکرات شده اند در قدرت برای سال در حالی که سیاه و برادران و خواهران اخذ شده است ضرب گلوله کشته شد و در غیر این صورت مورد آزار قرار گرفته توسط پلیس, اما همان کسانی که دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند از طریق جرم صورتحساب و نظامی امریکا ، ناگهان آن نئولیبرالی دموکرات ها قرار داده و در برخی از kente پارچه دریافت بر روی یک زانو و قرار است ما را به فکر می کنم که آنها دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور پسر عموی دوم? لطفا. من استراحت بدهد. آن پوچ است.

تبلیغات:

است جورج فلوید شهید?

من معتقدم که جورج فلوید یک شهید. یونانی ریشه کلمه “شهید” است و “شاهد.” “شاهد” و “شهید” تقریبا مترادف.

شما می توانید شاهد چیزی بدون لزوما داشتن یک طراحی خاص عمل می کنند که خود را در عمل شاهد تولید می چنین در پاسخ به.

من فکر می کنم امت تا یک شهید. اما زمانی که امت ایستاده بود و خارج از آن فروشگاه مواد غذایی او نیست به فکر کردن در مورد فردریک داگلاس. اما خود شاهد شد که مرگ او یک کاتالیزور برای یک موج عمل اجتماعی و کمک به جنبش حقوق مدنی. جورج فلوید مرگ است که در حال حاضر کاتالیزور برای یک جنبش اجتماعی در اینجا در ایالات متحده و همچنین در خارج از کشور. اما فلوید البته یک نوع متفاوت از شهید از مالکوم ایکس و یا مارتین لوتر کینگ جونیور

تبلیغات:

مالکوم و مارتین بود عمدی طراحی و از سال ها بسیاری از اعمال که در آن آنها ارائه شده تا یک نقد امپراتوری آمریکا و بی عدالتی اجتماعی. بر اساس آنچه که من می دانم و من ممکن است اشتباه — جورج فلوید نیست که در این نوع ایدئولوژیک جهان بینی.

فلوید اولیه شاهد بود که او برادر بود که قلبی از طلا است که ارتباط او را با مردم در اطراف او. او آنها را حمایت او را احساس خوب است. و حتی زمانی که او را گمراه و او را به برخی از فعالیت های جنایی و غیره حتی در زندان آنها می گویند او فقط به عنوان نوع و مفید و حمایت از مردم است. که یک نوع از شاهد بیش از حد. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از شهدا.

ما شاهد یک تغییر پارادایم در آمریکا با جورج فلوید تظاهرات و مردم را به قیام? حال در این میانه آنچه احساس می کند مانند تغییر بزرگ اغلب محروم می سازد یکی از بزرگتر زمینه و چشم انداز.

هیچ. آنچه که ما در حال دیدن با تظاهرات و مردم را به قیام است نه یک تغییر پارادایم. من آرزو می کنم آن بود. یک تغییر پارادایم را برای اتصال انتقاد از پلیس با قتل و خشونت با یک نقد از وال استریت و پنتاگون به طور همزمان. که یک تغییر پارادایم. در حال حاضر ما شاهد افزایش نوع آگاهی است که زیبا در مورد خشونت پلیس. اما ما شاهد یک تغییر پارادایم در این کشور است.

تبلیغات:

افکار خود را در مورد باراک اوباما نظرات در مورد قتل جورج فلوید و واکنش?

آنچه اوباما ارائه کرده است که تا کنون در این زمان از تظاهرات و اجتماعی مثبت انرژی متشکل از کوچک کلیشه و platitudes. باراک اوباما درخشان است برادر. او فوق العاده ای جاذبه و وقار است و هیچ کس می تواند به دور خود اهمیت تاریخی به عنوان اولین رئیس جمهور سیاه پوست در نمادین حس. اما وقتی که می آید به مسائل مربوط به ماده تاریخ است که نمی شود به نوعی به باراک اوباما ، Black Lives Matter آغاز شده و در طول ریاست جمهوری خود. دموکرات ها در حال کنترل مجلس نمایندگان و سنا. آیا اوباما و دموکرات ها هر چیزی اساسی که تمام کسانی که سیاه و سفید برادر و خواهر بودند که به ضرب گلوله کشته شد و در غیر این صورت با عینک امریکا پلیس ؟ باراک و دموکرات ها می گویند نه یک منمن کلمه مورد جدید Jim Crow طول و زمان خود را در قدرت است.

اوباما با جمهوریخواهان نیز نقل مکان کرد و کشور را به سوی ریاضت. او با رها کردن بمب ها با هواپیماهای بدون سرنشین در خاورمیانه و آفریقا و جاهای دیگر. اوباما تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به بخشی از یک نئولیبرالی رژیم بود که خون در دست خود را و هنوز هم می کند. اوباما و نئولیبرالی دموکرات ها در حال حاضر می خواهم به مانند عمل آنها اعضای بزرگ سیاه زندگی مهم جنبش است. لطفا که پوچ است.

یک تلفیق تصاویر. ما شاهد گزارشی جورج فلوید در حال خفه شده به مرگ توسط یک افسر پلیس در حالی که التماس “من نمی توانم نفس بکشم.” ما همچنین باید این تصویر که 75 ساله سفید برادر تحت فشار قرار دادند توسط پلیس در بوفالو درد و رنج یک آسیب جدی مغز خونریزی از گوش و پلیس راه رفتن بیش از او مانند او انسان سطل زباله. چگونه خود را ساخت حس از این دو عکس چیست ؟

تبلیغات:

این نمونه گانگستر نگرش گفتن و انجام هر چیزی و سپس تفکر است که شما می توانید دور با آن. یک پلیس سفید پوست فکر می کردم او می تواند کشتن یک مرد سیاه و علنا لینچ او همه در حالی که نگه داشتن دست خود را در جیب خود مانند او را به یک بازی بزرگ شکارچی. که پلیس سفید پوست در مینیاپولیس کشته جورج فلوید مانند آن را به عنوان طبیعی به عنوان تنفس.

همان چیزی که درست است که با برادر در بوفالو که زدم پلیس. خون آمدن از گوش خود را. پلیس او را به دروغ گفتن وجود دارد و آنها فقط در راه رفتن. آن را فقط به سنگدلی آن را نه فقط بی تفاوتی. این get-away-with-هر چیزی کیفیت گانگستر فرهنگ است که ما در حال برخورد با امریکا در میان قدرتمند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجسم این در بالاترین سطح است. او فکر می کند او می گویند و هر چیزی را انجام دهید و دور با آن. وال استریت معتقد است که می توانید آن را می گویند و انجام هر چیزی — و آنها را دور با آن. هنگامی که برگ برنده مذاکرات در مورد “نظم و قانون” او به این معنا نیست پلیس وال استریت.

برخی از بزرگترین جنایات در 50 سال گذشته در امریکا متعهد شده است توسط وال استریت با آن تجارت خودی بازار دستکاری فعالیت های جعلی و وام چپاولگر — بسیاری از دومی هدف قرار دادن مردم سیاه و سفید. چگونه بسیاری از مدیران وال استریت رفتن به زندان است ؟ در واقع صفر است. آنها راه می رفت دور با بسیاری از میلیاردها دلار است. که در همان پیوسته به آنچه پلیس را که در بوفالو و سیاه و سفید ما در مینیاپولیس.

چه اتفاقی می افتد زمانی که یک کل فرهنگ می شود آلوده با گانگستر در بالا ؟ Neofascist رهبران مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این neoliberals به عنوان یک کلاس هستند complicitous. و که شامل سیاه neoliberals بیش از حد. این شامل منحط سیاه و رهبری کلاس. گانگستر فرهنگ یک مشکل در سراسر هیئت مدیره در امریکا است.

چرا شما فکر می کنم پلیس قتل جورج فلوید به طنین انداز با بسیاری از مردم در آمریکا و در سراسر جهان ؟ به خصوص سفید ما برادران و خواهران ؟ وجود دارد هیچ چیز جدید در مورد پلیس thuggery و خشونت علیه سیاه و دیگر nonwhite مردم در امریکا است.

من معتقدم که وجود دارد این است که یک پاسخ مناسب به این سوال در حال حاضر. تاریخچه اتحاد رمز و راز و غیر قابل پیش بینی در مورد آن. ما می تواند نمودار از عوامل مانند همه گیر و افرادی که در مستند که آنها را مجبور به فکر کردن در مورد بسیاری از مسائل از آنها می خواهم که در غیر این صورت نادیده گرفته می شود.

ما همچنین می تواند بحث در مورد افسردگی-مانند سطح بیکاری و بیکاری. که تقریبا همیشه به تولید نوعی اجتماعی اختلال.

ما می توانیم در مورد تهمت را neofascist راه است که بیشتر و سخت تر به انکار. همه این عوامل نقش دارند اما ما هرگز واقعا می دانید که چرا آنچه اتفاق افتاده با جورج فلوید موجب این واکنش به عنوان مخالف به تراژدی با اریک گارنر. مردم آمریکا را دیدم او را به مرگ بیش از حد. او بدون محاکمه اعدام شد publicly. اما در نهایت من نمی دانم.

اما چیزی که بسیار مهم است ما باید به تقویت خودمان را برای آنچه در آینده در نظر واکنش و نگه داشتن مبارزه زنده است.

با توجه به سوابق حقوقی, Derek چوین و دیگر مینیاپولیس افسران پلیس را که به قتل جورج فلوید می رویم نه به اعدام محکوم شده است.

این سیستم قادر به اصلاح خود است. ممنوعیت chokeholds در حال رفتن به در نتیجه پلیس به زندان رفتن برای جنایات خود را به دلیل مشکل سیستمیک است و شامل قضات, دادستان داوران و کل آمریکا مشکل فرهنگی است. این سیستم در نهایت بیش از حد تنگ و انعطاف ناپذیر به اجازه می دهد برای تغییر اساسی که مورد نیاز است برای واقعی عدالت است.

این یک مثال دیگر چگونه و چرا مارتین کینگ جونیور بسیار درست زمانی که او به نام برای یک انقلاب بدون خشونت در امریکا است. اگر یک جامعه نمی تواند دموکراتیک به اشتراک گذاری آن ثروت و قدرت و احترام و منابع آن است که برای رفتن به یک دموکراسی واقعی.

آیا مردم از وجدان فشار امپراتوری آمریکا بیش از صخره و سعی کنید به آن را بازسازی و یا آنها سعی کنید به بر روی آن نگه دارید و آن را ثابت کنید ؟

ما باید دموکراتیزه آن است. به یاد داشته باشید که برادر مارتین کینگ جونیور تبدیل به Harry Belafonte و گفت: “من فکر می کنم ما در حال ادغام را به یک خانه در حال سوختن.” هری گفت: “مارتین چه کنیم؟” و او گفت: “ما برای تبدیل شدن به آتش نشانی و زنان است.”

در حال حاضر برخی از مردم می گویند “شما رو به فقط burn it down یا کمک به سوزاندن آن.” بدون شما نمی سوزاند پایین خانه هنگامی که نوزادان خود را در وجود دارد! شما نمی رایت کردن خانه هنگامی که مادر خود را در وجود دارد!

به عنوان امپراتوری است در مورد رفتن به صخره ما مردم باید آن را متوقف کند و این حریص وال استریت نخبگان پاسخگو باشد. ما باید مطمئن شوید که بودجه نظامی انبوه کاهش می یابد به طوری که امریکا می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ در آن جوامع فقیر به خصوص سیاه و سفید و قهوه ای و بومی مردم جوامع است.

ما باید رادیکال دموکراسی از آنجا که امپراتوری آمریکا دارای سابقه مبارزان آزادی در داخل آن است. که جایی است که ما به عنوان مردمی آمده است. هرگز فراموش نکنید که به عنوان امپراتوری آمریکا می سوزد آن خواهد بود فقیر و سیاه و قهوه ای مردمی که رنج می برند ،

ما باید به طور کامل دموکراتیزه امریکا به آن را ذخیره کنید. اما نمی توان آن را ارزان نئولیبرالی به اصطلاح اصلاحطلبی است که به دلیل به کار نمی رود. قطعا نمی توان آن را به neofascists. ما حتی حاضر به رای دادن برای این milquetoast متوسط neoliberals به منظور تحت فشار قرار فاشیست دلیل وضعیت وخیم است با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حزب جمهوری خواه.

این است که چرا آمریکایی های سیاه و سفید و بسیاری دیگر در حال رای گیری برای این نئولیبرالی فاجعه با جو بایدن و دموکرات ها از آنجا که ما در حال تلاش برای فشار یک neofascist فاجعه است. مردم درک تفاوت بین یک فاجعه و یک فاجعه است. و تفاوت بزرگ است.

اگر کسی برای گرفتن یک تصویر لحظهای از این چند هفته اخیر و تهمت را هم در دفتر به طور کلی بیشتر از آن ممکن است نگاه به عنوان اینکه امریکا unmoored از زمان. خشونت مسلحانه سفید اوباش در حال گشت و شهرهای آمریکا برای جلوگیری از سیاه زندگی توجه فعالان و ضد فاشیست از اعتراض. کو کلاکس کلان جسارت و تشویق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. نازی ها و فاشیست شده اند درگیر در خشونت تروریستی. Trumpism یک رد از جنبش حقوق مدنی و پذیرای یک نوع جدید از Jim Crow. پلیس در حال اجرا amok brutalizing nonwhite مردم و متحدان خود را که در حال راهپیمایی و اعتراض برای عدالت اجتماعی است. چه توصیه شما برای افرادی که احساس گیجی در حال حاضر ؟

چند نژادی همبستگی بسیار اساسی در این لحظه. شما باید آمدن به شرایط با ترس خود را به دلیل این بار برای تابستان سربازان. ما باید به همه-فصل عشق و عدالت رزمندگان.

زمانی که من در شارلوتزویل ایستاده در مقابل سفید supremacist گانگستر در سال 2017, شما نگاه در چشم آن مردمی و شما را دیدم مردمی که مایل به زندگی و مرگ به تابع مردم سیاه و سفید درست مثل مؤتلفه ارتش انجام داد. برای تمام نفرت و فساد از روح خود آنها باید یک نوع خاص از شجاعت. اما ما باید حتی بیشتر شجاعت در مبارزه ما برای عشق و عدالت از شجاعت آنها برای نفرت. سفید supremacists مایل به زندگی و مرگ را باعث شود. آنها واقعا هستند. من آن را دیدم با چشم خودم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان مایل به مرگ و کشتن او. حزب دموکرات را درک نمی کنند آنچه در آن برابر است. چگونه شما ساخت حس از این بحران ؟ و چگونه می تواند خوب مردم از وجدان خود را آماده برای این لحظه های خطر ناک — به خصوص به عنوان مهم تبدیل شده و حتی بیشتر خطرناک با رویکرد انتخابات روز ؟

به یاد داشته باشید آنچه که مارتین کینگ جونیور گفت: راهپیمایان در بیرمنگام. او گفت: “هنگامی که شما به این حرکت من می خواهم شما را به قرار دادن خود را در گورستان, لباس, زیرا کسانی که ما در حال مبارزه هستند خود حاضر به مرگ است. و اگر ما در حال حاضر به مرگ ما هرگز برنده شوید.”

به یاد داشته باشید و جلب قدرت از مارتین کینگ جونیور و عقل خود را زمانی که او گفت: “من می خواهم و نه مرده از ترس.”

ما باید به مبارزه خود با ما گورستان لباس و تابوت-آماده به دلیل این دوستان در حال حاضر برای مردن. شما باید به مبارزه نگه دارید. آیا نمی دهد تا. به فروش نمی کردن. نمی غار در. شما رو به ماندن در حال حرکت است. شما رو به نگه دارید هل دادن و مبارزه بدون توجه به آنچه. تا زمان مرگ وفادار باشید تا زمانی که شما نمی توانید فشار بیشتر و سپس آن را بیش از. شما از عبور از آن به نسل بعدی و این چیزی است که مهم ترین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>