کروناویروس و عید پاک: می توانید کلیساها دریافت به مسیحیان برای بازگشت به pews پس از همه گیر?

عید پاک ممکن است به سرعت نزدیک اما سریعترین رشد گروه مذهبی است و کسانی که می گویند آنها هیچ دین معمولا به عنوان مذهبی “نونس.” این گروه در حال حاضر نشان دهنده کمتر از یک چهارم از جمعیت در هر دو کشور کانادا و ایالات متحده است.

این مهم است زمان از سال به بورس از زمان, مذهبی, معنوی و سکولار چشم انداز است. شصت و هفت درصد از کانادا و 72 درصد از بزرگسالان آمریکایی خود شناسایی به عنوان مسیحیان با توجه به آمار کانادا در سال 2011 ملی خانوار بررسی و 2018 آمریکایی جنرال اجتماعی بررسی. دیگر نه درصد در کانادا و پنج درصد در آمریکا وابسته به ادیان دیگر از مسیحیت است.

تبلیغات:

همکار من است و من باید مورد بررسی قرار مذهبی نونس از طریق تقریبا 10 سال از کمی و کیفی پژوهش های تجربی. می کند گفت: یکی هیچ دین معنی ماندن کاملا به دور از خدمات مذهبی و جلسات حتی در طول تعطیلات مسیحی مانند عید پاک ؟ برای اکثریت مذهبی نونس, پاسخ بله است.

هشتاد و دو درصد از مذهبی نونس در کانادا و 78 درصد در آمریکا می گویند آنها نمی شرکت در چنین فعالیت های مذهبی در همه در هر سال داده شده. هنوز یک اقلیت قابل ملاحظه ای از نونس — 19 درصد در کانادا و 22 درصد در ایالات متحده هنوز هم حضور در مراسم مذهبی حداقل یک بار در سال و معمولا در طول تعطیلات مانند کریسمس و عید پاک.

تبلیغات:

فرکانس از خدمات مذهبی حضور و غیاب در سال گذشته است. داده ها از کانادا 2015 به طور کلی اجتماعی بررسی و 2018 ایالات متحده به طور کلی اجتماعی بررسی. (نویسنده ارائه شده)

عید پاک COVID-19 و غیر مذهبی

این عید پاک بسیاری از درهای کلیسا بسته باقی می ماند برای تعطیلات; جماعت مسیحی هستند به جای رفتن مجازی با خدمات و فعالیت های. رمان coronavirus به احتمال زیاد آمار به طور فعال مذهبی سخت تر از nonreligious: کسانی که به طور منظم شرکت در مراسم مذهبی به طور متوسط و در نتیجه بیشتر در معرض این ویروس. این امر به ویژه در مورد کسانی که فعال باقی مانده در لیبرال پروتستان سنت مانند Anglicans اعضای کلیسا متحده از کانادا Methodists و مشایخی.

تبلیغات:

درصد از بزرگسالان در هر (غیر), مذهبی, دسته که 65 سال یا مسن تر. کانادا داده ها از آمار کانادا در سال 2012 به طور کلی اجتماعی بررسی. ایالات متحده از سال 2014 پیو مذهبی چشم انداز مطالعه است. (نویسنده ارائه شده)

به عنوان مشارکت در زندگی مذهبی کاهش یافته و برخی از رهبران مذهبی را ابلاغ به ما در گفتگو و از طریق رسانه های اجتماعی است که آنها در حال حاضر نگرانی معدود باقی مانده وفادار نمی خواهد دوباره پس از بازگشایی درهای کلیسا. آنها علاوه بر این در مورد کمک های مالی در غیاب هفتگی کلیسا با برخی از کلیساها خطرناکی نزدیک به بسته شدن آن را به عنوان است.

تبلیغات:

در مقابل دیگر رهبران امیدوار است که مسلمانان و کسانی که حاشیه ای درگیر خواهد شد بازگشت در droves در این زمان نامشخص است. ما باید صبر کنید و ببینید البته, اما ما در حال نگه داشتن نفس ما برای احیای مذهبی در میان نونس در هر زمان به زودی.

در میان 44 درصد از 18 تا 35 ساله از کانادا و آمریکا که می گویند آنها هیچ دین ما 2019 هزاره روند بررسی تنها هشت درصد می گویند که آنها می خواهم به بیشتر درگیر با ایمان در آینده است. ما در عمق یک در یک مصاحبه ما در بر داشت که حتی در این میان چند که برخی از علاقه به مشارکت مذهبی کمتر هنوز هم در واقع گرفته شده از مراحل نسبت به این دخالت بیشتر.

بی سابقه بار ممکن است منجر به بی سابقه ای تغییر دهید, اما در نظر گرفتن حوادث سپتامبر. 11, 2001: 9/11 به نظر نمی رسد به سرعت روند رو به افزایش مذهبی نونس.

تبلیغات:

درصد از کسانی که بدون هیچ وابستگی مذهبی در ایالات متحده و کانادا است. داده ها از 1985-2016 کانادا و آمریکا به طور کلی بررسی های اجتماعی. (نویسنده ارائه شده)

خدا در مقابل علم

روایت از اعتماد به خدا به جای علم در میان برخی از گروه های مذهبی به ویژه در ایالات متحده ممکن است به جای تقویت تصمیم غیر مذهبی به دور ماندن از دین سازمان یافته.

تبلیغات:

نقشه کشی در سال 2010 به طور کلی اجتماعی بررسی داده ها از ایالات متحده ملحدان به عنوان زیر مجموعه ای از مذهبی نونس به احتمال زیاد (85 درصد) از کسانی که به خدا اعتقاد دارند (55 درصد) به مخالفت و یا به شدت اختلاف نظر دارند که “علم بیش از آسیب خوب است.” بیشتر 2008 بررسی داده ها نشان می دهد که 75 درصد از بیخدایان آمریکایی مخالف و یا به شدت اختلاف نظر دارند که “ما به اعتماد بیش از حد در علم” در مقابل 29 درصد از کسانی که بر این باورند که خدا وجود دارد.

پشتیبانی قوی برای علم است, در بخش چه ویژگی و شکل جهان بینی بسیاری از مذهبی مسلمانان به خصوص ملحدان. ما این پیش بینی را تغییر دهید با شیوع COVID-19.

و بنابراین به عنوان هر دو مذهبی و غیر مذهبی هستند به احتمال زیاد به دور ماندن از بسته درهای کلیسا عید پاک این سوال این است که اگر بسیاری از کلیساها بسته خواهد شد درهای خود را به طور دائم خواهد شد یا مذهبی و یا غیر مذهبی و افزایش سطح خود را از دخالت در زمانی که درهای کلیسا را دوباره باز دوباره ؟ و حتی عید پاک-تنها نفر دیدن این سال به عنوان یک انتقال دور از بازگشت دوباره برای آینده تعطیلات مذهبی?

درهای کلیسا ممکن است دوباره باز کنید. آیا مردم هنوز هم راه رفتن ،

تبلیغات:

سارا Wilkins-Laflamme, استادیار Socioogy دین دانشگاه واترلو و جوئل واکنش استاد جامعه شناسی دانشگاه Ambrose

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>