Coronavirus شروع به ضربه بزرگ با تکنولوژی پایین خط

شیوع Covid-19 coronavirus بیماری های گرفته شده با زندگی بیش از 2,100 مردم — با همه اما 11 از این مرگ و میر در چین و بیش از آلوده 75,000 فوریه 20. به عنوان جهان همونطور شامل بحران بهداشت جهانی کسب و کار در حال شروع به گرفتن یک ضربه به ویژه در بخش فن آوری.

چین که دومین اقتصاد بزرگ در جهان — همه اما تولید آن متوقف کالاهای مصرفی مانند تلفن های لباس و اتومبیل برای چند هفته گذشته. این کشور گرفته شده در بی سابقه “زمان جنگ” اقدامات لازم برای کنترل این ویروس را گسترش مانند قرار دادن محدودیت های شدید از برخی از 780 میلیون نفر و سازماندهی توده قرنطينه در شهرستانها عمده.

وال استریت ژورنال گزارش می دهد که این مستند در چین باعث شده است که بازارهای جهانی به “لرزیدن” و ریخته گری از یک “همیشه در حال گسترش سایه” در اقتصاد ، که به ویژه در صنعت فن آوری که بستگی به کار چینی برای ساخت همه چیز از تراشه های کامپیوتری به قطعات تلفن همراه. در روزهای اخیر در چین آغاز شده است و بازگشایی آن کارخانه (با وجود نگرانی های بهداشت عمومی) در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را, اما ساخت سایت هنوز در حال اجرا در یک دور با ظرفیت پایین تر از حد معمول.

این هنوز خیلی زود است برای اندازه گیری کامل مالی تاثیر این ویروس در صنعت فن آوری, اما نشانه های اولیه به نظر نمی آید خوب است. اپل با ارزش ترین در جهان فن آوری شرکت — گفت: این کاهش درآمد خود را به اهداف این سه ماهه در شرکت نادر مشورتی روز دوشنبه منتشر شد. تسلا هفته گذشته گفت که “بهداشت شیوع” یک خطر برای کسب و کار خود را. آمازون که e-commerce کسب و کار متکی بر جریان کالا بین چین و ایالات متحده و کشورهای دیگر را منتشر کرده است هر هشدارهای مشابه است اما انباشت تامین کننده اقلام از چین برای محافظت در برابر آینده اختلالات ناشی از ویروس است. و شرکت های چینی خود احساس ضربه با فن آوری های غول پیکر راهنمایی تماس با شیوع یک “قوی سیاه” رویداد (به عنوان در غیر قابل پیش بینی) در اخیر درآمد تماس بگیرید.

رسانه های اجتماعی شرکت ها که در حال تلاش برای نگه دارید تا با کشت از اطلاعات غلط در مورد ویروس را ریشه و گسترش — هنوز هم از نظر مالی کمتر نهفته از شرکت هایی مانند اپل از خط اصلی کسب و کار نیست فروش محصولات فیزیکی است. اما حتی در Facebook شده و تحت تاثیر محیط کاهش می یابد و اهداف تولید آن Oculus تلاش هدست واقعیت مجازی در بخشی به دلیل کاهش تولید چین از آنجا که از virus.

و تقریبا تمام شرکت های فن آوری — Apple, Google, Facebook, آمازون و مایکروسافت باید محدود کارمند سفر به چین یا ممنوع و یا محدود کردن آن تنها به مسائل از اهمیت حیاتی است. آنها همچنین درخواست کارگران از بازگشت از چین به کار از خانه تا دو هفته.

در برخی موارد فنی حرفه ای در آمریکا هستند تا در مورد این ویروس این است که آنها در حال گرفتن اقدامات دیگر مانند پوشیدن ماسک تنفس و از بین بردن handshakes در جلسات کسب و کار به عنوان Recode قبلا گزارش شده است. در حال حاضر وجود دارد تنها چهار مورد تأیید در منطقه خلیج سان فرانسیسکو اما برخی احساس می کنم این اقدامات پیشگیرانه مهم هستند با توجه به بالا بودن حجم سفر بین چین و در دره سیلیکون و نگرانی است که این ویروس می تواند به سرعت رشد خارج از کنترل داده می شود که چگونه آن را گسترش در آسیا است.

به طور کلی, اقتصادی و اجتماعی تاثیر coronavirus داشتن در صنعت فن آوری قرار می دهد و به استارک امداد ارتباط نزدیک بین دره سیلیکون و چین نه تنها برای ساخت اما برای تامین نیروی کار بسیار ماهر و مهندسین صندوق های سرمایه گذار و همکاری علمی.

در خارج از محل کار شرکت های فن آوری در حال بیرون کشیدن از عمده جهانی در کنفرانس ها و یا لغو آنها در دسترس نباشد. به عنوان Recode گزارش هفته گذشته Facebook لغو 5,000-فرد بازاریابی جهانی در کنفرانس سان فرانسیسکو. و بزرگترین گوشی نشان می دهد تجارت جهانی موبایل کنگره لغو شد بعد از عمده شرکت های فن آوری مانند آمازون کشیده بیش از coronavirus نگرانی.

در اینجا جزئیات بیشتر در برخی از راه های اصلی ما در حال دیدن coronavirus تاثیر اقتصاد جهانی به خصوص در صنعت فن آوری.

تقریبا هر عمده ما با تکنولوژی شرکت که به ساخت محصولات فیزیکی مانند تلفن های همراه, کامپیوتر یا کنسول های بازی ویدیویی — متکی گسترده نیروی کار چینی برای تولید محصولات ارزان تر می تواند انجام شود در ایالات متحده است.

در چند هفته گذشته هر چند که زنجیره تامین که شامل همه چیز از قطعات خام به محصولات نهایی شده است و اساسا مختل شود.

کارخانه ها در چین تعطیل شده اند. صدها میلیون نفر از کارگران مهاجر بودند که بازدید از خانواده در شهرهای خارج از اصلی ساخت هاب برای سال نو چینی بودند قرنطینه. برخی از آنها شروع به بازگشت به کار, اما گزارش ها نشان می دهد که از اوایل این هفته بیش از دو سوم باقی می ماند گیر کرده است. جاده ها مسدود شده است, قطار متوقف و پروازها لغو شد.

در آن مشورتی اپل روز دوشنبه گفت که “در سراسر جهان آیفون عرضه خواهد شد و به طور موقت محدود” از آنجا که خود سایت تولید در چین “تجربه کندتر بازگشت به شرایط عادی” نسبت به پیش بینی به عنوان سایت تولید در این منطقه به آرامی بازگشایی شده است.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که حتی اگر برخی از کارخانه ها در حال راه اندازی دوباره آنها هنوز هم “عامل و زیر ظرفیت است.” و با وجود جدی بهداشت عمومی نگرانی در مورد اینکه آیا بازگشایی کارخانه ها است که حق تصمیم گیری در همه, با توجه به این ویروس همچنان به گسترش در چین و جاهای دیگر.

شرکت ها به طور فزاینده ای به صحبت کردن در مورد تهدید ویروس در کسب و کار عمومی اطلاعیه ها. یک گزارش MarketWatch یافت که از S&P 500 شرکت درآمد اخیر تماس های بین 1 ژانویه و فوریه 13 38 درصد از متن شامل عبارت “کوروناویروس” حداقل یک بار.

یکی دیگر از عمده فن آوری شرکت با عرضه آن زنجیره ای نهفته ویروس آمازون است. تخمین زده می شود که بیش از 40 درصد از آمازون فروشندگان مستقر در چین که بدان معنی است که یک تکه بزرگ از محصولات مردم خرید می آید از کشور است. علاوه بر آن بخش بزرگی از ما مبتنی بر فروشندگان منبع محصولات خود را از چین است.

به گفته های اخیر Business Insider, گزارش, آمازون رسیده در هفته گذشته به تعدادی از تامین کنندگان برای محصولات فروخته شده در ایالات متحده ساخته شده است اما در چین و تشویق آنها “به ذخایر در برخی از محصولات حمل از چین در پیش بینی پتانسیل زنجیره تامین slowdowns ناشی از شیوع کروناویروس در منطقه” با توجه به خروجی.

در پاسخ به یک سوال در مورد این عمل آمازون فرستاده Recode این بیانیه به شرح زیر: “از فراوانی از احتیاط ما در حال کار با تامین کنندگان برای تضمین اضافی موجودی برای اطمینان از حفظ می کنیم انتخاب ما برای مشتریان است.”

Facebook نیز گفت: تولید از آن Oculus تلاش هدست نهفته شیوع.

“Oculus تلاش شده است از فروش در برخی از مناطق با توجه به تقاضای بالا” نوشت: Facebook سخنگوی آنتونی هریسون در بیانیه ای به Recode. “که گفت: مانند شرکت های دیگر ما انتظار دارند برخی از تاثیر بیشتر به سخت افزار ما تولید با توجه به کوروناویروس. ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ایمنی کارکنان تولید همکاران و مشتریان و وضعیت را از نزدیک. ما در حال کار برای بازگرداندن در دسترس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

یکی دیگر از راه coronavirus شیوع تأثیر کسب و کار است که با کاهش چینی مصرف کنندگان تقاضا برای لوازم الکترونیکی مصرفی است.

چین و آمریکا سومین و بیشتر به سرعت در حال رشد بازار برای صادرات به این معنی که شرکت های ایالات متحده به طور فزاینده ای تنظیم درآمد اهداف است که تکیه بر ساکنان خرید محصولات خود را.

اپل به طور خاص ساخته شده و عظیم $52 میلیارد دلار فروش در سال مالی گذشته از فروش محصولات خود (عمدتا اپل) در کشور است. با اخیر کاهش تنش ها در آمریکا-چین تجارت, جنگ, تحلیلگران پیش بینی است که شماره به رشد در یک سرعت سریع تر از آن تا به حال در ماه های قبلی است.

اما در حال حاضر به دلیل coronavirus است که می تواند همه را تغییر دهید. اپل به طور موقت بسته شده و برخی از آن بیش از 40 فروشگاه در کشور است و در حال حاضر هنوز هم عامل برخی از زیر ساعت محدود.

این شرکت گفت: در یک درآمد تماس که شده است وجود دارد “بسیار کم مشتری ترافیک” در فروشگاه خود را.

برخی از تحلیلگران کسب و کار امیدوار هستند این تنها یک قطعی موقت است که آهسته در هفته آینده — اما تا کنون این ویروس ثابت کرده است که دشوار است برای مهار و سخت برای پیش بینی.

آخرین بهداشت بحران به تاثیر تجارت بین چین و سایر نقاط جهان بود سارس در سال 2003. اما در آن زمان این کشور نبود به عنوان مهم یک بازیکن در اقتصاد جهانی به عنوان آن امروز است.

به حدی که ما بر اساس تکنولوژی شرکت های در حال نهفته coronavirus نشان می دهد که چگونه متکی صنعت فن آوری در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>