Coronavirus Diaries: من در یک بسته بندی شده تماس با مرکز. مدیر عامل شرکت ما را نگه می دارد به ما گفتن به به کار می آیند.


A row of call center cubicles, with a "Coronavirus Diaries" banner stretched over it.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا.

این خاطرات نوشته شده توسط یک منشور ارتباطات کارمند مرکز تماس که تخته سنگ اعطا گمنامی برای محافظت در برابر اقدامات تلافی جویانه. برخی از جزئیات تغییر شده اند. این قطعه شد مشکلات اقتصادی پروژه گزارش.

من برای کار منشور ارتباطات است. با وجود دقیق توصیه ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و سفارشات از برخی فرمانداران دولت من ادامه خواهد داد به گزارش مرکز تماس با صدها نفر از مردم نشسته در محکم بسته بندی شده, open-air cubicles.

سرعت از ایمیل ها و اعلامیه از مدیران و مدیر عامل شرکت ما توماس Rutledge دارای شتاب در طول هفته گذشته به عنوان اپیدمی گسترش یافته است. روز شنبه, مارس 14 مدیر عامل شرکت او نوشت: “ایمنی منشور کارکنان میباشد به این شرکت. در همان زمان منشور باید حفظ مستمر و موثر عملیات کسب و کار به منظور حفظ تعهد ما به مشتریان است. این شرکت در تلاش برای باز باقی می ماند و کار به طور معمول تا حد ممکن است.” در همان زماناو می گوید. تجربه من معمولی است. Gizmodo زد یک مقاله در روز چهارشنبه را با تیتر “منشور ارتباطات کارکنان می گویند کارفرمایان چشم پوشی متخصص Covid-19 مشاوره قرار داده و سود قبل از ایمنی است.” نیز وجود دارد یک درخواست آنلاین.

هیچ یک از اعلامیه را گسترش داده اند پرداخت می شود ما مرخصی استعلاجی و یا فعال کار از راه دور با وجود این واقعیت است که ما یک شرکت ارتباطات راه دور. ما اساسا گفته بودن به کار بیمار در یک بیمار-ساخت محل کار. وجود دارد هیچ فرار از این احساس است که کسب و کار محاسبات گرفته شده اند بیش جمعی ، الهام بخش شعار نقاشی بر روی دیوار ما و راهروها و احساس به طور فزاینده ای فرومایه.

منشور کابل شرکت برای بسیاری از آمریکایی ها. اگر شما با اینترنت و یا کابل تلویزیون کار نمی کند در حالی که شما در حال #StayHome خود جدا و با شما تماس منشور در مورد آن طیف خدمات شما ممکن است به من در خط. من یک کارمند تمام وقت. من ساعتی پرداخت می شود و من را به خانه حدود 1000 $در هر دو هفته.

ما تماس با مرکز کار تلقی می شود “ماموریت بحرانی” در طول این همه گیر توسط مدیر عامل شرکت. (او ساخته شده $98.5 میلیون در سال 2016 زمانی که منشور به دست آورد تایم وارنر و روشن خانه.) درست است ما نگه داشتن مردم از طریق جامعه مانند آن است که از تلویزیون کابلی و اینترنت, آیا آن را در Netflix بکشد و یا کار از راه دور. یک فرد با خیال راحت کار از خانه است که توسط یک کندو از کارگران در دیگر پایان خط است. ما یک خط مقدم برای مردم پناه در محل و از راه دور همراه با همه دانش آموزان در حال حاضر با استفاده از آموزش از راه دور—هیچ کس نمی تواند کار از خانه و یا شرکت در کلاسهای اگر اینترنت پایین است.

وجود مراکز تماس مانند معدن در سراسر کشور از جمله در کنتاکی در تگزاس در پورتلند مین و در شهر نیویورک است. شیفت به اشتراک بگذارید “داغ میز” که در آن ما می توانیم تا پایان نشستن در هر نقطه در قریب به اتفاق خاکستری اطاقک مزارع. در اوج روزانه ما صدها نفر از ماموران در محل کار.

این cubicles هستند و نه بزرگ. اگر ما ایستاده بود تا در میز ما و گسترش سلاح های ما, ما می تواند قلاب دست در سراسر مرکز تماس بگیرید.

آن است که روح از بین بردن کار. من ترک خسته. من قرار است برای رفع منشور تجهیزات و خدمات مشکلات اما بسیاری از زمان من کمک به مردم که در حال تشدید است که آنها نمی توانند کار خود را در تلویزیون و یا جعبه کابل. بسیاری از تماس گیرندگان اشتباه در سالمندان است. کار من—علاوه بر رفع هر چیزی است که برای اولین بار ابراز همدردی برای مشتری مخمصه و پس از ایجاد رابطه دوستانه. ما آموزش دیده برای این کار احساسی. با شروع COVID-19 ما داده شد و ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب الکل برای cubicles و وعده های مکرر دفتر شستشو.

این بیماری همه گیر در معرض که منشور مدیریت است که بیشتر علاقه مند به کنترل خود کارکنان است.

محل کار و سیاست های موثر ما را تشویق به کار شوند. ما حداکثر هفت روز مرخصی استعلاجی هر سال تقویم—این در طول یک بیماری همه گیر است که نیاز به خود-جدا از 14 روز برای جلوگیری از گسترش. اگر شما با استفاده از تا خود را به روز پرداخت می شود بیمار شما در کسب یک ساعت برای هر 30 ساعت کار پس از آن طول می کشد دو ماه به “کسب و کار” یک روز بیمار. اگر شما نمی توانید هزینه را به شما می آیند در بیمار لمس چندگانه درب دستگیره و دکمه های آسانسور و نشستن چند از همکاران خود را. در ضمن شانس یک ناقل بدون علامت در دفتر ما افزایش هر روز همراه با ترس و نگرانی از همکاران من.

آنچه که باید انجام شود ؟ راه حل واضح است که به کارکنان اجازه می دهد تا ارتباط از راه دور در طول بیماری همه گیر. ما بازار خودمان را به عنوان بزرگ توانمندسازها از راه دور. Ellen DeGeneres ما است مشهور سخنگوی هل دادن شگفتی از گسترش پهنای باند برای ارتباطات راه دور.

این بیماری همه گیر در معرض—آن را به عنوان بسیاری از بیشتر خودسرانه محدودیت در کار جنبش و زندگی اجتماعی—که منشور مدیریت است که بیشتر علاقه مند به کنترل کارکنان آن است. و در حال حاضر بیش از همیشه آن را می سازد هیچ حس. رفتن به محل کار تبدیل شده دلخراش و خطرناک است. اگر من مریض من ممکن است ارزش کمی پرداخت می شود, زمان بهبود می یابند. اگر من قادر به میدان تماس از میز من در خانه در طول همه گیر و تمرکز بر روی کار واقعی من شرط می بندم من عالی “اولین تماس قطعنامه” نمره را دریافت کنید و حتی بهتر است.

به عنوان فشار افکار عمومی افزایش یافته و دولت شروع به سرب بر خود-قرنطینه منشور شروع به خرد شدن. روز پنجشنبه مدیر عامل شرکت اعلام کرد که بیشتر از سه هفته از “انعطاف پذیر پرداخت می شود زمان” میتوان به “هر دلیلی مرتبط با COVID-19” با متصل انگیزه ای که استفاده نشده پرداخت خواهد شد “پس از پایان سال است.” ارتباطات شامل توجه داشته باشید که حقوق و مزایای کارکنان باید احساس رایگان برای کار از راه دور (به عنوان آنها در حال حاضر می تواند).

هنگامی که شما باید با استفاده از آن سه هفته در یک بیماری همه گیر است که می تواند خشم برای ماه ؟ طول اولیه سنبله در موارد ؟ هنگامی که شما یا یکی از اعضای خانواده مریض است ؟

بحث در میان کهنه کارکنان هشدار داد “نه به اعتماد شرکت”—و به دست آوردن همه چیز را در نوشتن قبل از استفاده از مرخصی.

روز جمعه جالب دقت کنید ایمیل وارد یک “بخشی از خط مقدم” عوامل خواهد یک کار از صفحه اصلی گزینه شروع با من بالاتر خطر همکاران, سپس به, شاغل, عوامل که عملکرد مناسب و زیرساخت ها است. در حالی که این اجازه را می دهد که افزایش در اجتماعی فاصله در مرکز آن نشان می دهد مدیریت است که هنوز هم راحت آوردن 60 درصد از نیروی کار به مراکز تماس است که همچنین به معنای حمل و نقل عمومی در برخی از شهرستانها.

دوباره زیرساخت برای کار از خانه همواره در دسترس است. این چیزی است که ما انجام می دهیم. همه این اقدامات می تواند بوده ام گرفته هفته پیش. در حال حاضر وجود دارد موارد مثبت در بسیاری از مراکز تماس و قطعا حامل بدون علامت.

زبان شرکت می فرستد و ما همچنان به رنگ ما لازم و تقریبا قهرمانانه اولین پاسخ دهندگان در تمام اما نام. قوی وجود دارد وسوسه جواب: “با تشکر از شما برای تماس با طیف. شما چیست اورژانس؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>