Coronavirus: تگزاس جمهوری خواه نشان می دهد به رادیو فردا که ما را اولویت بندی اقتصاد بیش از سالمندان زندگی

خواه معاون فرماندار تگزاس پیشنهاد به رادیو فردا میزبان Tucker Carlson دوشنبه شب که دولت باید در اولویت صرفه جویی در اقتصاد بر زندگی شهروندان ارشد در میان شیوع کروناویروس.

“هیچ کس به من رسیده است و گفت:” به عنوان یک شهروند ارشد آیا شما مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای خود و فرزندان و نوادگان؟’ و در صورتی که ارز, من همه در” Dan Patrick گفت: به کارلسون. “و نیست که من را به اصیل یا شجاع از هر چیزی شبیه به آن. من فقط فکر می کنم بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ در خارج وجود دارد در این کشور مانند من — من شش نوه — که آنچه همه ما در مورد مراقبت. و آنچه که ما بیش از هر چیز هستند و آن دسته از کودکان است. و من می خواهم به زندگی هوشمند و دیدن از طریق, این, اما من نمی خواهم کل کشور باید قربانی شود.”

تبلیغات:

پس از این ادعا که او گفته بود به “صدها نفر از مردم” که نگران “یک فروپاشی اقتصادی” پاتریک اضافه شده است که “قلب من برداشته شده است امشب با آنچه که من شنیده ام رئیس جمهور می گویند از آنجا که ما می تواند انجام بیش از یک چیز در یک زمان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه اعلام کرد که “ما در حال رفتن به باز کردن در کشور ما برای کسب و کار از آنجا که کشور ما بود باز” بازتاب ناکامی نخبگان محافظه کار در طولانی مدت اقتصادی shutdown. رئیس جمهور در اولین یکشنبه نشان داد که او را به ارزیابی مجدد اقتصادی مستند پس از 15 روز یک حرکت کارشناسان هشدار داده ممکن است به اندازه کافی بلند برای مهار این بیماری همه گیر.

“پیام من این است: اجازه دهید به بازگشت به کار. بیایید به عقب بر گردیم به زندگی. بیایید هوشمند در مورد آن” پاتریک گفت. “و کسانی از ما که 70 plus, ما مراقبت از خودمان است. اما آیا قربانی این کشور است. که نمی کنند. اصلا خراب این رویای آمریکایی است.”

تبلیغات:

کارلسون و سپس پرسید: پاتریک “شما در واقع می گویند که این بیماری می تواند زندگی خود را اما که ترسناکترین چیزی که برای شما ؟ وجود دارد چیزی است که می تواند بدتر از مرگ است.” پاتریک تأیید کرد که بیانیه.

کارلسون و پاتریک به تنهایی نیست در این استدلال که اقتصادی خاموش است باعث بیش از آسیب خوب. مقاله نویس نیویورک تایمز توماس فریدمن نوشت: روز شنبه که “در هر صورت ما اجازه دهید بسیاری از ما دریافت coronavirus بازیابی و بازگشت به کار — در حالی که ما تمام تلاش خود را برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر کشته شدن توسط آن است. یا ما تعطیل برای ماه سعی کنید به صرفه جویی در همه جا از این ویروس — بدون توجه به مشخصات خطر و کشتن بسیاری از مردم دیگر به معنی کشتن اقتصاد ما و شاید کشتن آینده ما است.”

فریدمن همکار برت استفنز ساخته شده همین استدلال در جمعه نوشتن که اگر اقتصاد تعطیل برای ماه “ما ممکن است به صورت یک رکود اقتصادی اما تمام عیار افسردگی خواهد بود که از نظر مالی ویرانگر برای صدها میلیون نفر و خود فاجعه حذفی اثرات روانی و سلامت روحی و جسمی از جمله برای افراد مسن و بیمار که در حال حاضر بزرگترین خطرات ناشی از ویروس است.”

تبلیغات:

دکتر اریک Feigl-دینگ اپیدمیولوژی و ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی هشدار داد در برابر چنین منطق در مصاحبه با سالن.

“من فکر می کنم سلامت عمومی همیشه نیاز به آمده به دلیل این بیماری اگر ما نگه داشتن آن بدون کنترل خواهد شد و در واقع راه آسیب بیشتری به اقتصاد ما از نظر هزینه های مراقبت های بهداشتی در شرایط درد و رنج به نیروی کار در نظر بسیاری از دیگر اقتصادی و ابعاد بهداشت و درمان,” او گفت:. “من فکر می کنم ما باید به پرداخت برخی از درد کوتاه مدت برای طولانی مدت به دست آوردن اینجا. و من فقط آرزو می کنم که ما این کار را انجام دادند هر چه زودتر به دلیل آن را مانند آتش سوزی ، اگر شما اجازه دهید آتش سوزی خارج از کنترل شما در حال رفتن به مجبور به دور انداختن منابع بیشتری در اطراف آن و انجام خیلی دردناک تر از همه چیز است.”

تبلیغات:

شما می توانید به تماشای فیلم از طریق توییتر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>