Coronavirus Diaries: من 31 هفته و شوهر من ممکن است اجازه داده شود در بیمارستان زمانی که ما کودک متولد شده است


A hospital mask over a pregnant woman's stomach.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس خاویر Mouton عکاسی در Unsplash.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا.

زمانی که من گفت: مامان من باردار بود این سقوط او kvelled گریه و انتخاب “گرمی” را به عنوان او در آینده عنوان شده است. سپس فصل آنفولانزا وارد شده است. او هفتگی “دوشنبه مبارک!” متون آغاز شده که با شستن دست ها آموزش نکاتی در knuckling در مقابل فشار دادن دکمه های آسانسور و مشاوره است که صدا مضحک به من در آن زمان: “جلوگیری از عموم مردم است.”

من در زمان چند قدم به او دلجویی اتصال سفر-حجم Purell به من keychain و خرید نسخه فشرده جوراب ساق بلند, به سهولت او نگران من واریس در دوران بارداری است. اما بیشتر من شده است با عشق به او را برای ماه می باشد. تا زمانی که ظهور COVID-19 اتحاد واقعی کارشناسان بهداشت الزامی است که هر کس اجتماعی فاصله خودمان را از ما دوستان و همکاران و همسایگان و بله ، من حدس می زنم مادر می کند گاهی اوقات بهترین می دانم.

من 31 هفته ، من هر روز به تماشای من حلقه رشد همراه با این ویروس و جهانی دیوانگی و خرید اینترنتی می آید که با شدت مسری بیماری همه گیر. مثل همه, من در تلاش برای پردازش این بدان معنی برای جامعه من, چگونه من می توانید مراحل را برای حمایت از آسیب پذیر ترین و چقدر احتیاطی Purell معقول است. مانند زنان دیگر رشد کوچک مغز و ریه ها در داخل از آنها را من در تلاش برای کشف کردن اگر این به معنی چیزی است که به خصوص ترسناک برای من. CDC می گوید: “ما در حال حاضر می دانم که اگر زنان باردار شانس بیشتری برای بیمار شدن از COVID-19 از عموم مردم و نه اینکه آنها بیشتر احتمال دارد به بیماری های جدی به عنوان یک نتیجه. … آن است که همیشه مهم برای زنان باردار برای محافظت از خود از بیماری.” معنی صرف نظر از این که چقدر من با مشورت دکتر گوگل و یا پزشکان واقعی که برای ماده—هیچ کس واقعا نمی داند.

من خوش شانس در راه های بسیاری. من یک دوست شریک حمایتی که بیمه را پوشش می دهد ما صورتحساب های پزشکی. ما می تواند سرفه تا 15 دلار به یک Lyft به پزشکان ملاقات ندارد و دیگر وابستگان و کار می تواند از راه دور. ما انبار موجود در صورت بعید است که وجود دارد کمبود و پرتاب برخی از ضد ویروس دستمال مرطوب به بیمارستان ما ، اما من هم از ترس چه شده مادر من ذهن همه همراه: که من افشای نارگیل به اندازه انسان به سرعت در حال توسعه درون من به آسیب پذیری و ناشناخته است.

بخشی از باردار شدن برای اولین بار است که نمی دانستند چه در انتظار است. من آب استراحت خود را در آن? چقدر دردناک خواهد کار بود ؟ چه خواهد شد زندگی من بود روز بعد و روز بعد از آن ؟ این ویروس و اضطراب و عدم اطمینان و شرایط اضطراری آن را ارائه می فرض کنید من یک درس است که بسیاری از والدین جدید را کشف کنید: شما می توانید تنها آماده سازی بسیار است. من برای یک ماشین حساب خطر و یا قطعی برنامه به راهنمای من است. یک محل به وزن چه مقدار Lysol من پاشش مولد است یا بی فایده. اما قوانین دائما در حال تغییر و اقدامات احتیاطی باید محدودیت های خود را. چند هفته پیش من OB/GYN به من توصیه کرد برای جلوگیری از تجمع بیش از 20 نفر که من قدردانی تا زمانی که من در اتاق انتظار بسته بندی شده با نزدیک به 30. آن لحظه مثل این که من خودم را در تلاش برای کالیبره کردن اضطراب من برای خودم صحبت کردن. استرس بعد از همه است همچنین بد برای نوزاد است.

چند روز من می توانید زوم کردن و به یاد داشته باشید که مردم در سراسر جهان شده اند انجام بهترین آنها می توانند در این زمان اغلب در تلاش شرایطی و همیشه با عدم قطعیت. روز دیگر من مارپیچ به بدتر سناریو و حالت تنها می توانید زوم در.

پنج شنبه یکی از روزهای بد. من یاد گرفتم که به منظور کاهش coronavirus قرار گرفتن در معرض بیمارستان که در آن من خواهد شد ارائه است و دیگر اجازه می دهد شرکای بود در حال حاضر در طول کار و یا بازدید در همه. اگر من به کار من می تواند طلیعه یک اتاق swabbed برای COVID و با توجه به ماسک. من می دانم که وجود خواهد داشت فوق العاده پزشکان و پرستاران وجود دارد به مراقبت از من. اما فکر می کردم که شوهر من ممکن است وجود دارد به دست من و شنیدن پسر ما برای اولین بار گریه وحشتناک است.

این بود که در هر یک از بارداری کتاب. در عین حال مانند هر کس در حال حاضر ما در حال تلاش برای وفق دهند. پس از اشک و یک دوره کوتاه از اسکن آمازون برای بند ناف قیچی برای صفحه اصلی تولد و پس از آن برای یک بیمارستان کیسه به اندازه کافی بزرگ قاچاق در شوهر من ما شروع به بازگشت به زمین است.

پسر ما است که به علت در روز یادبود. چه کسی می داند که دنيا چه شکلی خواهد بود ؟ ما باید با هم متحد شده و به چاپ 3D به اندازه کافی یک شیر و ماسک صورت را به جای کسانی که به آنها نیاز دارید ؟ آن را امن برای پدر و مادرم و در قوانین به نگه داشتن خود را نوه ؟ در روز او متولد شده است چگونه بسیاری از مردم خواهد شد که این ویروس ؟ چگونه بسیاری خواهد شد که فوت کرد ؟ پاسخ به نامشخص است که آیا بچه من خواهد بود, اواخر, اوایل, یا حق در زمان است.

در حال حاضر من بهترین من برای سالم ماندن متصل شده و آرام به دلیل این که چه چیزی بهترین را برای نوزاد است. من در تلاش برای نگاه به آینده به آنچه احساس می کند که نزدیک به مطمئن شوید که ما می توانیم این روزها به جای به وحشتناک گمنام: به زودی این فرد کوچک درون من خواهد رسید و من و شوهرم را به یک کودک به عشق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>