Coronavirus Diaries: من تا به حال به لغو یک بار-در-یک-عمر $24,000 کروز


hands holding up a surgical mask that says "coronavirus diaries"

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ Plus

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش مراجعه کنید در اینجا.

این که-گفت-به مقاله از لیندا در اوهایو شده است بازنویسی و ویرایش شده برای وضوح از گفتگو با شانون Palus.

ما رزرو برای رفتن بر روی یک السلطنه کروز از بالی به هنگ کنگ. ما قرار بود برای ما 45امین سالگرد من 65هفتم تولد, همه چیز اتفاق افتاد در این سال, این یک چیز بزرگ است. کروز ترک Feb. 12 و بازگشت در تاریخ 1 مارس. سازمان بهداشت جهانی ساخته شده است که اعلام کرد که coronavirus جهانی بهداشت و درمان اضطراری در دریا. 30.

من فرار اتاق اورژانس برای 10 سال و یک تیم SWAT فرمانده بنابراین ما تا به حال هرگز یک پاسخ وحشت. پس از آن بود که ما نگران ما بودند رفتن به کروناویروس اما در مورد چه نوع از سفر ما بودند رفتن به. در یک دوره سه هفته یک نفر در کشتی گرفتن یک تب و یا به طور منظم آنفولانزا است به احتمال زیاد. پس از آن چه ؟ آیا همه دریافت قرنطینه? می خواهیم و حتی رسیدن به پایان سفر ؟

نایب السلطنه نبود قرار دادن اطلاعات زیادی در مورد چگونه آنها رسیدگی خواهد تغییر در بنادر و یا چه اتفاقی خواهد افتاد اگر کسی مریض شدم. هر روز coronavirus شد یک نگرانی بزرگتر. نایب السلطنه یک بالا پایان خط کروز کروز بود بیش از 24000 $برای دو نفر از ما. ما تا به حال سوال.

قبل از ما حتی چپ ما پیدا کردن پورت در هنگ کنگ, نقطه پایان سفر بسته شد. کروز خط بود گفت: “همه چیز خوب است ما به شما از پورت دیگری ما نمی دانیم که در آن خواهد شد که در عین حال اما کروز در جریان است.’ ما نگه داشته, درخواست, ‘ما نمی توانیم فقط یک کروز اعتباری؟’ آن هم: شما بروید و یا شما از دست دادن همه چیز است. ما تا به حال سفر بیمه اما بیمه را پوشش نمی دهد هر چیزی برای انجام با کوروناویروس. من خیلی عصبانی بود فقط دیوانه. که من حالت. زمانی که شرکت نبود با اذعان به هر چیزی و یا تغییر ما رسیده به همه. من به نام من که کنگره و سناتور. من به نام اخبار—وجود دارد یک بانوی جوان که قرار بود به یک گروه فیلم برداری اما من بیشتر در مورد آن فکر, من نمی خواهم برای دریافت اخبار و همه فقیر من $24,000 کروز نیست برای رفتن و یا ممکن است اتفاق می افتد در تمام یا من ممکن است از دست دادن پول من.’ بسیاری از مردم می خواهم به مشکل من. ما خوش شانس به حتی در این وضعیت باشد.

ما به معنای واقعی کلمه بر روی گوشی با خط کروز در راه ما را به فرودگاه. اما پس از آن ما مانند این است که اتفاق می افتد ما باید سعی کنید به تغییر چرخ دنده ها سعی کنید به مثبت سعی کنید به تمرکز بر. آن را برای رفتن به خوب! پیش بروید و بروید!

ما رسیدن به دروازه را بررسی کنید و به ما بگویید که نماینده ما در حال رفتن به رفتن در یک سفر دریایی. “اوه خدای من, عمه ، خاله, گیر است که کشتی در ژاپن, او در شاهزاده خانم کروز” دروازه عامل می گوید. “من FaceTimed او امروز صبح او را گیر در اتاق خود.”

سپس ما را در هواپیما. وجود دارد مردم با ماسک ما تصمیم ما نمی خواهید به آنها را می پوشند. من یک پرستار در بیشتر قسمت ها, ماسک برای نگه داشتن شما از عبور از چیزهایی که به افراد دیگر. ما واقعا سخت کوش در مورد شستن دست ما. که در آن نقطه ما در حال تلاش نیست که منفی بود.

ما رو به کره که در آن ما می خواهم به ماندن قبل از پرواز به بالی و این ماسک تا آنجا که چشم می توانید ببینید. همچنین آنها از دست ما توشه بنابراین ما تا به حال هیچ توشه. ما تا به حال به ما درجه حرارت گرفته شده برای رفتن به یک رستوران.

که در آن نقطه ما متوجه آنها شد و در نهایت ارائه یک آینده کروز اعتباری. من رزرو نیست هر چیزی و در عین حال با همه عدم اطمینان از آنچه که اتفاق می افتد من می تواند به عقب در همان گلدان من فقط از.

ما تا به حال برای رفتن به فرودگاه و روز بعد برای دریافت توشه. آن را یک ساعت و نیم رانندگی از هتل به فرودگاه. ما می تواند مانده اند در سئول اما ما صرف احساسی جسمی. از نظر ما فقط رفتن به خانه به اوهایو اما ما مثل جواب منفی بود. شما می دانید که چگونه شما همیشه صحبت در مورد چگونه “نمی شود آن را سرگرم کننده فقط به رفتن به فرودگاه و نمی دانم که در آن شما در حال رفتن? و فقط رفتن آره من رفتن وجود دارد!” ما رو به انجام این کار است.

منطقی مکان هایی مانند ژاپن شد فقط چند ساعت دور—اما این احساس ادامه مشکل است. پس از آن ما فکر هاوایی. ما مانند هاوایی, بله, ما در حال پرواز حق بیش از وجود دارد. وجود دارد یک پرواز ترک در چند ساعت در ترمینال بنابراین ما در یک اتوبوس شاتل. وجود دارد و ما با همه ما توشه. به عنوان شوهر من به شما بگویم من تا به حال 80 پوند توشه. ما برای رفتن به رفته در ماه است. ما توشه-نور.

من ماریوت امتیاز تا زمانی که ما بودند در فرودگاه در کره شمالی من در برنامه من و مانند ما می توانید اقامت در رویال هاوایی. من می خواهم رزرو آنچه که من تا به حال به اندازه کافی برای پوشش با امتیاز 5 شب. ما فکر کردیم که به ما می دهد برخی از زمان تنفس به لرز. ماریوت مدیر به پایان رسید تا کمک به ما اقامت اضافی. او comped ما سه شب! او گفت: هرگز او را انجام دهد. وجود دارد برخی از چیزهایی که فوق العاده است که اتفاق افتاده است بدون شک.

در این میان کشتی رفت جلوتر. بسیاری از مسافران دیگر ما صحبت شده بود به تصمیم به رفتن نیست. وجود یک وب سایت به نام VesselFinder.com که اجازه می دهد تا شما را به مسیر حرکت هر کشتی من نگه داشتن چشم در آن را برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است. آن رفت و حدود هشت روز از آن برنامه ریزی شده 18.

در این طرح از چیزهایی که مردم باید بسیاری از مسائل بیشتر. اما می ترساند مرا به مرگ چه این می تواند در سطح جهانی—قطعا بیماری اما کل اجتماعی و مالی, تاثیر و مردم از کار. حتی اگر این شد کروز, من نمی خواهم به خود را گشت و گذار, بنابراین من تا به حال صف تور با مردم محلی. من خواندن یک مقاله در هنگ کنگ هواپیمایی نیاز به برش 400 شغل به دلیل coronavirus. اگر همه ترس و لغو همه سفرهای خود را, آن را یک اثر دومینو. آن را فقط می رود, می رود, می رود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>