Coronavirus موارد افزایش می یابد به عنوان Fauci هشدار جهش ممکن است به علت ویروس به گسترش بیشتر به راحتی


A man slacklines while wearing a face mask on Santa Monica beach amid the COVID-19 pandemic on July 2, 2020 in Santa Monica, California. Beginning July 3, Los Angeles County beaches and piers will be closed through the July 4th holiday weekend amid some reinstated restrictions intended to slow the spread of the coronavirus.
یک مرد slacklines در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت در سانتا مونیکا ساحل در میان COVID-19 همه گیر در روز پنج شنبه در کالیفرنیا است. شروع جمعه لس آنجلس سواحل و اسکله بسته خواهد شد از طریق تعطیلات آخر هفته در میان برخی از ابقاء محدودیت های در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus.
ماریو تاما/گتی ایماژ

تعطیلات آخر هفته که به طور معمول خواهد بود مشخص شده توسط جمعیت و رژه تنظیم شده است را در بیشتر رام تن در این سال به 40 کشور 50 ایالت شاهد افزایش موارد است. حداقل هشت متحده دیده می شود رکورد روزانه را افزایش می دهد در تایید COVID-19 موارد این هفته است. مقامات در حال دعوت از مردم برای قرار دادن مهمانی در توقف این سال به عنوان کشور مجموعه یک روز رکورد برای موارد جدید در روز پنج شنبه با 52,291 مارک ششمین بار در نه روز است که این رکورد شکسته شده است. افزایش موارد نیز به همراه پرونده برای بستری شدن در بیمارستان در سراسر چندین متحده به عنوان مرگ و میر بوده است, در کاهش, در حال افزایش است.

به منظور اطمینان حاصل شود که مردم را نادیده بگیرد توصیه به ماندن در خانه, چند شهرستان در فلوریدا در حال بسته شدن خود را در سواحل میامی-Dade شهرستان تحمیل کرده است مقررات منع رفت و آمد از 10 شب تا 6 صبح شروع جمعه. سواحل نیز بسته در سراسر جنوب کالیفرنیا. این افزایش منجر به برخی تغییرات قابل توجه در مواضع از جمله از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تگزاس که به نام مردم به پوشیدن ماسک در همه استان ها با حداقل 20 مورد از COVID-19. او قبلا مخالف تلاش های مقامات محلی به نیاز مردم به پوشیدن ماسک.

افزایش موارد نیز باعث مقامات به تغییر برنامه های خود را به عنوان خطر عفونت افزایش می یابد. معاون رئیس جمهور مایک پنس برای مثال مجبور شد برای به تعویق انداختن سفر برنامه ریزی شده به آریزونا یک روز پس از چندین سرویس مخفی عوامل تا به حال تست مثبت بودند و یا نشان دادن نشانه های سازگار با این ویروس. او برنامه ریزی شده در روز سه شنبه اما رفت و در روز چهارشنبه به جای. به عنوان برخی از مقامات کار در تلاش برای بدست آوردن مردم را به ماندن در خانه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شعار بزرگ جولای چهارمین جشن ملی بازار خواهد کرد که شامل نمایش آتش بازی بزرگ. وزیر کشور David L. برنارد گفت: جشن “وعده داده می شود بزرگترین در حافظه اخیر” حتی اگر واشنگتن شهردار ابراز نگرانی در مورد گسترش COVID-19. “ما ابلاغ به آنها که ما فراموش نمی کنم این است که در همراهی با بهترین CDC و وزارت بهداشت هدایت. اما این رویداد برگزار خواهد شد به طور کامل در فدرال اموال” شهردار موریل Bowser خود گفت.

مقامات در حال سرزنش افزایش موارد بر آمریکایی ها عدم محافظت از خود و هر یک از دیگر با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله. “آنچه ما دیده ایم این است که بسیار نگران کننده هفته,” دکتر گفت: Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-بیماری کارشناس اضافه کرد که “ما در حال رفتن به در برخی از جدی مشکل” اگر مردم همچنان به نادیده گرفتن توصیه های.

Coronavirus نیز ممکن است گسترش بیشتر به راحتی. Fauci هشدار داد که یک گونه جدید از ویروس است که غالب در سراسر جهان می تواند شامل یک جهش است که اجازه می دهد تا آن را به گسترش بیشتر به راحتی. اگر چه تحقیقات هنوز در راه “وجود دارد کمی اختلاف در مورد آن” Fauci گفت: در مصاحبه ای که در آن او توضیح داد که “این اطلاعات نشان وجود دارد تنها یک جهش است که باعث می شود این ویروس قادر به تکرار بهتر و شاید بالا ویروسی بارهای.” Fauci شد با استناد به یک مطالعه منتشر شده در مجله Cell که اشاره می کند که در حالی که این جهش باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد برای ویروس برای آلوده کردن مردم به نظر نمی رسد به آنها را هر مریض تر. محققان دیگر هر چند هشدار داده اند که این یافته ها هنوز قطعی.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری گوش دادن به چه بعدی:TBD.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>