Coronavirus ما انجام نامه های زنجیره ای برای دستور العمل های مانند آن را لعنت ’90s

تصور کنید شما می توانید از 36 دستور العمل به صورت رایگان. منظورم این است که شما می توانید با رفتن به معنای واقعی کلمه هر وب سایت دستور غذا. اما تصور کنید که آنها کمی بیشتر سرپرستی از آن به شما داده می شود توسط یک همفکر فرد یا کسی که همفکر که همفکر فرد سالم که “سریع و آسان و بدون مواد نادر.” همه شما باید انجام دهید این است که ایمیل یک دستور به فرد در اسلات 1 در پایان ایمیل نشان داده است که در صندوق پستی خود را و سپس حرکت فرد در اسلات 2 تا اسلات 1 و پس از آن رو به جلو است که ایمیل به دوستان 20 ظرف پنج روز. آسان peasy.

به عنوان بیژن Stephen نوشت آستانه نامه های زنجیره ای هستند سوسک ارتباطات انسانی. آنها هرگز از مرگ تا زمانی که ما کلاس 5 و مردم ساده لوح را بر روی اینترنت. شما ممکن است حتی تا به حال یک نکته جالب یکی نشان می دهد تا در پیام های متنی خود را در چند سال گذشته و یا شاید شما هرگز متوقف شدن آنها. اما مردم همچنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است نامه های زنجیره ای در حال ظهور است که در نیروی کامل دوباره با تکرار درخواست کنندگان برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل های. است که اثبات می شود بسیار تفرقه راه برای به دست آوردن غذای مرکب از گوشت وارد راهنمایی.

من باید اعتراف من خودداری کردند که “قرنطینه دستور العمل ارز!” ایمیل نشان داد تا در صندوق پستی من به من فرستاده شده توسط یکی از قدیمی ترین و بهترین دوستان است. من irked با مشخصات این دستور تا به حال به حذف “مواد نادر” که به عنوان کسی که آشپز بسیاری از مواد غذایی به عنوان خوانده شده یک درخواست برای رد هر یک از ادویه جات ترشی جات است که در واقع کاملا رایج است. Alana که در بوستون زندگی می کند احساس همان سرخوردگی (نام او تغییر کرده است چرا که او از ترس خشم دوستان خود را). “در این زمان که در آن خرید ملزومات تبدیل شدن به یک مسئله هک چیست ‘نادر’ ماده?,” او می پرسد و اشاره کرد که یکی از رفتن به ی دستور غذاها — پای کدو تنبل با بیسکویت — با استفاده از مواد تشکیل دهنده مانند کنسرو کدو تنبل و جو که تحت شرایط عادی ممکن است آسان برای پیدا کردن — اما چه کسی می داند ؟

گذشته از آن به نظر می رسید مانند کارهای عادی و روزمره و کارهای روزمره هستند نه آنچه من می خواهم به انجام در حال حاضر است. “چرا باید بیشتر برونگرا از جامعه ما نیروی اجتماعی مشق شب در بقیه از ما در طول این زمان؟,” خواسته Alana. بتسی که زنجیره ایمیل از همکار او بیش از ایمیل کار خود را می گوید چه می شود پروژه از سرگرم کننده را به اضطراب آور است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از چیزهایی که در نظر بگیرید به یک پیشنهاد خوب. “دستور العمل های بسیار شخصی است و من هیچ نظری ندارم اگر [گیرنده] دهکدهای محدودیت های رژیم غذایی,” او می گوید.

موضوع دیگری است که برخی از دستور العمل های زنجیره ای ایمیل ها به صراحت نام COVID-19 اپیدمی به عنوان دلیل برای وجود خود را و آن را تبدیل به طور فزاینده دشوار به مصرف اخبار در مورد آن. “من تقریبا احساس می کنید که اجتماعی شدن است کمتر مفید به عنوان بحران عمیق تر و هر زوم/FaceTime/HouseParty به پایان می رسد تا یک commiserating/افسرده گفتگو” Alana می گوید. ایمیل که قرار است نوید بخش یک پروژه سرگرم کننده است فقط یکی دیگر از بد شانسی.

اما شکایت اصلی این است که ایمیل های زنجیره ای بیش از حد پیچیده و فوق العاده آسان برای پیدا کردن یک دستور غذا آنلاین. آنچه که آنها به طور ضمنی درخواست خود را به گیرندگان که به انجام بسیاری از کار مشغول است یا تحمل تداخل گفتن یک دوست و یا همکار که شما فکر نمی کنم این پروژه بسیار سرگرم کننده و در همه. “من فقط می توانید تصور کنید که چرا کسی که فکر می کنم گرفتن از ایمیل های تصادفی همکاران و یا دوستان و همکاران این است که یک راه بهتر برای دریافت دستور العمل از به آسانی در دسترس از منابع آنلاین” بتسی می گوید. “من نمی خواهم به دانستن آنچه که یک غریبه عمه می کند با خامه سوپ قارچ.”

Shibani Faehnle همچنین می گوید او حذف زنجیره ای به عنوان به زودی به عنوان او آن را کردم عمدتا به دلیل آن به نظر می رسید کار برکنار شده است. “اینترنت و Instagram به یک دلیل وجود دارد,” او می گوید. “مطلقا هیچ نیاز به این زنجیره ایمیل زمانی که شما می توانید یکی از بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از foodstagrams” که احتمالا باید کمی بیشتر تخصص از تصادفی نسبی از یک دوست. اما در حال حاضر اگر شما می گویند “نه” شما spoilsport. فشار همسالان همیشه سوار گسترش نامه های زنجیره ای — خطر از ارسال هر کس در مدرسه ابتدایی خود را از یک لیست از 10 بهترین دوستان واقعا که شما گرفتار بد شانس بود که شما می خواهم گرفتار رفتن در برابر اجتماعی در جریان است. ایمیل های زنجیره ای نامه ارسال شده توسط بزرگسالان آمده با تمام فشار و هیچ یک از سرگرم کننده از یک خطر یک عمر لعنت.

البته این افراد با ارسال این ایمیل نیست احمقانه است. آنها می دانند که نیویورک تایمز‘s, بخش آشپزی وجود دارد اگر آنها می خواهند بدانند که چگونه می توان بادمجان parm. نقطه واقعا این دستور العمل اما در کل روند. وقتی که من پرسید که دوست من دبورا چرا او فرستاده شده به ایمیل او پاسخ هایلایت تمایل خود را برای اتصال و سرگرم کننده (و در مقابل چه بدبینانه asshole من بودن). دبورا را دوست دارد پخت و پز, اما می گوید او را مردد و اعتماد دوستان خود را با سلیقه بنابراین امیدوار زنجیره ای او را دریافت کنید برخی از موفق دستور العمل های. بلکه او برخوردار از مولفه های اجتماعی و به صحبت با آشنایان و یا حتی غریبه ها. “من به دست-انتخاب دستور غذا را برای یک عزیز دوست قدیمی من را که خوب به یاد دارم از کودکی اما تنها در مواردی به عنوان یک فرد بالغ (مجالس ترحیم نوار mitzvahs),” او می گوید. “آن سرد بود به بهانه ای برای ارتباط برقرار کردن با او زمانی که من می خواهم در غیر این صورت هیچ دلیلی برای.” از طریق های مختلف زنجیره, او قرار بود در تماس با محلی نویسنده او را تحسین.

Fran Hoepfner همچنین می گوید میل به معاشرت در رمان راه این است که آنچه را که او در نامه های زنجیره ای که ظاهرا باید به شدت توصیه می شود این Smitten Kitchen فلفل سیاه توفو با بادمجان. “آن را سرگرم کننده برای چرخش کردن ایمیل بر روی یک موضوع جدید و بحث عقب و جلو در مورد مواد غذایی و mundanities,” او می گوید. “من نقل مکان کرد و دور از خانه, حدود دو سال پیش پس از این من را به عقب در تماس با بسیاری از مردمی که من دیده نمی شود پس از آن.” انگیزه ایمیل ممکن است شبح پخت و پز در زمان Coronavirus اما این فقط یک سرپوش و پوششی برای ولع مصرف تعامل به خصوص نوعی که نیازی به زوم شوید.

های مختلف واکنش های برجسته به طور کلی تفاوت های شخصیتی: تمایل به مشاهده و تعامل با غریبه ها با هیجان و یا با نگرانی فکر پروژه های سرگرم کننده در مقابل… پروژه ها می باشد. البته ما در حال گرفتن دستور نامه های زنجیره ای. ما در حال محدود کردن تعامل اجتماعی و هل دادن مرزهای فقط چگونه بسیاری از چیزهایی که ما می دانیم که چگونه به طبخ. بسیاری از ما احتمالا می تواند استفاده از برخی از مشاوره و برخی از مکالمات. و اگر شما فقط تظاهر آن به دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>