Coronavirus Diaries: پیچ آن ما یک سگ


a dog!
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا. اگر شما یک داستان ما باید بگویید لطفا با ایمیل [email protected]

این طرح به اتخاذ یک توله سگ بعد از عروسی ما در روز یادبود. که می تواند زمان مناسب ما استدلال در طول یک دوره آرامش پس از سراسیمگی از برنامه ریزی است. به جزر و مد ما بیش از من نامزدم و من پنجره-خرید سگ آنلاین. در پایان فوریه کیت کاهش یافته بود سخت برای میانسال لاغر, کاراگاه mix او را دیدم در Petfinder. من فکر کردم سگ زیبا و دلفریب, بیش از حد, اما من در مورد به رها کردن ما مسئول جدول زمانی. “هنوز” به من گفت.

در آغاز ماه مارس ما نقل مکان کرد به یک سگ پسند آپارتمان در بروکلین مرحله یکی از ما مراقب سگ طرح است. همانطور که ما wading را از طریق دریا از جعبه های مقوایی, کیت به من اطلاع داد که او تا به حال اعمال شده برای سگ به هر حال. تعجب! “ما” استفاده شده است پذیرفته شده است. من وتو روشن است. Coronavirus تا به حال فقط فرود در نیو راشل فقط در شمال شهر نیویورک و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از آن ساخته شده راه خود را به ما.

“وجود دارد هرگز یک زمان خوب برای به دست آوردن یک سگ” من نامزد ارائه شده تا در پاسخ. اما برخی از زمان ها بهتر از زمان های دیگر—مانند بار که درست پس از حرکت و قبل از عروسی و همچنین در جهانی همه گیر. من اطلاع پناهگاه داوطلب از “ما” تصمیم گیری نهایی. “اجازه دهید من می دانم اگر شما تغییر ذهن خود را,” او گفت:.

پس از آن کاخ سفید اعلام کرد اجتماعی فاصله دستورالعمل در مارس 16, ما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن عروسی ما تا سپتامبر است. من احساس می کردم که هر چه کنترل ما قبلا بر زندگی ما گذاشته به زباله توسط coronavirus. که روز شنبه به عنوان ما چکش دور در ما لپ تاپ اطاعت ما کار جدید-از-صفحه اصلی سفارشات من گفت: به کیت: “خوب ،

ما تا به حال به سرعت عمل: شایعاتی وجود دارد که شهردار لایحه DeBlasio می خواستم به نصب سرپناه در محل سفارش در سراسر شهرستان در روز. در ذهن ما گرفتن یک سگ بود در حال حاضر یک فعالیت ضروری اما ما از ترس این شهر جدید محدودیت ممکن است موافق نیست. که بعد از ظهر ما پریدند در ماشین و سوار به منهتن به ملاقات با خانواده پرورش کاراگاه مخلوط. همه چیز سریع اتفاق افتاد. آنها به ما معرفی سگ در خم خود را brownstone و پیشنهاد ما برای یک پیاده روی سریع به بحث در مورد شخصیت او.

به حقیقت او نیمه های خنده دار به دنبال بیش از حد دراز و باریک به یک کاراگاه واقعی اما بیش از حد کوچک به هر گونه دیگر قابل تشخیص نژاد مانند یک آزمایشگاه است. او zigzagged دیوانه وار در اطراف پیاده رو, تلاش برای خر خر کردن هر اینچ مربع از بتن می باشد. من نگاه uneasily در پرورش مامان بود که عمل کشیدن در دسته سه تایی تلاش برای بدست آوردن سگ به پیاده روی. “او نیاز به نشان داده شود رهبری قوی,” او گفت:.

من تبدیل به نگاه کیت به او بدهد من “من خیلی مطمئن نیستم در مورد این” تنها برای پیدا کردن خود را بر روی زانو های خود را, چشمان بسته, بغل کردن سگ گونه به گونه. چند دقیقه بعد ما در ماشین با ما سگ جدید.

ما به نام فنر. ما بسیار آماده نشده است. او آمد با یک دسته سه تایی و سه روز تامین مواد غذایی, اما هیچ یک از ملزومات دیگر ما می خواهم سفارش آنلاین وارد شده بود و ما مردد به ترک خانه برای هر فرد در خرید. ما تبدیل برخی از ما Tupperware به مواد غذایی و آب کاسه و استفاده های پلاستیکی کیسه های خرید را انتخاب کنید تا فنر مدفوع. به عنوان یک بستر او کاملا خوشحال خواب تحت پوشش بین ما. مانند او بچه فنر متعهد به سرعت. دوستان به شوخی او بیش از حد بود “U-Haul،” او منتظر تا زمانی که آن را روشن بود که ما هر دو در عشق با او به نشان می دهد که او سر و صدا-خروپف و موجود افتضاح مقدار گاز برای 20 پوند موجود است.

او منتظر تا زمانی که آن را روشن بود که ما هر دو در عشق با او به نشان می دهد که او سر و صدا-خروپف.

معلوم می شود ما را ندارد و تنها کسانی که به صورت اتفاقی در آغوش coronavirus به عنوان زمان مناسب برای اتخاذ یک سگ. پناهگاه گزارش داده اند که افزایش شدید در تصویب و پرورش برنامه های کاربردی با توجه به نیویورک تایمز. برای مقابله با تقاضا و محدودیت های اجتماعی فاصله پناهگاه با داشتن پتانسیل پذیرندگان دیدار با حیوانات خانگی بیش از ویدئو.

بزرگترین جوشیدن از اتخاذ یک سگ در حال حاضر ممکن است این واقعیت است که معمول اشکالاتی وجود ندارد. هنگامی که میله بسته شده نیاز به سگ نمی تواند باعث شود شما به از دست نوشیدنی با دوستان است. هنگامی که شما در صفحه اصلی در همه زمان ها وجود دارد تقلا برای پیدا کردن یک سگ واکر. ما لغو شد ماه عسل ما به ژاپن—هیچ حیوانی شبانه روزی به نگرانی در مورد. در مواقع استرس سگ می تواند کمک به نوار زندگی به ملزومات آن: مواد غذایی و چرت زدن به همراه نور و سرگرمی در قالب چوب و سنجاب. آنها همچنین ما نیاز به رفتن در پیاده روی که اتفاق می افتد به یک راه عالی برای cooped تا مردم به سالم ماندن.

یک روز ما باید برای مقابله با سازماندهی عروسی ما و ارزیابی سگ مهد کودک گزینه های. اما در حال حاضر به جای feverishly طراوت من خوراک توییتر برای دریافت آخرین اخبار بد من تعداد فنر چانه موها و تعجب با صدای بلند اگر او را به رفتن را از طریق یائسگی است. من گرم کردن با قرار دادن آنها بر او شیرین فازی حلقه. آن را سخت به نگرانی در مورد رکود اقتصادی زمانی که او خواب وارونه, اندام همه دست بکمر زده بر دامان من. حتی farts جذاب هستند. من مطمئن هستم که به زودی من احساس می کنم دست پاچه و درمانده دوباره در مورد وضعیت فعلی ما از امور. در حال حاضر من نمی تواند زحمت چون سگ من فقط وحی بازگشت و با یک نیم جویده توپ که او در حال حاضر انتظار بود بیرون دوباره. که من به او اجازه پایین ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>