Coronavirus به نظر می رسد به گسترش کشف نشده در ایالات متحده به مدت شش هفته مطالعه می گوید:

Coronavirus به نظر می رسد به گسترش کشف نشده در ایالات متحده در حدود شش هفته با توجه به تجزیه و تحلیل محققان در واشنگتن است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اعلام کرد که اولین مورد تایید شده از coronavirus در واشنگتن در ژانویه. 20. دوم مورد تایید شد جمعه.

تبلیغات:

محققان که به بررسی ژنوم هر دو عفونت گفت: مورد دوم به احتمال زیاد از نسل اول نیویورک تایمز گزارش داد. این افراد در دو مورد هيچ گونه شناخته شده تماس بگیرید. مورد دوم رخ داده است هفته پس از اولین پیشنهاد آن را از طریق افراد دیگر در این منطقه است.

اولین بیمار یک مرد در 30s خود را که در بازگشت از ووهان, چین, کانون شیوع بهبود پس از درمان در بیمارستان. دوم بیمار یک نوجوان بدون شناخته سفر قرار گرفتن در معرض قادر به بازیابی در خانه.

“این به شدت نشان می دهد که وجود دارد شده است مرموز انتقال در واشنگتن طی 6 هفته” تروور Bedford استادیار در دانشگاه واشنگتن است. “من معتقدم که ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر شیوع قابل توجهی در ایالت واشنگتن بود که شناسایی شده تا در حال حاضر با توجه به محدود مورد نیاز به تعریف مستقیم سفر به چین است.”

تبلیغات:

بدفورد گفت: این بار که تنها دو نفر از 59 نمونه توالی از چین تا به حال از تنوع ژنتیکی موجود در هر دو مورد. دانشمندان با تجزیه و تحلیل بیش از 125 ژنوم از نمونه ها در سراسر جهان است.

اگر درست است به عنوان بسیاری از 1500 نفر ممکن است آلوده شده اند بیش از یک دوره از هفته منجر محقق دکتر مایک Famulare موسسه بیماری های مدل سازی گفت: بار. Famulare گفت: به احتمال زیاد تعداد بین 300 تا 500 مورد که “یا آلوده شده است و بهبود و یا در حال حاضر آلوده در حال حاضر.”

دیگر محققان و مقامات دولتی گفت: بار آنها تا به حال به دلیل کمی شک یافته است.

تبلیغات:

مقامات در واشنگتن روز دوشنبه اعلام کرد که 18 نفر در دولت باید آزمایش مثبت برای coronavirus از آنها فوت کرده اند. مقامات اعلام کرد که ممکن است شیوع شنبه در دراز مدت به مرکز مراقبت های مسکونی که در آن بیش از 50 نفر گزارش کرده اند نشانه های در ارتباط با ویروس. رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام وضعیت اضطراری بیش از آخر هفته.

مقامات دولت فدرال را تایید کرده اند 87 موارد در سراسر کشور از جمله در کالیفرنیا و فلوریدا, New York, اورگان و رود آیلند. در سطح جهان وجود داشته است و نزدیک به 90,000 تایید موارد coronavirus و 3000 مرگ و میر.

تبلیغات:

“متاسفانه ما شروع به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در COVID-19 مورد در اینجا در واشنگتن که به نظر می رسد به دست آورد و به صورت محلی در اینجا در واشنگتن” واشنگتن سلامت افسر دکتر کتی Lofy روز دوشنبه گفت:. “ما در حال حاضر می دانیم که ویروس است که فعالانه در حال گسترش در برخی از جوامع است.”

تعداد موارد در ایالات متحده انتظار می رود افزایش می دهد “به طور چشمگیری” پس از CDC گسترش آن تست دستورالعمل واشنگتن پست گزارش داد. CDC قبلا محدود معیارهای که باید آزمایش این ویروس و بسیاری از آزمون تا به حال به ارسال به یک آزمایشگاه در آتلانتا پس از به آژانس ارسال معیوب آزمون به دولت labs. CDC با تمرکز بر افرادی که به چین سفر کرده و یا تماس با کسی که تا آخر هفته.

“هنگامی که ما شروع به تست به طور گسترده تر در این هفته ما تقریبا قطعی به یاد بگیرند که شده است وجود دارد جامعه انتقال در حالی که در بسیاری از مکان ها” اندی پاویا که ریاست بخش اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه یوتا نظام سلامت گفت: پست.

تبلیغات:

CDC انکار کرد که آن را به حال تبدیل کردن هر گونه درخواست برای آزمایش خارج از قبلی معیارهای اما بیمارانی که به دنبال آزمون گفت: آنها قادر به آنها را دریافت کنید.

یک زن 56 ساله مریلند که در بازگشت از ایتالیا یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه به این ویروس گفت: نوشته است که او قادر به دریافت یک آزمون در بیمارستان با وجود درد و رنج از علائم شبه آنفولانزا. او اعمال خود قرنطینه به امن است.

“این تقریبا غیر ممکن است برای به دست آوردن یک لعنت آزمون,” او گفت:. “من می توانست پس از گذشت این همه بیش از سی”

تبلیغات:

30 سال است که در بازگشت از ژاپن در هفته گذشته گفت: او با معیار برای تست با وجود اینکه چک به یک بیمارستان با 102-درجه تب و سرفه. او همچنین خود قرنطینه در آپارتمان خود. مرد نوشت: در ق که او “خواست مردم به درک که وجود دارد احتمالا بیشتر افراد مثل من.”

“در هیچ نقطه ای هستم من گفت:” من coronavirus.’ من فقط گفت: من علائم است که به مانند آن است و هیچ تست من,” او اضافه شده است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس بود که با سرکشی به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این ویروس با وجود سابقه نادیده گرفتن علوم و فعال کردن بدترین شیوع HIV در دولت تاریخ به عنوان فرماندار ایندیانا اصرار داشت که این دولت حرکت ساخته شده در کشور امن تر است.

“من فکر می کنم این همه بازتابی از این واقعیت است که در اوایل این بحران در ماه ژانویه رئیس جمهور گام بی سابقه ای از تعلیق تمام سفر از چین و ایجاد یک quarantining اثر گفت:” سی ان ان.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او “به شدت” با توجه به بسته شدن مرز جنوبی با مکزیک منجر به این اتهام که او با استفاده از کوروناویروس “به عنوان بهانه ای به دنبال nativist دستور کار” و یک “بهانه ای برای فروختن نژاد پرستی و بیگانه ستیزی.” کارشناسان گفته اند که مرز تعطیلی “بی اثر” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که به نظر می رسد در سی ان ان درست بعد از پنس ناودان دولت پاسخ.

“ما می دانستیم که این آینده را به عنوان دور به عنوان ژانویه,” او گفت:. “آنها حتی شروع به آماده شدن تست کیت. این چیزی است که ابتدایی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز به تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از این ویروس حتی به عنوان دکتر Anthony Fauci, مدیر NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, به نظر می رسد در چند مصاحبه تلویزیونی به هشدار می دهند که “آغاز جامعه گسترش” بود “واقعا در مورد.”

تبلیغات:

“من نگران هستم که شما در حال رفتن به دیدن خیلی بیشتر موارد. منظورم این است که قطعا زمانی که شما باید تعدادی از موارد است که شما مشخص کرده ایم و از آنها بوده ام در جامعه به صورت یک در حالی که شما در حال رفتن به باد دیدن بسیاری موارد بیشتر از شما می خواهم که پیش بینی شده,” او گفت: تناقض جراح عمومی جروم Adams’ اصرار که خطر شد “کم” و کشتن “دور” مردم کمتر از آنفولانزا.

“نگرانی من این است — به عنوان هفته آینده یا دو یا سه رفتن — ما در حال رفتن به دیدن بسیاری در جامعه بیشتر مربوط به موارد” Fauci سی ان ان گفت. “و این از نگرانی های بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رفته است تا آنجا که برای تماس دموکراتیک انتقاد از خود coronavirus پاسخ جدید “جعل.”

“من صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا. من صحبت کردن در آنچه آنها انجام می دهند — که جعل” رئيس جمهور گفت: در یک شنبه نشست خبری. “این فقط یک ادامه از جعل آن است که آیا استیضاح جعل یا ‘روسیه, روسیه, russia’ جعل. این چیزی است که من صحبت کردن در مورد. قطعا اشاره به این. چگونه می تواند هر کسی با مراجعه به این ؟ این است که بسیار جدی است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>