Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن فعال گارد ملی در کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن


President Donald Trump speaks at the daily coronavirus briefing joined by Dr. Robert Redfield, Director of the Center for Disease Control and Prevention, Vice President Mike Pence and FEMA Administrator Peter Gaynor in the James Brady Press Briefing Room at the White House on March 22, 2020 in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در روزانه coronavirus جلسه پیوست توسط دکتر رابرت Redfield مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, معاون رئیس جمهور, مایک پنس و FEMA مدیر پیتر Gaynor در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در تاریخ 22 مارس سال 2020 در واشنگتن ،

Tasos Katopodis/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه گفت که او تا به حال فعال گارد ملی واحد در نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus. استقرار است نه در برابر حکومت نظامی و تهمت تاکید کرد که فرمانداران “باقی می ماند در فرمان” حتی اگر دولت فدرال “خواهد بود بودجه 100 درصد از هزینه” استقرار واحد. “ما در حال برخورد نیز با کشورهای دیگر. این کشورها شده اند ضربه سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از اعلام دلیل انتقاد از فرمانداران و شهرداران که دولت فدرال انجام نمی شد به اندازه کافی برای کمک به آنها در رویارویی با بحران رو به رشد. برخی از توصیف یک احساس تنها بودن در جنگ بدون راهنمایی از دولت فدرال است. “ما همه ساختمان هواپیما به ما پرواز آن در حال حاضر” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: ABC این هفته. “این امر می تواند خوب به یک استراتژی ملی.” رئیس جمهور نیز با انتقاد از عدم استفاده از دفاع تولید عمل می کنند که وادار کردن شرکت ها برای تولید مقدار مورد نیاز محصولات از جمله هواکش ها و ماسک محافظ.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از این تصمیم به پیاده سازی دفاع تولید عمل در روز یکشنبه. “تماس با یک فرد بیش در ونزوئلا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “از آنها بپرسید که چگونه ملی کسب و کار خود کار می کنند ؟ نه بیش از حد خوب است. مفهوم ملی کسب و کار ما است و نه یک مفهوم خوبی است.”

پیش از آن در روز نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به نام به حال در مغلوب ساختن پیشی جستن به ملی تلاش برای به دست آوردن محافظ تجهیزات پزشکی. “من فکر می کنم که دولت فدرال باید جهت, کارخانه, تولید, ماسک, لباس, پنکه” کومو گفت. “ضروری تجهیزات پزشکی که به تفاوت بین مرگ و زندگی است.” رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر ایلینوی گفت: در سی ان ان است که به رقابت در برابر یکدیگر در تلاش برای بدست آوردن دنده محافظ. “این باید یک تلاش هماهنگ شده توسط دولت فدرال,” او گفت:. “این یک وحشی — Wild West من می گویند وجود دارد.”

ایالات متحده در حال حاضر سومین شماره از COVID-19 نفر در جهان پس از چین و ایتالیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده به تصویب رسید 33,000-علامت یکشنبه در حالی که تعدادی از عفونت در سطح جهان افزایش یافته و به بیش از 300,000. در ایالات متحده تقریبا یک و سه آمریکایی بودند که تحت دستور به ماندن در خانه در تلاش برای جلوگیری از بنیادی ویروس. آخرین متحده به منظور ساکنان خود را به ماندن در داخل شامل اوهایو لوئیزیانا و دلاور. “هر قطعه از شواهد وجود دارد که من می توانم دراز دست من نشان می دهد که ما در یک کاملا مهم در این جنگ و آنچه ما در حال حاضر را به تمام تفاوت در جهان” اوهایو فرماندار مایک DeWine گفت. “آنچه ما در حال حاضر متوقف خواهد شد این مهاجم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>