Coronavirus Diaries: سه آمریکایی که ناگهان شغل خود را از دست


A man holds his head in his hands in front of a laptop.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های iStock/گتی ایماژ به علاوه و anyaberkut/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا.

به عنوان coronavirus شیوع مجبور است اکثر آمریکایی ها برای اقامت در داخل خانه های خود یک راه باریک از کشور شغل ناپدید شده اند. وزارت کار پنج شنبه اعلام کرد که 6.6 میلیون نفر در آمریکا در زمینه بیکاری در هفته گذشته. که شکست یک رکورد فقط هفته قبل از 3.3 میلیون نفر پر ادعا. تا به حال شده است وجود دارد هرگز یک هفته است که در آن بیش از 695,000 مردم در زمینه بیکاری از سال 1967 زمانی که کشور شروع به پیگیری. این قارچ جمعیت به تازگی گذاشته و شهروندان است clobbered دولت بیکاری وب سایت که در حفظ و توفنده در سراسر کشور با توجه به ظرفیت مسائل.

من به سه نفر که به تازگی شغل خود را از دست—همه آنها شده اند مشکل دسترسی به مزایای که حق آنها—در مورد فشار این فاجعه است قرار دادن زندگی خود را. حساب خود شده اند تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

پاملا از فیلادلفیا

من شروع به کار جدید من در مجموعه, هفته اول در ماه اسفند و هفته بعد گذاشته بودم به دلیل coronavirus.* همکاران من قادر به کار از خانه اما من فقط آغاز شده بود, بنابراین من نبود آموزش کافی برای کار بر روی خود من در خانه است. من جلو رفتم و کاربردی برای بیکاری. من تا به حال شده است دریافت بیکاری چند ماه قبل از همه این اتفاق می افتد بنابراین همه من نیاز به انجام فعال سازی مجدد حساب من. بعد از آن روز من شده است در تلاش برای تماس با ایمیل و وب سایت خود را به حداقل وضعیت را بررسی کنید. هیچ راهی ممکن است که شما از طریق یک نماینده و هیچ راهی برای بررسی ادعای خود را وضعیت یا فایل به صورت هفته ای دوبار مزایای چون این سایت فقط سقوط.

پسر من بیماری سلول داسی شکل ، و او در بیمارستان است و اغلب. من نیاز به پول برای مراقبت از نیازهای خود را. در این مرحله من هیچ چیز نیست. من حتی نمی باید به معنی او را به بیمارستان, به دلیل من نمی هر گونه گاز. او نیاز پزشکی. و مشکل دیگر این است که او را به افسردگی به دلیل وجود دارد هیچ چیز او می تواند انجام دهد. من افسرده چون او را افسرده. من نگران هستم چرا که اگر چیزی اتفاق می افتد به او را ؟ به دلیل بیماری او بسیار مستعد ابتلا به این ویروس. نگرانی اصلی من این است که پسر من بیمار شدن, بنابراین من نمی تواند خطر ابتلا به پیدا کردن شغل دیگری و احتمالا ابتلا به چیزی و آوردن آن را به عقب به پسر من. و سپس نگرانی من این است که هنگامی که او قادر به بازگشت به مدرسه, چگونه می توانم شما می دانید که برخی هیچ یک از کسانی که بچه ها هنوز هم حمل virus

در حال حاضر ما بخش خصوصی اجاره دوبلکس. من نمی دانم که چگونه است که اعمال می شود که دولت می گوید که ما نمی تواند اخراج شود. من امیدوار هستم که ما نمی خواهد که برای انجام این کار از آنجا که ما اجاره با توجه امروز است. من بیش از حد freaked برای رسیدن به صاحبخانه اما من کاملا مطمئنم که آنها را کمک می کردند. من هیچ برنامه پشتیبان گیری. من به سختی می توانید رفتن به فروشگاه مواد غذایی. من تنها به معنی درآمد استقراض از مردم است. آن را شرم آور و پس از آن من باید به آنها پرداخت. ممکن است کسی به من اجازه قرض گرفتن تا 100 دلار است. شما می دانید 50 دلار برای مواد غذایی به آن گذشته به مدت دو هفته. ما یک خانواده چهار به طوری که واقعا دشوار است.

من انجام علت سعی و کوشش تماس سه بار در روز امید من می خواهم که قادر به دریافت از طریق به کسی که برای بیکاری. ما اصلی ترین چیزی است که فقط پول است. ما در یک نقطه کم.

ان از Dallas

من مشغول به کار در یک هتل در کافه تریا. هفته اول از coronavirus آنها به ما گفت “خوب به جای دو روز همه را برای رفتن به مدت سه روز خاموش است.” هفته سوم من تو را دیدم آنها را تمیز کردن کولر در سالن ضیافت. آشپز گفت: “من فکر می کنم این است که به ما تاثیر می گذارد.” بعد HR اعلام کرد که با توجه به coronavirus ما مجبور به تعطیل به دلیل اشغال هتل کم شده و همه به ضیافت لغو شده است. من در آخرین دور از مردم به furloughed. من امیدوار هستم در مورد گرفتن کار من اما من آمار دو بار به خاطر این هتل انجام بازسازی از آگوست تا نوامبر پس من خواهید بود را به یک مربع. من یک نامزد او نیز گذاشته است.

من با استفاده از آخرین چک به پرداخت اجاره. من آگاه هستم از این اجاره اعتصاب, اما من آن را انجام می دهند چرا که این بیماری همه گیر است که نمی تواند بیش از یک زن و شوهر از ماه. من نمی خواهم به خودم را بیشتر به بدهی با صاحبخانه. من نگران آب و برق. من شده است با استفاده از ماشین لباسشویی و خشک کن کمتر به کاهش صورتحساب. شرکت آب متوقف قطع اما ما نور شرکت نگران است در مورد چه خبر است. تمام شرکت های دیگر در حال دادن مردم گریز اما ما مراقبت می کند. من تنها باید به آنها پرداخت $82, اما آنها به خاطر ارسال این ایمیل گفته من نیاز به پاسخ فوری به دلیل وجود یک قطع اطلاع در اثر مه 6. اما زمانی که من به نام آنها و تلاش برای به دست آوردن پرداخت معوق آنها به ما گفت که ما واجد شرایط نیست.

چهارشنبه گذشته من قادر به دریافت از طریق به بیکاری در وب سایت من در زمینه ادعای من. اما زمانی که من سعی می کنم برای رفتن به بررسی من می توانم از طریق دریافت کنید. به نام من چندین بار آن را تعطیل. من احتمالا خرید مواد غذایی بیشتر با مزایا و پرداخت صورتحساب و یا دو اما آن را تنها $230. من پس انداز را پوشش نمی خیلی در همه. که شما آخرین ما برای دو هفته. این سه نفر از ما را در اینجا. نامزد من شده است با کمک مواد غذایی با پول او را نجات داد. دختر من 19 است. او شده است در کمک به من با یک لایحه در اینجا و یا وجود دارد.

من شده است به دنبال شغل Indeed.com. من شده است با استفاده از, اما برای هتل و مهمان نوازی آن را به دنبال ندارد بسیار خوب است. من از دیدن بیشتر مشاغل بهداشتی. شغل بیشتر در خانه های پرستاری و مهمان نوازی. من استفاده می شود به یک خانه بهداشت aide اما من نمی خواهم برای رفتن به در هر خانه است. من دیگر دختر, خانه مشاور سلامتی در نیویورک است. بیمار که زندگی در خانواده تشخیص داده شد با COVID. آژانس او نیست به او بگویید تا او در معرض همه که نمی دانم.

مورگان از لوول ماساچوست

من یک فروشنده در بخش کفش در macy’s. فروشگاه در حال حاضر به بیرون رفتن از کسب و کار اما ما به پایان رسید تا بسته شدن یک هفته در اوایل به دلیل coronavirus. ما همه در انتظار یک قطع از میسی که ما هنوز بدست نیامده و این بیش از دو هفته است. و همچنین بیکاری سایت برای من کار نمی کند. آنها کسی دیگری تعداد تلفن همراه به جای من. وقتی که من سعی کنید و تنظیم مجدد رمز عبور آن را می فرستد هشدار به شخص دیگری تلفن همراه و من فقط نا امید چون من از طریق. من در تلاش برای گرفتن وب سایت خود را به کار پس از 17 مارس است.

مزایای کمک خواهد کرد من پرداخت صورتحساب من—برق و بیمه اتومبیل. این تقریبا تاسیسات من در حال حاضر. از طریق گرفتن به بیکاری است که اساسا کار تمام وقت من در حال حاضر. زمانی که من در آن یک پیام خودکار است که می گوید: سریعترین راه به درخواست برای مزایای از طریق وب سایت و سپس آن را در حال آویزان کردن در شما. من نامزد من در خانه است. او را از کار بیش از حد, بنابراین ما هر دو تماس و رفتن در وب سایت. اما هیچ چیز کار می کند. بیکاری در اتاق بسته است چرا که این ویروس اما آن را می گوید آن را در وب سایت. بسیاری از لوایح به دلیل در وسط و آخر ماه. بدترین سناریو این است که من پشت در صورتحساب من برای سه ماه. پس از شما پشت, آن را سخت به عقب. من نمی اعمال می شود به مشاغل دیگر است. من مشغول به کار در خرده فروشی هفت سال گذشته اما با تمام این مراکز بسته آن را برای رفتن به یک در حالی که من قبل از پیدا کردن شغل دیگری. من انگشت من گذشتند که من یا من قطع و یا بیکاری.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

اصلاح, آوریل 2 سال 2020: این مقاله در ابتدا در misstated وقتی پاملا خود را از دست داده است. آن را در ماه مارس آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>