Coronavirus Diaries: من Coronavirus


A face mask with the words "Coronavirus Diaries" is stretched over a picture of a man wearing a mask in bed.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا.

این که-گفت-به مقاله از یک ناشناس, حامله, زن, زندگی, West Coast با کودک نو پا خود را و شوهر. شوهر او تا به حال یک مورد خفیف از coronavirus در ماه فوریه پس از بازگشت از سفر به ایتالیا. در آن زمان تعداد موارد گزارش شده در شمال ایتالیا در حال افزایش بود اما تنها وجود دارد یک زن و شوهر از موارد گزارش شده در استان او بازدید کرده بود در جنوب ایتالیا. زن توییتهایی از @covidwyfe.

این مقاله رونویسی و ویرایش شده برای وضوح از یک مکالمه با علم روزنامه نگار Monique Brouillette.

او پرواز را از جنوب ایتالیا و سپس روز بعد شروع به گرفتن برخی از بدن درد و تب و لرز. ما واقعا نمی شد بسیار نگران در مورد آن چرا که هیچ کس در مورد آن در آن نقطه است.

شب بعد حدود 24 ساعت پس از پرواز به او فکر کردم او تا به حال آنفولانزا و یا چیزی و او نمی خواست به ما بیمار است. پس او همه چیز را بررسی و او با پوشیدن ماسک. روز بعد او فقط از فراوانی احتیاط به نام مراقبت های فوری. او در واقع بیش از تب آن حدود 36 ساعت بعد و احساس خوب است. اگر این زمان عادی او احتمالا رفته اند بازگشت به کار که در آن نقطه, اما به جای او به مراقبت های فوری. آنها گفتند: او باید تست آنفولانزا به دلیل این چیزی است که رفتن در در ایتالیا. آنها به او گفت که او باید به استروژن. که کمی مضحک برای کسی که حتی بسیار بیمار برای رفتن به استروژن.

بنابراین او رفت و به استروژن و آنها می خواستند به انجام یک chest X-ray بر روی او. او شک و تردید بود. او یک افتخار شکاک. بنابراین او گفت: من لازم نیست که. آنها swabbed او برای آنفولانزا و مرخص او. او راه می رفت به بیمارستان و بازگشت و آنها او را به نام او در راه رفتن به خانه و آنها را به آنفولانزا تست منفی است پس از آن احتمالا فقط سرد است.

چند روز بعد او کمی تب می آیند. بنابراین او به نام استروژن و گفتند: آمد پشت در. او وجود دارد برای چند ساعت گرفتن هر آزمون دیگر برای رد کردن همه چیزهای دیگر مانند سپسیس و آنها را یکی دیگر از chest X-ray با او روشن بود. که در آن نقطه, دکتر گفت شانس 50-50 است که او آن را به حال.

ما کلمه ای که او رسما مثبت در حالی که پسر من و من در یک پارک. من سریع مطابق با اصول بهداشتی پاک کردن بیش از همه چیز من دیدم بچه من را لمس کنید. من در حالت وحشت. من فکر کردم: “آه خدای من, من نمی توانم باور کنم که ما به بیرون رفت. ما باید رفته در هر نقطه. من فقط با قرار دادن همه این افراد در خطر است.” بنابراین این نوع از وحشت لحظه.

در ابتدا ما واقعا هل دادن برای من و بچه ها برای آزمایش بعد از من شوهر پیدا شد به مثبت باشد. اما سلامت عمومی فرد مانند شما می دانید اگر شما دوباره مثبت و پسر خود می آید و منفی ما را به توصیه می کنند که او ماندن در جایی دیگر. همه چیز در حال حاضر به اندازه کافی استرس زا و سپس کسی که به شما می گوید چیزی شبیه به آن. پسر ما هرگز شب را صرف دور شدن از ما. پس از آن فقط خیلی ناراحت کننده است. ما تصمیم گرفتیم که بعد از من شوهر بهبود و آزمایش منفی و سپس پسر من و من می توانم تست شده است. و پس از آن اگر من مثبت بودند و حداقل یکی از ما خواهد بود و منفی بود قادر به تماشای پسر ما.

او بیشتر ماند در اتاق خواب مهمان. او خواهد آمد زمانی که من بچه پایین بود برای چرت زدن. و یا هنگامی که ما پریشان در اتاق دیگر. ما واقعا نمی دیدن او بسیار است. من را به اتاق خواب مهمان پوشش چهره من با یک روسری فقط به صحبت کردن با او از در سراسر اتاق. این واقعا منزوی. ما احساس راحتی نمی کنید که در اطراف او و یا در آغوش گرفتن او را. او می خواست به آغوش ما و او نمی تواند حتی جمع شدن فرزند خود را.

هر زمان که او در اطراف ما او با پوشیدن ماسک. او مجاز به خوردن با سر اشاره کرد به سمت ما. آنها گفتند به مردم در چین نمی نشسته در سراسر از یکدیگر زمانی که شما غذا خوردن به دلیل این مسیری است که همه چیز در حال رفتن به رفتن اگر چیزی می آید در دهان شما.

من اساسا در صبح و پاک کردن تمام آشپزخانه دستگیره های درب تمام نور سوئیچ تمام دستگیره ها و هر چیزی که کسی را لمس منظم مانند نردهء پلکان. من فقط محو این همه پایین. و سپس مقادیر بیش از حد دست شستن تمام طول روز طولانی است. من سعی کردم به نگه داشتن شوهرم, ظروف کثیف نمی نشستن. هر چیزی که او تا به حال خود را در دهان من قرار دادن در ماشین ظرفشویی حق دور.

هنگامی که او در زمان دوش من مضطرب است. گسترش ویروس توسط قطرات و من نمی دانم اگر رطوبت از حمام می تواند آنها را به صورت معلق در هوا ستون دیگر. بنابراین من گفتم: “هنگامی که شما یک دوش شما باید برای نگه داشتن درب بسته به مدت نیم ساعت و با اجرای فن به تمام رطوبت وجود دارد و از بین بردن همه چیز را با سفید کننده ، من سعی می کنید برای انجام یک کار کامل وجود دارد. استرس زا است چرا که تمام طول می کشد یک لغزش-تا—شما می دانید یک بار زمانی که شما تنبل هستید که همه آن طول می کشد تا آن را در معرض.

استرس زا است چرا که تمام طول می کشد یک لغزش ، که همه آن طول می کشد تا در معرض.

با پسر من خوشبختانه او واقعا در عشق با اسباب بازی های خود را. بنابراین او فقط می خواستم به بازی با اسباب بازی های خود را در یک مقدار زیادی. و ما باید کمی هوای منطقه ای که در آن ما برای رفتن و بازی کردن. او که در “threenager” مرحله پس من قطعا گرفتن فرسوده و نا امید چون او را به عقب هل دادن در مسائل است. و من نیاز به یک استراحت ذهنی بیش از حد, شما می دانید. شوهر من می خواهد برای شرکت, اما او نمی تواند و من می خواهم او را به شرکت, اما او نمی تواند.

کل این زمان من بچه بودم خیلی clingy با من. و آن را دلخراش اما او به اندازه کافی جوان به نقطه ای که او واقعا به نظر می رسد به دست [پدر]. این خیلی غم انگیز است. و سپس من را از انزوا او بود: “نه شما! [من می خواهم] مادر!” اوه شخص من نیاز به یک استراحت ، من می توانم همه چیز را.

من فورا بدانم چگونه است که این برای مردم ؟ اگر او تا به حال بدست واقعا بیمار و سپس آن شده است می تواند بد برای من و کودک متولد نشده, اما نگاه کردن به داده ها [که در دسترس بودند در آن زمان] افراد جوان نیست واقعا [موارد شدید از] آن و مردم بدون هدایت نیست واقعا گرفتن آن است. این بود آرامش برای دیدن تعداد کسانی که در خارج از چین است. و کسانی که در اوایل روز و حتی پس از آن وجود ندارد بسیاری از تحقیقاتی که انجام شده بود اما من غیرمنتظره و حتی نگاه کردن به تلفن من را به من اضطراب.

این واقعا از نظر احساسی جدا. متاسفانه بیشتر مردم در حال رفتن به درک آنچه شما در حال رفتن را از طریق. اما شانس هستند که بسیاری از مردم در زندگی روزانه خود را در حال رفتن به قادر به درک آنچه شما در حال رفتن را از طریق.

این احساس مانند یک مدت زمان طولانی و بسیار منزوی در حالی که آن اتفاق می افتد. اما آن را واقعا طولانی که در مجموع شاید دو هفته.

در پایان او کوچک سرفه و هنگام سرفه و رفت و من اجازه می دهد او را به نشستن در اتاق نشیمن و مشاهده است. این غم انگیز بود. او خیلی احساسی فقط قادر به قطع ارتباط با خانواده و دیدن بچه اش چرا که او تا به حال شده است قادر به. آنچه من متوجه است این است که چه بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی انجام می دهند در حال حاضر. آنها جدا خود پیشگیرانه. چقدر می خواهند به زندگی می کنند که می خواهم ؟ آن خشن است شما می دانید ؟ ما تا به حال یک نقطه پایانی به این دلیل که ویروس فرار آن دوره است. اما برای افرادی که در خط مقدم این است که پایان ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>