Coronavirus Diaries: از آن زمان به من یک حرفه ای Fortnite بازیکن


Two hands holding a mask that says "Coronavirus Diaries" over images of several characters from Fortnite including a golden man, an anthropomorphized cat with large muscles, and a man in a luchador-like skull mask.

تصویر عکس با تخته سنگ. تصاویر توسط Epic Games Inc.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا.

این که-گفت-به مقاله این است که بر اساس گفتگو با 21 ساله حرفه ای Fortnite بازیکن مدیسون “Maddiesuun” مان که نقش ژنرال G Esports. گفتگو شده است رونویسی تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح توسط هارون Mak.

من بازی Fortnite حرفه ای, بنابراین تقریبا هر روز تمرین می کنم برای حدود هشت ساعت است. معمولا در تعطیلات آخر هفته من رقابت آنلاین. گاهی اوقات وجود دارد LAN مسابقات [حوادث که در آن بازیکنان اتصال محلی و رقابت در فرد] اما بدیهی است که در حال حاضر وجود دارد واقعا نبوده است ، گاهی اوقات من جریان در حرکت یا کشش ناگهانی و همچنین کافئین موجود در حال حاضر است. من ها YouTube فیلم ها آزاد. بنابراین در کنار من فقط از نوع برخورد با خود من ایجاد محتوا ایجاد خود من با نام تجاری.

آن را کمی عجیب و غریب با کروناویروس چون من همیشه ماند بنابراین من مجبور به رفتن به خارج. من احساس می کنم باید بیشتر به این دلیل که در حال حاضر هر کس به در خانه مردم می رویم به در یوتیوب زیرا آنها خیلی خسته شدم. بنابراین من می خواهم به فشار از مطالب به همان اندازه که من می توانم و بهره برداری کامل از آن است. من قطعا متوجه افزایش در بینندگان. اما من واقعا هیچ کاری بسیار متفاوت علاوه بر حرکت من از راه اندازی دفتر من [ژنرال G دارای یک دفتر در لس آنجلس] به خانه من, بنابراین من نمی رفتن وجود دارد هر روز در حال حاضر. من برنامه خواب و قطعا رفته سراشیبی. من صرف زمان کمی بیشتر به دور از Fortnite. من شده است بازی Minecraft پس از ساعت به خنک و دور از Fortnite فقط به خاطر اینکه من نمی توانید بیرون بروید و هر چیزی را انجام دهید. من قطعا تلاش برای قرار نیست بیش از حد. من نمی خواهم برای سوزاندن خودم. به طور کلی آن را بدست رقابتی تر—بیشتر مردم در حال دادن این بازی را امتحان کنید در حال حاضر. شده اند وجود دارد بیشتر بازیکنان گاه به گاه و بیشتر مردم به سمت رقابتی تر از حد معمول است.

Fortnite می کند انجام بسیاری از رویدادهای آنلاین. بسیاری از رویدادهای رقابتی آنلاین هستند بنابراین واقعا وجود دارد نبوده است از دست دادن بزرگ در آن است. اما به نظر می رسد مانند آنها با داشتن کوچکتر آنلاین حوادث به جای یک رویداد بزرگ است. آنها در حال گسترش آن را در طول زمان. من فرض کنیم که آنها در حال ایجاد حوادث بیشتر برای بیشتر مردم به چیزی برای انجام به طوری که آنها در حال از دست دادن علاقه به بازی در چند ماه آینده. در حال حاضر ما در یک قهرمان سریال است که از مقدماتی حوادث هر آخر هفته و سپس رفتن به گرند فینال باقی مانده از ماه مارس و آوریل. Fortnite است واقعا عجیب و غریب در مورد اعلام مسابقات; آنها واقعا اعلام هر چیزی تا آخرین لحظه. ما فرض بر این که آنها تا به حال چیزی برنامه ریزی شده به زودی, اما آن را به احتمال زیاد به تاخیر افتاد تا اطلاع ثانوی. من می دانم که DreamHack [یک جشنواره esports] به تعویق افتاد تا ماه اوت به طوری که قرار بود یکی دیگر از رویداد های آینده. من فکر نمی کنم که اتفاق می افتد در حالی که کمی. آنها فقط شروع به داشتن پول نقد فنجان در هر روز. که چیزی بود که آنها هرگز واقعا انجام می شود. اما تنها در وهله اول می شود پول است. مردم کمی ناراحت است که آنها را با قرار دادن تمام است که پول را در یک قابلمه که در آن بیشتر مردم می توانند پول دریافت کنید. من می دانم که بسیاری از برترین نرم افزار Fortnite بازیکنان نباید بیش از حد نگران, چرا که بسیاری از آنها هستند که حقوق و مزایای خود را به طوری که آن را نه مانند آنها زندگی صرفا از Fortniteپول است.

این Fortnite جامعه بسیار ناراحت فقط به این دلیل که بسیاری از آنها بسیار جوان و آنها واقعا نمی دانند که جدیت تمام بیماری همه گیر. آنها دوست ندارند که مسابقات در حال گسترش را یکی پس از دیگری و آن این است که ترکیب را به مقادیر بزرگتر. آنها فقط انتقال به های مختلف رقابتی ، همه آنها جوان, به طوری که آنها واقعا نمی دانند که چگونه واکنش نشان می دهند مناسب و maturely. به طوری که آنها فقط خشم در هر چیزی که حماسه بازی ها [خالق Fortnite] انجام خواهد شد.

در آخرین ماه و نیم شده اند وجود دارد بسیاری از مسائل مربوط به سرور با Fortnite. حتی اختلاف که در آن هر کس مذاکرات تا به حال بسیاری از مسائل در جریان است. کشش پایین رفت کمی در روز دیگر. بنابراین من فکر می کنم شده است وجود دارد مقدار زیادی از ترافیک است که آنها با داشتن یک زمان سخت با نگه داشتن است. آن را قطعا تحت تاثیر این بازی به دلیل Fortnite است بنابراین به شدت پینگ مبتنی بر. [پینگ اندازه گیری برای زمان تاخیر در آن طول می کشد برای ارسال داده ها از یک کامپیوتر از بازیکن به بازی سرور.] و بنابراین اگر شما در بالا پینگ شما در حال رفتن به یک زمان سخت در مقابل افرادی که در پایین پینگ. من معمولا بازی در حدود 20 تا 30 پینگ و پینگ ایده آل در Fortnite صفر است. بسیاری از مردم بر صفر پینگ می خواهید به بازی به شدت, و مردم در پینگ بالاتر می خواهم به بازی بیشتر منفعلانه.

من فکر می کنم در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای نه فقط تمرکز خود را Fortnite مهارت و تمرکز خود را به عنوان نه تنها یک بازیکن بلکه به عنوان یک فرد خارج از بازی. من فکر می کنم بسیاری از Fortnite بازیکنان تمرکز زیادی بر روی Fortnite است که آنها در حال رفتن به دریافت کنید تا بیمار از آن داخل شود در همه زمان ها. آنها در حال رفتن به می خواهید برای پیدا کردن چیزی دیگری را انجام دهد. من می دانم که Fortnite نمی خواهد برای همیشه لطفا برای پس از این که چرا من شده است با تمرکز بر نام تجاری خود و آماده شدن برای چیزی پس از آن. من می دانم که من می خواهم به بازگشت به محتوا ایجاد می شود و بیشتر از یک YouTuber یا کشش streamer. من فقط می خواهید که برای دریافت آماده برای رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>