Coronavirus Diaries: یک قرنطینه پرت کردن با هم اتاقی من به من بازجویی از تمایلات جنسی من


A man and a women seated on a couch, touching hands. In the bottom right corner, a face mask is seen displaying the words "Coronavirus Diaries."

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا. اگر شما یک داستان ما باید بگویید لطفا با ایمیل [email protected].

به عنوان من زد دست من از طریق من هم اتاقی قفسه سینه مو آن را به من رسید که من تا به حال رابطه جنسی با یک مرد در سه سال است. که در طول مدت زمانی که گذشته بود از من سقوط در عشق با یک دوست جدید در یک کوله پشتی سفر به اروپا و پس از آن متوجه شدم بیشتر جذب زنان. حتی پس از آن رابطه fizzled من شروع به حلق آویز کردن دختر, میله, ادامه, آشنایی زنان و حتی بیرون آمد و به مادر. در زندگی من فصل علاقمند به جنس مخالف, عاشقانه, من فکر کردم بسته شد. اما زمان در حال حاضر متفاوت است. هر چیزی ممکن است در یک بیماری همه گیر. برگزار شد تا من دست او برداشته ژاکت من بر سر من. من تمایل قوی بود و تعجب آور است.

من نقل مکان کرد و به خانه من در بروکلین یک سال پیش. من تا به حال نگاه گذشته threadbare ویژگی های جدید من—یک لرزان نردهء پلکان skid marks بر روی دیوار و splotches قالب در سقف کاذب حمام—برای لوکس ارزان حریم خصوصی. اتاق خواب من بود سه برابر اندازه قبلی من در اتاق مشترک آپارتمان و من به ندرت اگر تا به حال دیدم من مشاوره ازدواج و مشاوره. سه نفر وجود دارد از ما زندگی می کنند وجود دارد (وجود دارد و یک آشپزخانه و دو حمام) اما ما مسیرهای عبور تنها چند بار در ماه. آن را آسان برای به اشتراک گذاشتن فضا با غریبه ها در شهر نیویورک زندگی می کنند و به طور کامل جدا زندگی بدون یادگیری هر چیزی در مورد یک دیگر حتی در خانه خود را. در حالی که این است که چگونه من آن را دوست داشت.

اما زمانی که این املاک شدت از شیوع کروناویروس کوبیده طریق شهر من شروع به ترس و وحشت در مورد خانه من وضعیت. اگر چه ما در حال قرنطینه برای ماه ؟ ما هنوز هم قطع در اتاق ما به تنهایی این بار خوش آمدید انزوا در حال حاضر به طور ناگهانی غمگین ؟ اگر ما مریض است ؟ در 28 ویروس به نظر نمی رسد مانند یک تهدید است اما با توجه به سابقه آسم و من در حال رشد بود بیشتر نا امنی در مورد عدم حمایت در اطراف من. بنابراین من پیامک هم اتاقی من و از او خواست اگر او می خواست به چند نوشیدنی در اتاق نشیمن خود را.

لباس پوشیدن و در رنگ آمیزی, تراش, من کشیده من stringy مو از صورت من با یک کلیپ. من تا به حال سیم دو لیوان شراب در حال حاضر; اخبار که تمام رستوران ها در این شهر دستور داده شد تا به حال پر خوراک من که تا به حال بالا رفتن سرسام آور مرگ و میر در ایتالیا. جهان در حال تغییر بود در هر ساعت و برای بدتر است. من تلاش برای قرار دادن خودم در میان هرج و مرج و ترس است.

او نشان داد تا با یک بطری شراب و یک لبخند. ما غرق شده در پایان مقابل از کوچ تخلیه اضطراب ما در مورد این بیماری همه گیر. چرا تا به حال من هرگز متوجه خود mop از مو فرفری? خود بادام به شکل چشم ؟ پس از یک بطری از شراب ما پا را لمس تصادفی. من yanked آنها را به عقب. ما یکی دیگر از بطری نوشید. احساس می کنم می تواند چشم خود را بر من, اما من نمی توانستم بازگشت او زل زل نگاه کردن. او رسیده دست من و پرسید: در سکوت تن اگر او می تواند مرا ببوس.

برای بریدن از یک دوم من تعجب اگر او می خواهم به من صدمه دیده است اگر من گفتم نه. اما این نگرانی بود تحت الشعاع قرار, میل من—من درد برای لمس و خودانگیختگی در طول زمان هنگامی که شانس برای هر دو به سرعت در حال کاهش است. هنگامی که ما بوسید من نمی تواند متوقف شود. من احساس ترس من قبل از احساس با مردان است. من احساس فشار برای وانمود کردن لذت است. من او را می خواستم. برای واقعی است.

هنگامی که او رفت و برگشت به اتاق خود من شروع به پریدن کرد و در حمام. هر چه ارتباط به معنای مورد هویت من (من بی حال ؟ من تسلیم همه را دوباره و دوباره به رام-com توهمات از جوانی من?), من نمی تواند کمک کند اما لبخند امکان قرنطینه عاشقانه. اما روز بعد وقتی که او نیست, متن من و یا بیرون آمدن از اتاق خود من شروع به وحشت. آیا ما به عقب برویم به غریبه ها پس از این ؟ هر یک ساعت گوشی من باقی مانده هنوز هم احساس کردم استفاده می شود و بیشتر مضحک برای تصور که ما می تواند یک رابطه است.

در حدود 5 ساعت او texted me به اویختن. ما نوشید و دوباره. ما صحبت کردیم. روشن شد از طریق مه از فانتزی من است که او علاقه مند نبود یا عاطفی قادر به داشتن end-of-the-world عاشقانه اما آیا می خواهید به اویختن و داشتن رابطه جنسی با من در شب. من در مورد آن فکر. خواهد بود من OK با داشتن رابطه جنسی با من هم اتاقی بدون در حال توسعه یک رابطه ؟ آیا میل برای مردان او شعلهور به نظر می رسد به نحوی نادرست پس از انزوا بیرون در هوای تازه ؟ من مطمئن نیستم—در مورد آینده در مورد آنچه به انجام در حال حاضر است. اما پس از آن او زد و دست خود را تا پای من.

برای اطلاعات بیشتر در coronavirus گوش دادن به قسمت این هفته از چه بعدی: TBD.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>