Coronavirus نگرانی را موجب بازار سهام فروش

وال استریت بیداری است تا به تهدید coronavirus.

بازار سهام در زمان غوطه صبح روز دوشنبه در صورت افزایش نگرانی در مورد کوروناویروس تاثیر بالقوه در اقتصاد جهانی است. این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 و Nasdaq تمام به پایان رسید روز بیشتر از 3 درصد است. داو سقوط بیش از 1000 امتیاز پاک کردن آن سود برای سال.

شده اند وجود دارد نگرانی در مورد کوروناویروس برای ماه اما نگرانی در مورد آن را نزدیک شدن به وضعیت همه گیر شده است ساختمان در روزهای اخیر. به عنوان بورسی را Julia Belluz توضیح داد که از روز شنبه وجود دارد بیش از 79 ، 000 موارد Covid-19 (بیماری ناشی از کوروناویروس فشار) در 29 کشور جهان است.

در حالی که اکثر موارد یافت شده در چین کشور در سراسر جهان گزارش موج در روزهای اخیر از جمله ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی. ایتالیا قرنطینه متعدد در شهرها و لغو کارناوال ونیز و چندین حوادث فوتبال است. و شیوع در یک کشتی کروز در خارج از ژاپن افزایش یافته است و نگرانی بیش از حد. “احتمال است که ما در یک همه گیری یک بیماری جدید است که اسپرد در سراسر جهان — و یا که ما در حال برخورد به سمت یک — به نظر می رسد بالاتر از فقط یک هفته پیش” Belluz نوشت.

سازمان بهداشت جهانی گفت: آن معتقد است هنوز هم وجود دارد زمان به حاوی ویروس آن بیماری همه گیر اوج ممکن است کاهش در چین اما دیگر کارشناسان بر این باورند که ویروس در حال حاضر به طور گسترده ای گسترش و پیش بینی شیوع در سراسر جهان است. در هر صورت تهدید است و باعث موج در سراسر بازارهای جهانی سهام و اقتصاد.

یک سرمایه گذار و بررسی انجام شده توسط بازار بینش و تحقیقات شرکت DataTrek تحقیقات منتشر شده در یکشنبه یافت که بسیاری از سرمایه گذاران هنوز هم بر این باورند coronavirus نمی خواهد باعث رکود اقتصادی جهانی و تنها حدود یک سوم از آنها تا به حال ساخته شده تغییرات در خود و یا مشتریان خود را’ اوراق بهادار با توجه به خطرات ناشی از این بیماری است. اما شایان ذکر است این بررسی جمع آوری شده بین سه شنبه و پنج شنبه هفته گذشته قبل از آخرین موج از ترس القا اخبار رسید.

در یک توجه داشته باشید به مشتریان در دوشنبه ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در شرکت تحقیقات پانتئون اقتصاد کلان هشدار داد که “ویروس ناشی از اعصاب باقی بماند تا زمانی که غیر چین موارد کاهش” و گفت: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت تاثیر coronavirus. “در این نقطه هیچ کس نمی داند و هیچ کس می دانید که — آیا این ترس [در اطراف virus] ثابت خواهد کرد که توجیه, که بدان معنی است که بازار در حال حاضر در بردگان به اخبار,” او نوشت.

گسترش این بیماری در چین و جاهای دیگر در حال حاضر نهفته جهانی زنجیره تامین و سفر و می تواند وضعیت را بدتر کند. هفته گذشته اپل گفت: این امر بریده بریده فروش انتظارات ذکر آن در گوشی های هوشمند عرضه شد و به سرعت از آنجا که خیلی از تولید آن در چین بر اساس و گفت که تقاضا برای دستگاه های خود در چین بوده است آسیب. به عنوان CNBC اشاره کرد در دوشنبه coronavirus ناشی از بازار اسلاید به طور خاص احساس توسط شرکت های هواپیمایی و chipmakers. و آن را نه فقط ما سهام است که در حال درد و رنج — بازارهای سراسر جهان لرزید ،

سرمایه گذار وارن بافت میلیاردر روز دوشنبه CNBC گفت که اقتصاد ایالات متحده هنوز هم به نظر می رسد بسیار جامد اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ و coronavirus هستند و دلیلی برای نگرانی. “تعرفه ها — تعرفه وضعیت یک علامت سوال بزرگ برای همه نوع از شرکت ها. و هنوز هم به برخی از درجه است. اما که بود جلو و مرکز در حالی که برای. در حال حاضر coronavirus است که در جلو و مرکز,” او گفت:.

در حالی که coronavirus اخبار و اثرات بالقوه آن بر اقتصاد جهانی و بازارهای نگران این مهم به وحشت نیست. (امروز شاید روز خود را نگاه 401(k) تعادل است.) داو فقط کمی زیر که در آن آغاز شده در سال 2020 و آن را حدود 2000 امتیاز بالاتر از آن بود که این زمان به یک سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>