Coronavirus اصلی تاخیر معنی برخی از ایالت ها می تواند از دست دادن نمایندگان در کنوانسیون ملی دموکرات ها

نیویورک است و تاخیر در آن سال 2020 ریاست جمهوری اولیه تا 23 ژوئن با توجه به coronavirus نگرانی تاخیر که حزب دموکرات گفت که می تواند در نتیجه دولت از دست دادن نمایندگان در کنوانسیون ملی در ماه جولای. نیویورک فقط آخرین بیش از یک دوجین متحده بدانند چگونه به تعادل عمومی نگرانی های سلامت با انعقاد دموکراتیک اولیه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد تاخیر در روزانه خود را coronavirus کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه گفت: “من فکر نمی کنم آن را عاقلانه به آوردن بسیاری از افراد به یک محل رای بسیاری از مردم دست زدن به یک دستگیره بسیاری از مردم دست زدن به یک قلم.”

این حرکت خواهد بود یکی از آسان او توضیح داد: از آنجا که دولت تا به حال دولت و کنگره در سطح اولیه در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 23.

اما انتخاب به تاخیر دموکراتیک مسابقه می تواند با عواقب. کمیته ملی حزب دموکرات قوانین دستور متحده که خود را فشار مقدماتی به تاریخ پس از 9 ژوئن باید نمایندگان خود را کاهش می یابد 50 درصد است.

و قوانین نیز می گویند هر نامزد انتخاباتی در یک دولت با یک مسابقه خارج از DNC را تعیین تقویم اولیه اعطا خواهد شد هر یک از نمایندگان که با دولت. سناتور. برنی ساندرز و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن دو از نامزدهای اصلی مسابقه نیست جسمی مبارزه در نیویورک (یا هر کشور دیگر) اما DNC تعریف “کمپین” به طور گسترده به عنوان شامل اما نه محدود به,”:

خرید چاپ, اینترنت و یا تبلیغات الکترونیکی می رسد که درصد قابل توجهی از رای دهندگان در فوق دولت; استخدام مبارزات کارگران; افتتاح دفتر; ساخت ظاهر عمومی; اخبار برگزاری همایش ها; هماهنگی داوطلب فعالیت ها; ارسال ایمیل دیگر از جمع آوری کمک مالی درخواست می کند که نیز فرستاده شده به اهدا کنندگان بالقوه در کشورهای دیگر; با استفاده از پرداخت و یا داوطلب phoners یا خودکار تماس برای تماس با رای دهندگان; ارسال ایمیل و یا ایجاد یک وب سایت خاص را که دولت; برگزاری رویدادی که در دموکراتیک رای دهندگان دعوت می شود; حضور در رویدادهای اسپانسر شده از طرف دولت محلی و یا سازمانهای دموکراتیک; و یا پرداخت پول برای مبارزات انتخاباتی مواد برای استفاده در یک دولت است.

DNC بیشتر یادداشت خود قوانین و آیین نامه کمیته می توانید به این لیست اضافه شده و نهایی می گویند بیش از اینکه یک کمپین فعالیت در نقض این قانون است. که بدان معنی است که اگر چه مثلا پادکست شامل نمی شده است در این لیست بایدن جدید پادکست شاید می تواند دیده می شود به عنوان تخلف از این قانون به آن داده است و توزیع در سراسر کشور از جمله به نیویورک لوئیزیانا و کنتاکی — تمام متحده که در حال حاضر پست-ژوئن 9 مقدماتی.

در پرتو این قوانین بیشتر کشورهای خود تغییر زمان مقدماتی تعیین تاریخ های جدید فقط پیش از این در ژوئن 9 قطع. پنسیلوانیا, کانکتیکات و اوهایو برای مثال پیوست یک لیست در حال رشد از برگزاری متحده مقدماتی در 2 ژوئن. مکان های دیگر مانند پورتو ریکو برش چیزهای کمی نزدیک تر: اولیه آن خواهد شد در ژوئن 7.

آن است که هنوز روشن نیست که آیا این قوانین به اجرا گذاشته خواهد شد به خصوص در حال حاضر که اکثر نماینده غنی از دولت چپ در تقویم نیویورک انتخاب کرده است یک تاخیر.

در بیانیه ای به بورسی, DNC مدیر ارتباطات Xochitl هینجسا گفت: “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و کار با دولت احزاب در اطراف خود نماینده انتخاب طرح و اگر متحده فراتر ژوئن 9th, پنجره اظهار داشت: در قوانین ما قوانین و آیین نامه کمیته دیدار خواهد کرد به بحث و تعیین گام های بعدی.”

چه کسانی که در مراحل بعدی هستند باقی مانده است دیده می شود. در این میان اما DNC است ساخت آن ساده است که آن را نمی خواهند متحده تعویق انداختن مقدماتی در همه.

پس اوهایو سه شنبه سوم اعلام کرد که این امر تاخیر آن, اولیه, DNC رئیس تام پرز در بیانیه ای گفت: “ایالات متحده است که هنوز برگزار اولیه انتخابات باید تمرکز بر اجرای اقدامات فوق به آن را آسان تر و امن تر برای رای دهندگان به حق قانونی خود برای رای دادن به جای حرکت مقدماتی به بعد از آن در چرخه هنگامی که زمان در اطراف virus غیر قابل پیش بینی باقی می ماند.”

در ایالات متحده آمریکا امروز یکشنبه op-ed by پرز و شش دیگر حزب دموکرات از رهبران حزب عمل صالح بر این نقطه با این استدلال که دولت ها باید به سادگی گسترش رای خود را در دوره به حداقل 20 روز قبل از انتخابات و رای خود را در ساعت — به رای دهندگان اجازه می دهد به بازیگران برگه های رای در اجتماعی راه دور. این امر مشکل را حل کند کومو ذکر خود را به عنوان نگرانی اصلی: که رای دهندگان قرار گرفتن در معرض خطر آینده در تماس با سطوح تماس مانند رای گیری قلم و این دسته از رای گیری در محل درب.

به این منظور نویسندگان این مقاله همچنین نشان می دهد متحده کار خود را گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های, نوشته:

متحده باید به طور خودکار ایمیل های رای برای رای دهندگان ثبت شده; رأی دهندگان باید قادر به پست الکترونیکی و برگشت آن برگه های رای به صورت رایگان و یا با پیش پرداخت هزینه توسط تاریخ اولیه; رای دهندگان نیز باید قادر به رها کردن برگه های رای در predesignated مکان به عنوان مورد در آریزونا و یا شخص دیگری آن را رها کردن برای آنها و برگه های رای باید پذیرفته شده به عنوان طولانی به عنوان آنها شهریور روز انتخابات و دریافت ظرف مدت 10 روز از انتخابات.

و DNC در حال حاضر ارتکاب متحده برای کمک به پرداخت هزینه برای این اصلاحات با رهبران نوشتن “هر دولتی که به طور داوطلبانه مطابق با اصلاحات چنین خواهد پرداخت برابر به هزینه های آنها متحمل شده است.”

پیش از نوامبر Perez و همکاران خود را بیشتر تحت فشار کنگره و کاخ سفید را در آغوش پیشنهاد توسط سنسور. ctq و Ron Wyden که به عنوان بورسی را الا Nilsen توضیح داد: “اگر 25 درصد از ایالات آمریکا اعلام اضطراری … را بدنبال خواهد داشت یک نیاز به اجازه می دهد هر گونه رای دهندگان برای رای دادن از خانه از طریق پست الکترونیکی-در انتخابات.” همه کشورها باید انجام شود به طوری که قرار بود این لایحه در اثر اگر آن را برای تبدیل شدن به قانون به عنوان نوشته شده است.

Nilsen با اشاره به لایحه نویسندگان امیدوار پیشنهاد می شود در Covid-19 بسته محرک کنگره تصویب در هفته گذشته; آن نیست و آن را نمی خواهد بود قادر به انجام شود تا حداقل تا مارس 20, زمانی که سنا به پایان می رسد آن زمان زنگ تفریح, اگر در همه.

تصویب چنین پیشنهادی خواهد یک راه طولانی به سوی پرداختن به پرز دوم نگرانی در اوایل این ماه مارس یعنی که “زمان در اطراف virus غیر قابل پیش بینی باقی می ماند.”

در حالی که تاخیر قطعا اجازه می دهد متحده برای تقویت و در برخی موارد به طور کامل توسعه — رای خود را توسط پست الکترونیکی و زیرساخت درست است که در ژوئن 23 یا نوامبر 3, ایالات متحده هنوز هم ممکن است پیدا کردن خود نیاز به حفظ شدید اجتماعی فاصله شیوه های. در واقع بسیاری از کارشناسان می گویند این احتمال وجود دارد که مگر دقیق سیستم, تست, نظارت و ردیابی است توسعه یافته, ایالات متحده آمریکا ممکن است مجبور به ادامه پناهگاه در محل تا زمانی که یک واکسن است که توسعه یک فرایند است که می تواند تا سپتامبر 2021 — اگر نه دیگر.

این به این معنی است که پرز درست است در استدلال تاخیر شده اند که تصمیم گرفت در تا کنون ممکن است enfranchise کسانی که می خواهم برای رای دادن اما در مورد ابتلا به کروناویروس. این مهم است که توجه داشته باشید, اما, تاخیر دوباره enfranchise برخی از رای دهندگان: کسانی که آلوده به این ویروس در طول دولت خود را اولیه.

این درست است به خصوص در نیویورک است. شنبه کومو گفت: دولت به احتمال زیاد به دیدن آن مورد اوج در سه هفته است که درست در آوریل 28 روز آن بود به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اولیه.

از مارس 30 دولت نزدیک به 60,000 تایید موارد به معنی بیش از 60,000 نیویورک خواهد شد و در صفحه اصلی در رختخواب و یا در بیمارستان ها هواکش هنگامی که آن اصل اولیه تاریخ اطراف می آید. نه همه از این تعداد خواهد بود دموکرات ها اما با توجه به نیویورک استوار آبی دولت تعداد زیادی از آنها خواهد شد و به تعویق افتادن باید اجازه می دهد بسیاری از آنها را به رای دادن. امیدوارم که مقامات اجتماعی فاصله اقدامات نیروی دولت را مورد تعداد بسیار پایین تر اجازه می دهد بیشتر مردم به شرکت بیش از خواهد که در غیر این صورت قادر به.

کارشناسان بهداشت عمومی مانند دکتر دبورا Birx و دکتر Anthony Fauci هم گفت: ما می توانیم انتظار تایید مورد شمارش به بالا در هفته می آیند و که در آن طول می کشد زمان برای دیدن مزایای اجتماعی فاصله. این نشان می دهد که تاخیر در انتخابات مقدماتی حزب به طور کلی اجازه خواهد داد که آنها برگزار می شود در زمانی که مردم کمتر بیمار هستند. اما همچنین که این امر می تواند عاقلانه به عنوان DNC توصیه کرده است اتخاذ رای-با-ایمیل اقدامات است که نگه داشتن مردم از داشتن برای سفر به این کشور ،

قبل از دامنه کامل از این بیماری همه گیر کوروناویروس آشکار شد بایدن به نظر می رسد آماده برای تبدیل شدن به حزب خود را نامزد. یک نامزد نیازهای 1,991 نمایندگان به نفع نامزدی بدون کمک از superdelegates و با مارس این مسابقات پشت سر او بایدن منجر نماینده مسابقه با 1,168 متعهد نمایندگان به ساندرز 884.

قبل از بازسازی اولیه تقویم مسابقات در نماینده سنگین متحده سابق معاون رئیس جمهور بود و انتظار می رود را به نفع خود — مانند گرجستان پنسیلوانیا و نیویورک —معنای او تا به حال بالقوه به نزدیک به آن 1,991 آستانه پایان مارس و یا حداقل متراکم کردن بسیاری از نمایندگان به عنوان آن را به ریاضی غیر ممکن است برای ساندرز به گرفتن او را.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد نشان می دهد این تاخیر به نفع ساندرز انتخاباتی این نه در حال حاضر به نظر می رسد در این مورد. بعدی متحده برنامه ریزی شده برای رای دادن — کانزاس نبراسکا و غرب ویرجینیا — همه به نفع بایدن.

هیچ کدام از این کشورها دارای تعداد گسترده ای از نمایندگان و خیلی می تواند تغییر بین در حال حاضر و در ماه ژوئن حقایق دادن ساندرز کمی فشار به رها کردن. این باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد هر دو نامزد ادامه خواهد داد به کمپین تا تابستان به نوبه خود آن را مشکل تر برای به اختصاص منابع نسبت به جمع آوری کمک مالی برای آن نامزد احتمالی و نسبت به ساخت و آماده سازی برای انتخابات عمومی در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سلب متحده که رای post-9 ژوئن خود نمایندگان را بیشتر پیچیده بایدن را در مسیر به پیروزی به عنوان انجام این کار را حداقل 191 متعهد نمایندگان خارج از این معادله است. و مجازات ساندرز و بایدن برای مبارزه در اواخر رای گیری متحده را یک اثر و حتی بیشتر; همه با هم, New York, کنتاکی و لوئیزیانا را 382 نمایندگان در ارائه بیش از تگزاس و تقریبا به عنوان بسیاری از کالیفرنیا.

DNC ممکن است مایل به ایجاد یک استثنا در قوانین فعلی اجازه دهید به فرایند اولیه بازی کردن به شیوه ای است که اجازه می دهد یک مرد به ادعای تمیز پیروزی. که آیا آنها باقی مانده است دیده شود اما در هر صورت آمده ژوئن 3, ملت در نهایت باید واضح تر مشاهده خواهد شد که حزب دموکرات نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>