Coronavirus می تواند کشتن 100,000 تا 200,000 در آمریکا هشدار Fauci


President Donald Trump, flanked by Director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases Anthony Fauci, speaks during the daily briefing on the novel coronavirus, COVID-19, in the Brady Briefing Room at the White House on March 25, 2020, in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن flanked توسط مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در 25 مارس سال 2020 در واشنگتن ،

مندل فا نگن/گتی ایماژ

Coronavirus می تواند کشتن جایی بین 100,000 تا 200,000 نفر در ایالات متحده, دولت بالا بیماری های عفونی متخصص هشدار داد. “نگاه کردن به آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر من می خواهم بگویم بين 100000 و 200000 موارد … ببخشید مرگ و میر. منظورم این است که ما در حال رفتن به میلیون ها نفر از موارد” Fauci گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه. Fauci می گویند هر چند که او نمی خواست به “برگزار شد که” از آنجا که این اعداد می تواند به سرعت تغییر دهید تا پیش بینی لزوما مفید است. “من فقط فکر نمی کنم که ما واقعا نیاز به ایجاد یک طرح زمانی که آن را مانند یک هدف در حال حرکت است که شما می تواند به راحتی اشتباه و گمراه کردن مردم” Fauci گفت.

Fauci ساخته شده این آخرین پیش بینی مرگ و میر در ایالات متحده به تصویب رسید از 2000 علامت گذاری به عنوان. از صبح روز یکشنبه ایالات متحده تا به حال در اطراف 125,000 عفونت و 2,200 مرگ و میر. تعداد واقعی موارد است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر با توجه به بسیاری از آنها به احتمال زیاد گزارش نشده است. در سراسر جهان تایید مرگ و میر گذشت 32,000-علامت بیشتر از نیمی از آن صورت گرفت در اسپانیا و ایتالیا است.

یک نوزاد در ایلینویز با COVID-19 درگذشت و می تواند تبدیل به جوانترین شناخته شده مرگ و میر از coronavirus در ایالات متحده است. “وجود دارد قبل از هرگز شده است یک مرگ در ارتباط با COVID-19 در نوزاد. یک تحقیق کامل در جریان است برای تعیین علت مرگ” گفت: Illinois Department of Public Health مدیر دکتر نگزی Ezike. “ما باید همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. اگر نه برای محافظت از خودمان اما برای محافظت از کسانی که در اطراف ما است.” اگر چه کودکان کوچکی از کل COVID-19 نفر در سراسر جهان به مرگ نوزاد می شود بی سابقه است. محققان چینی به تازگی گزارش مرگ 10 ماهه با COVID-19. یک گروه جداگانه از محققان نیز گزارش داد مرگ یک دختر 14 ساله در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>