Coronavirus: آژانس های فدرال منتظر تا اواسط ماه مارس به جای سفارشات عمده برای ماسک


A nurse holds up a sign to protest the lack of personal protective gear available at UCI Medical Center amid the coronavirus pandemic on April 3, 2020 in Orange, California.

یک پرستار دارای نشانه اعتراض به عدم شخصی دنده محافظ موجود در UCI مرکز پزشکی در میان coronavirus همه گیر در مارس 3, 2020 در کالیفرنیا.

ماریو تاما/گتی ایماژ

ایالات متحده از زمان هدر رفته. تعداد زیادی از آن. و به عنوان یک نتیجه از دست داده و توانایی به دست گرفتن کنترل از coronavirus بحران در زمان. که نتیجه روشن از دو در عمق گزارش منتشر شده توسط آسوشیتد پرس و دیگری توسط واشنگتن پست که بررسی چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به آماده شدن برای این بیماری همه گیر است که در حال حاضر کشور را فرا گرفته.

AP بررسی فدرال قرارداد خرید و گزارش می دهد که سازمان های فدرال منتظر تا اواسط ماه مارس به جای سفارشات عمده برای N95 ماسک ماسک ونتیلاتورهای مکانیکی و دیگر تجهیزات ضروری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. وقتی که آن اتفاق افتاد و بیمارستان در حال حاضر در حال زور زدن برای مقابله با افزایش بیماران در میان کمبود تجهیزات است. “ما در واقع به هدر رفته دو ماه” کاتلین وزیر بهداشت و خدمات انسانی وزیر دوران ریاست جمهوری باراک اوباما گفت: AP.

حتی اگر مقامات می دانستم که از اواسط ژانویه تاکنون است که بیمارستان ها در چین بودند که غرق بیمارانی که نیاز هواکش گرفتن توجه از رئیس جمهور و دیگر مقامات بالا ثابت دشوار است. در عوض دولت فدرال چپ مقدار از مسئولیت برای به دست آوردن منابع برای دولت ایجاد کثیف چهل تکه که دیدم فرمانداران بیشتر توپ زدن از یکدیگر به شدت مورد نیاز تجهیزات. در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به صرف زمان بیشتری را رد صحبت از این ویروس به عنوان اغراق آمیز و از بالا و مقامات بهداشت عنوان خطر برای آمریکایی ها.

تاخیر در خرید وسیله یک سفارش برای N95 ماسک از 3M برای مثال خواهد شد و تا پایان مارس است که پس از پیش بینی اوج این بیماری همه گیر. دولت همچنین دستور داد 10,000 هواکش در اواخر ماه مارس است که نه تنها تا کنون تعداد کمتری از آنچه که کارشناسان بهداشت و فرمانداران گفت شده است مورد نیاز هستند اما آنها نیز نمی رسند تا تابستان یا پاییز. “این در واقع یک نوع شوخی” یک دولت رسمی می گوید واشنگتن پست.

پست داستان روشن می سازد که بخشی از این مشکل را می توان به چین و شکست خود را به هشدار جهانی در مورد جدی بودن COVID-19. به علاوه در اوایل روز از شیوع چین بود که قصد به اشتراک گذاری ویروسی نمونه است که می تواند کمک به ایالات متحده توسعه خود را تست. اما به عنوان بسیاری از مقامات بهداشت رشد نگران کننده ای وجود دارد به ظاهر هیچ تلاش کاخ سفید برای کنترل اوضاع به فشار پکن و آمد تا با برنامه های جایگزین.

فراتر از تعدادی از عفونت است که می تواند مانع شده اند اگر دولت گرفته بود رهبری این وضعیت در زمان شکست به عمل نیز تغییر کرده است آمریکا در جهان است. “این شده است یک ضربه واقعی به این معنا است که امریکا شد صالح” گرگوری F. Treverton یک رئیس سابق شورای اطلاعات ملی می گوید واشنگتن پست. “که بخشی از جهانی ما نقش. سنتی دوستان و متحدان به ما نگاه کرد چرا که آنها فکر می کردند ما می تواند شایستگی به نام پس از به کار با آنها را در یک بحران است. این شده است مخالف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>