کروناویروس در آمریکا: پیگیری موارد و مرگ و میر

پس از 31 دسامبر زمانی که چین اولین موارد گزارش شده از رمان coronavirus بیماری به سازمان بهداشت جهانی آن را به ده ها کشور در سراسر جهان از جمله ایالات متحده است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 92,000 تایید موارد Covid-19 در سراسر جهان با عمده شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین و کره جنوبی ایران و ایتالیا.

Covid-19 ابتدا وارد آمریکا در دو روش. اول افراد آلوده به بازگشت به آمریکا از چین که در آن ویروس سرچشمه گرفته و در جایی که اکثریت قریب به اتفاق موارد گزارش شده است. دوم مردم را به تماس با کسی که تا به حال شده است به چین و یا به یک کشور دیگر با Covid-19. از تاریخ 28 فوریه موارد جدید Covid-19 گزارش شده در ایالات متحده با هیچ لینک به سفر که به معنی این بیماری منتشر شده است در داخل کشور است.

در ماه فوریه وجود دارد کمی در تست انجام شده توسط ما و بسیاری از آزمون اصلی کیت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) فرستاده نمی تواند تایید شده توسط آزمایشگاه تست. مشکل دیگر این بود که تست شد و تمرکز تنها بر روی افرادی که می خواهم به چین بوده است.

در فوریه 28, CDC گفت: این مشکل با کیت ثابت شد و آن را ارسال کیت به آزمایشگاه در سراسر کشور همراه با گسترش معیارهای تست. تمام دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه و همچنین واجد شرایط خصوصی و اتاقهای انتظار می رود که قادر به آزمون پایان این هفته از ایالات متحده امروز گزارش.

کارشناسان بهداشت می گویند این به این معنی تعداد موارد را افزایش در هفته های آینده. این به آن معنا نیست که ویروس در حال گسترش است هر چه سریعتر.

ترور برادفورد یک عضو وابسته در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان گفت: در توییتر که مورد تعداد در حال افزایش است به دلیل وجود دارد “به احتمال زیاد یک پرونده از موارد به شناسایی”:

هنگامی که از جمله آن دسته از عودت از الماس شاهزاده کشتی کروز وجود دارد بیش از 100 مورد است که گزارش شده در سراسر ایالات متحده است. ما در این پست به روز رسانی به عنوان بیشتر موارد گزارش شده و اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.


واشنگتن:

  • 27 مورد
  • 9 مرگ و میر

کالیفرنیا:

ایلینوی:

اورگان:

فلوریدا:

گرجستان:

ماساچوست:

آریزونا:

رود آیلند:

نیویورک:

ویسکانسین:

تگزاس:

New Hampshire:

کارولینای شمالی


این اطلاعات بر اساس گزارش ها از دانشگاه جانز هاپکینز و CDC. اعداد گزارش شده ممکن است متفاوت باشد بسته به منبع و اغلب به روز شده.

این اعداد را شامل نمی شود 45 عودت موارد از الماس شاهزاده کشتی کروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>