Coronavirus محرک چک در راه هستند — اگر شما بدست یک در حال حاضر

سرویس درآمد داخلی (IRS) فرستاده است اولین دسته ای از محرک پرداخت طراحی شده برای هر دو کمک به کسانی که دچار مشکلات مالی و تشویق به عنوان هزینه coronavirus همه گیر اتومبیل اقتصاد ایالات متحده را متوقف کند.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم مشتاق به دریافت و پرداخت های خود را; ما همچنان صدور آنها را به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” IRS توییتی در روز شنبه.

IRS سپرده های خود ادامه خواهد داد نورد در روزهای آینده و آژانس گفته است که ایجاد یک وب سایت است که به آمریکایی ها که در عین حال خود را برای دریافت محرک بودجه زمانی که آنها می توانند انتظار برای دریافت آنها — سایت انتظار می رود که در دسترس مارس 17.

پرداخت در حال ارسال از طریق واریز مستقیم به افرادی که در زمینه مالیات برای 2018 و 2019 و مجاز پرداخت مستقیم برای خود می گرداند. اما سی ان ان سام Fossum و کلی خاورمیانه و شمال آفریقا توجه داشته باشید “افرادی که نمی واصل گرداند مجاز رسوب مستقیم و یا دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی” ممکن است باید صبر کنید هفته یا ماه — برای دریافت پول است.

پول نقد و انتقال بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک گذشت در ماه مارس که در میان چیزهای دیگر, گسترش بیمه بیکاری و ارائه وام به کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ است.

به عنوان Vox افزا ژو و الا Nilsen توضیح داده اند, اندازه سپرده فرستاده بستگی به درآمد شما:

اکثر بزرگسالان ساخت کمتر از یک تنظیم درآمد ناخالص از 75000 دلار در سال دریافت خواهد کرد $1,200 یک بار پرداخت. پرداخت خواهد شد به افرادی که درآمد است که تا آنجا که $99,000 اما کسانی که در آوردن بیش از $75,000 نمی دریافت مبلغ کامل.

ازدواج زوج های بدون فرزند را دریافت خواهد کرد و در مجموع $2,400 اگر مشترک خود را درآمد کمتر از 150.000 دلار در سال است. پرداخت خواهد شد به زوج های که درآمد است تا آنجا که $198,000 اما کسانی که در آوردن بیش از 150.000 دلار نمی دریافت مبلغ کامل.

خانواده ها با کودکان را نیز دریافت خواهد کرد $500 در هر برای هر فرزند اگر پدر و مادر درآمد واجد شرایط برای این پرداخت و اگر کودک با سن کمتر از 17.

مالیات دهندگان که ثبت به عنوان “سرپرست خانوار” در گذشته دریافت کامل $1,200 اگر درآمد خود را کمتر از $112,500.

وجود دارد برخی از هشدارهای به این قوانین به طور مثال از بزرگسالانی که ادعا کرد به عنوان وابستگان توسط بزرگسالان دیگر مانند بسیاری از دانشجویان و یا افراد با معلولیت نخواهد بود واجد شرایط برای پرداخت مستقیم.

به منظور دریافت چک برای کسانی که در زمینه مالیات در دو سال گذشته (برای مثال افرادی که بیش از حد کم درآمد به مدیون مالیات اما نه در امنیت اجتماعی به تازگی تشکلات مردم و افرادی که بی خانمان هستند) IRS ایجاد کرده است “حداقل بازگشت” ابزار — اساسا یک مینی اظهارنامه مالیاتی — است که جمع آوری یک اطلاعات ضروری.

افرادی که نمی نیاز به استفاده از این ابزار عبارتند از کسانی که در حال حاضر ثبت اظهارنامه مالیاتی فدرال برای سال 2018 یا 2019 و افرادی که دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی بازنشستگی یا از کار افتادگی.

معلوم نیست اگر افرادی که دریافت مکمل امنیتی درآمد نیاز به پر کردن فرم اما با توجه به NBC News, مالیات کارشناسان توصیه می کنند پر کردن فرم به امن است. IRS همچنین قصد دارد برای ساخت یک پورتال آنلاین برای افرادی که در زمینه مالیات اما نیاز به به روز رسانی مستقیم سپرده گذاری اطلاعات.

برای کسانی که نمی تواند دریافت پول واریز مستقیم IRS است که انتظار می رود برای شروع ارسال مقاله چک در آوریل 24 و اولویت بندی خواهد شد درآمد گیرندگان اول; بالاتر بگیران دریافت وجوه توسط چک کنید می توانید انتظار برای دریافت پول خود را در ماه سپتامبر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>