Coronavirus Diaries: من خیره به مردم تشناب در زوم در تمام طول روز


A computer screen shows a Zoom call between a plumber and a toilet bowl and plunger.

زوم همه کاره است.

عکس تصاویری در Unsplash joebelanger/iStock/گتی ایماژ به علاوه و منبع تصویر/گتی ایماژ به علاوه.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا.

این که-گفت-به مقاله از پاتریک Garner, لوله کش در آینده لوله کشی در کیپ مرجان, فلوریدا, ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح از مصاحبه با هدر Schwedel.

صاحب شرکت من برای یکی از کسانی که آماده برای هر سناریوی ممکن است. اگر شما می توانید از آن فکر می کنم او نوعی از بازی برنامه ریزی برای آن است. من می گویم او آمد تا با لوله کش مجازی’ بازدید بیش از زوم احتمالا در اوایل ماه مارس اوایل تا اواسط ماه مارس. من هرگز چیزی شبیه به آن را در زندگی من است. به نام او با من در حدود 9 p. m. با این “فوق العاده هیجان انگیز ایده.” این که چگونه او آن قرار داده است. او و من نشستم با هم در طول یک آخر هفته و قرار دادن یک برنامه بازی با هم.

بخش بزرگی از ما جمعیتی در اینجا افراد مسن هستند. بنابراین ما می خواستم برای پیدا کردن چیزی است که برای همه در دسترس. من چندین آزمون با زوم و در آن یافت می شود بسیار آسان است.

فرد به طور متوسط ندارد ابزار تخصصی است که ما داریم. در ابتدا به ما گفت: “ما می خواهیم آنها را به یک لیست از آنچه آنها نیاز دارند به طوری که آنها می توانید آن را خرید.” و پس از آن ما فکر می کردیم که شکست تمام هدف. بنابراین ما ایجاد یک سری از جعبه: آنهایی که برای دوش کارتریج دوش شیرهای کارتریج, آبگرمکن, عناصر, این نوع از همه چیز. ما با قرار دادن این ابزار است که آنها در حال رفتن به نیاز در آن جعبه. ما با قرار دادن آن جعبه در پشت ما برای حداقل سه روز است. ما فقط درخواست مشتری به ما یک بررسی و یا شماره کارت اعتباری بنابراین ما می دانیم که ما می توانیم از ابزار ما به عقب.

مردم مانند گرفتن دست خود را کثیف, گاهی اوقات.

من می خواهم بگویم 80 درصد از مردم قادر به انجام آن است. به طور کلی, چگونه آن را با این نسخهها کار است که آنها با ما تماس بگیرید و خودم صاحب یا یکی دیگر از استاد لوله کش تماشا می در زوم. ما سعی می کنیم به تشخیص آن و سپس ما را آماده یک جعبه برای آنها. هنگامی که آنها آماده, آنها می آیند و آن را انتخاب کنید و سپس ما آنها را یکی دیگر از ویدئو کنفرانس با ما به عنوان آنها در حال تلاش برای رفع این کارها خود را.

مشکلاتی که من شاهد بوده ام بسیاری از آنها کوچک و کفش های چوبی است. همانطور که همه می دانند در طول این زمان کاغذ توالت اجرا فوق العاده کوتاه و مشتریان را از سر استیصال و با استفاده از دستمال مرطوب بچه و با استفاده از حوله کاغذی استفاده از چیزهایی که واقعا نباید سرخ. من به همه حتی زمانی که شما در فروشگاه و شما را در دستمال مرطوب و آنها می گویند “flushable” به من اعتماد کنید آنها flushable. آنها را به انتقام ویران کردن بر روی سیستم شما.

به عنوان ما را از طریق کنفرانس تلفنی در زوم مردم شروع به استراحت در مورد آن کمی, و من آنها را ترک جوک. مردم مانند گرفتن دست خود را کثیف ،

آن آغاز شده است فقط به عنوان یک خدمات محلی. اما واقعا فقط در زمان خاموش. من تا به حال هیچ ایده که این در حال رفتن به می خواهم که. من به یاد داشته باشید روز اول ما رو یکی از شهر نیویورک من نوع زبانم بند آمده. او فقط جستجو و او گفت: “شما بچه ها یکی از اولین کسانی که پاپ تا.” من می خواهم بگویم ما در حال حاضر احتمالا به سمت بالا در حدود 20 زوم قرار ملاقات در روز است.

روز دیگر من تا به حال یک تماس از یک نجیب زاده در Austin, Texas. به نام او در وحشت است. او گفت که او تا به حال یک نشت در جایی طبقه بالا. او به ما نشان داد در طبقه اول سقف و شما می توانید بسیار کمی از آسیب آب تشکیل شده است. ما از او خواست برای رفتن به طبقه بالا. او زیادی وان جکوزی. ما به او نشان داد چگونه یک پنل دسترسی و اساسا گرفتن یک چراغ قوه و حرکت گوشی خود را در وجود دارد بنابراین ما می توانید ببینید که در آن ایستاده آب از آمدن بود. پس از این آغاز شده مالک در واقع خریداری سه خیلی خیلی خیلی بزرگ, تلویزیون, بنابراین ما می توانیم یک تصویر واقعا خوب از چه خبر است.

A man sits in front of a desktop computer monitor, and in a Zoom window on screen, some pipes can be seen.

استاد لوله کش جورج گارنر انجام لوله کشی مجازی مراجعه کنید.

پاتریک گارنر

ما در حال شارژ هر چیزی برای این. ما امیدواریم که مردم محلی ادامه خواهد داد و با استفاده از خدمات ما در فرد زمانی که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی و در واقع پرداخت هزینه برای این سرویس است. همه ما می دانیم چه خبر است در حال حاضر. همه استرس, نیمی از کشور کار نمی کند. آن را فقط نمی نشستن حق با مالک می گویند: “من می دانم که شما کار نکرده و در سه هفته و شما در حال تاکید کرد در مورد پرداخت وام مسکن خود را و در حال حاضر در بالا از آن شما می توانید استفاده کنید حمام خود را. شما نمی توانید با استفاده از توالت خود را.”

ما نمی متوقف رفتن به مشتریان خانه ها در کامپیوتر است. ما هنوز هم ادامه به خدمات اورژانس تماس 24/7. اضطراری خواهد بود یک لوله پشت سر هم در خانه است. اگر خود آب بخاری نشت به شدت و یا دیگر کار که یک اورژانس است. ما فقط رفته اند به بزرگ طول به آماده شدن برای آن است. قبل از تیم ما می رود به هر شغلی هر یک تکنسین می آید در اینجا ما شخصا متوسط-چک هر فرد مجرد است. ما نیز آنها را اساسا دو goodie کیسه, اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید که یک لوله کش که با فولاد ماسک و دستکش و کفش محافظ و خانگی ضد عفونی کننده دست. و ما به هر مشتری که کیسه یا بخشی از این کیسه برای استفاده خود را دارند.

ما تمایل به ایجاد ارتباط با مشتریان و رسیدن به آنها را می دانیم لرزش دست خود را. در حال حاضر هنگامی که ما رسیدن به خانه بدیهی است که وجود دارد هنوز هم به برخی از تعامل بین مشتری و خودمان اما ما سعی در محدود کردن آن به همان اندازه به عنوان مثل انسان ممکن است. بسیاری از مشتریان واقعا به دست بود سمت راست وجود دارد در حمام یا گاراژ اتاق زیر شیروانی در هر کجا که ما در حال کار. آنها عشق را به سمت راست وجود دارد با ما به تماشای آن داشتن یک مکالمه است. و ما تا به حال برای توضیح به آنها “برای ایمنی خود و ایمنی ما ما بخواهید شما را ترک کند.”

چند روز پیش یک مادر تنها در آریزونا به نام در و او فقط, فوق العاده, فوق العاده ناراحت است. من می توانم درک این بانوی کردم دو تا از آنها را در این خانه و تنها یک حمام. شوهر مرحوم او را ترک کرده بود برخی از ابزار وجود دارد, اما او تا به حال هیچ ایده چه چیزی برای انجام. بنابراین ما در واقع فقط راه خود را از طریق گام به گام و آن را بسیار حقیقی. او به ارمغان آورد و ما را به گاراژ و به ما نشان داد که در آن شوهر مرحوم او را ابزار بودند. من به او کمک کرد انتخاب یک زن و شوهر از چیزهایی و آن را به پایان رسید تا بودن نه که مشکل از رفع شد فقط او را خیط و پیت کردن دریچه اساسا توالت او مؤلفههای دیگر درست کار می کند. آن را فقط بسیار سرد کمک به کسی در سراسر کشور است که ما در غیر این صورت هرگز تا به حال هر گونه ارتباط با.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>