Coronavirus عرضه تزار Jared کوشنر نشان می دهد او هیچ درک Coronavirus عرضه وضعیت


Kushner stands beside a video screen displaying a graphic which claims the federal government has shipped 22.4 million protective gloves.

جارد کوشنر در کاخ سفید در روز پنج شنبه.

مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در روز پنج شنبه در روزانه ریاست جمهوری در کنفرانس مطبوعاتی در مورد این کشور همه گیر پاسخ, یک چهره جدید پیوست مقامات و کارشناسان در تریبون: Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و سفید خانه مشاور. در نیویورک تایمز جمعه, میشل گلدبرگ فراهم می کند کامل و بسیار انتقادی کلی از کوشنر اجرایی-شعبه حرفه ای تصویر او را به عنوان یک خودخوانده “disruptor” با یک میل شدید برای راه اندازی بلندپروازانه آشفته و در نهایت پروژه ها ناموفق است. کوشنر—که شغل قبلی شد پدرش شرکت املاک و مستغلات و یک روزنامه هفتگی که او خریداری شده و در سن 25 با آنچه رسما به عنوان پول خود را—که ظاهرا مسئول پیشرو “زنجیره تامین” مسائل برای کاخ سفید در حال حاضر. گلدبرگ ستون به سختی می تواند شدیدتر بود در مورد گریم امکانات این حاکی; او می نویسد که آن را “سخت به غلو” که تا چه حد کوشنر اعتماد به نفس در خود است ناخواسته با توجه به مشخصات بالا شکست برای مثال کوشنر شرکت 666 خیابان پنجم خرید و نیویورک آبزرور شبکه محلی سایت ها سیاسی است.

اما اگر ستون بودند خود را تنها تماس با کوشنر وجود شما هنوز هم ممکن است تصویر او را به عنوان چیزی از یک TED-سبک شارلاتان و یا اخلاق به چالش کشیده مک کینزی-سبک کلاهبردار—کسی که بدون تخصص اصلی به جز ساخت خود را صدا مانند یک رویایی که توانایی فروش و اعتبار برای طرح های بلندپروازانه پیشی تعهد شخصی خود را و یا توانایی دیدن آنها را از طریق. (گلدبرگ به نقل از سیاست به عنوان گزارش که کوشنر احاطه شده است خود را با “خارج از کارشناسان از جمله سابق هم اتاقی و یک مجموعه از مشاوران مک کینزی.”)

به عنوان پنج شنبه کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی نشان داد هر چند کوشنر در بهترین حالت کسی که ممکن است به تماشای یک بحث TED. زمانی که او دهان باز می کند آن را روشن است که او واقعا می داند که هیچ چیز در تمام که او به احتمال زیاد هرگز انجام هر چیزی به جز اشغال یک دفتر در یک سازمان اجرا یا پدر خود یا پدر در قانون. در اینجا اولین چیزی که او گفت: “زمانی که معاون اول رئیس جمهور از من خواست برای کمک به نیروی کار با وظایف مختلف من رئیس جمهور خواسته آنچه او انتظار می رود از نیروی کار و چگونه من می تواند بهترین خدمت او در نیروی کار است.” او در ادامه گفت “اطلاعات” سیزده بار و این موضوع گیج کننده اظهار غلط از هدف استراتژیک ملی ذخایر:

شما همچنین باید یک وضعیت که در آن در برخی از کشورهای FEMA اختصاص داده هواکش به ایالات متحده و شما باید مواردی که در شهرستانها آنها در حال اجرا است اما دولت هنوز ذخایر. و مفهوم فدرال ذخایر آن را قرار است به ذخایر ما — آن را قرار است به دولت که انبارهای آنها و سپس استفاده کنید.

قانون برقراری استراتژیک ملی ذخایر نمی گویند متحده قرار نیست به قادر به دسترسی به آن و یا که آنها باید ذخایر خود را تنها که ملی ذخایر باید “بهینه سازی اورژانس سلامت و امنیت ایالات متحده آمریکا” یعنی مطمئن شوید که به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در ایالات متحده را می توان سالم نگه داشته و در مواقع اضطراری است. در لحظه کوشنر شد زبان وزارت بهداشت و خدمات انسانی, وب سایت را توضیح گفت: ذخایر آن وجود داشته است برای استفاده از “در یک اضطراری برای بهداشت عمومی به اندازه کافی شدید به علت منابع محلی به اجرا.” به عنوان GQ را لورا Basset متوجه گرچه HHS سایت بود و سپس تغییر روز جمعه در آنچه به نظر می رسد تلاش برای مطابقت با کوشنر ادعا در مورد هدف آن است. در اینجا چیزی است که آن را در حال حاضر می گوید:

استراتژیک ملی ذخایر را نقش مکمل دولت و منابع محلی در سلامت عمومی در شرایط اضطراری. بسیاری از ایالت ها باید محصولات در انبار به عنوان به خوبی. تامین دارو و دستگاه برای صرفه جویی در زندگی مراقبت موجود در انبار را می توان به عنوان یک کوتاه مدت عکاسی در بافر در هنگام فوری عرضه مقادیر کافی از این مواد ممکن است فورا در دسترس است.

اما این تعریف ظاهرا نوشته شده توسط کسی که نمی داند که چگونه به استفاده از کاما و یا چگونه به استفاده از کلمه بلافاصله دو بار در یک جمله—هنوز هم در تضاد با آنچه کوشنر روز پنجشنبه گفت که دولت فدرال را تامین نمی قرار گیرد متحده است. احتمالا منظور او را به نشان می دهد, در کنفرانس مطبوعاتی که این ذخایر می تواند مورد استفاده قرار گیرد در فدرال اجرای عملیات مانند بیمارستان راه اندازی شده توسط FEMA و ارتش. به جز کسانی که فدرال امکانات به صراحت تنظیم برای غیر-coronavirus بیماران به منظور آزاد کردن فضای موجود در بیمارستان. پس چرا پس از آن که دولت فدرال نیاز به هر گونه هواکش در تمام ؟

به عبارت دیگر غذای آماده از ملی پزشکی زنجیره تامین تزار را از اولین حضور در مکان های که صورت گرفت یک ماه به یک بحران پزشکی است که در آن حدود 7000 آمریکایی ها که در حال حاضر مرده است و یا اشتباه در مورد هر آنچه ملی اورژانس های پزشکی تامین ذخایر است که قرار است به انجام آنچه در آن است انجام می دهند و یا هر دو و یا احتمالا که او در حال دروغ گفتن در مورد آنچه که او فکر می کند آن را قرار است انجام دهد به پوشش برای این واقعیت است که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی از هر چیزی.

که نادرست و/یا گمراه کننده ادعا می کنند—طراحی شده برای انکار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسئولیت هماهنگی ملی پاسخ اضطراری و به سرزنش متحده برای حفظ 50 جداگانه pandemic-مدیریت عملیات—تنها شناسایی سیاست بیانیه آمده از کوشنر ، بقیه تکراری مجموعه ای از انتزاعی buzzwords که تنها هدف آن نشان می دهد که جارد کوشنر عامل در بالاترین سطح از مقام دولتی که آیا یا نه او مفهوم برای اولین بار در مورد آنچه دولت باید انجام شود. (اواخر جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او خواهد بود امضای یک لایحه منع صادرات مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند ماسک—پاسخ به گزارش هایی که این محصولات شده است فرستاده می شود به طور پیوسته در خارج از کشور با وجود کمبود در بیمارستان ها که در حال حاضر شده است درمان COVID-19 نفر در هفته. این نوع از موضوع یک زنجیره عرضه تزار را در حالت ایده آل شده در بالا بسیار زودتر.)

“من بسیار با اعتماد به نفس” کوشنر گفت: در یک نقطه “است که با آوردن راه حل های نوآورانه به این مشکلات ما را به پیشرفت است.”

در مقایسه با جارد کوشنر الیزابت هلمز است که آلبرت اینشتین. مردم آمریکا حداقل سزاوار کسی بهتر در صداییهوشمند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>