می تواند فراموش ذات الریه درمان کمک COVID بیماران ؟


a doctor holds up an x-ray

یک دکتر چک یک بیمار ریوی X-ray در بیماری های عفونی واحد Imbaba بیمارستان در پایتخت قاهره.

احمد حسن/گتی ایماژ

در ماه مارس سال 1905 پزشکان در یک بیمارستان در فیلادلفیا سعی کردم چیزی غیر متعارف برای درمان یک مرد با یک مورد بد ذات الریه: آنها نه خود را از ریه سمت راست که در آن عفونت متمرکز بود با اشعه ایکس. این پرتو درمانی در زمان پنج دقیقه در روز برای چهار روز به عنوان یک مقاله منتشر شده در آن سال را توصیف. در پایان هفته پنومونی پاک کرده بود. “یک مورد ثابت می کند هیچ چیز” نویسندگان احتیاط “اما این نتیجه به اندازه کافی مطرح و برای تشویق بیشتر محاکمه در دیگر موارد حل نشده بوده است.”

بیشتر مطالعات در صدها نفر از بیماران مبتلا به نتایج بسیار خوبی نشان داد. اما علاقه تابش برای درمان عفونت ورشکستگی پس از مقدمه ای از آنتی بیوتیک ها در سال 1939. جدید ترین انسان مطالعه تابش برای ذات الریه شد و از سال 1943–نزدیک به 80 سال پیش است. اما در حال حاضر با هیچ آنتی بیوتیک های موجود برای درمان COVID-19 پنومونی محققان یک بار دیگر انجام آزمایشات برای درمان عفونت ریه با تابش. وجود دارد در حال حاضر در جریان محاکمات در اموری دانشگاه ایالتی اوهایو دانشگاه بریگهام و بیمارستان زنان در بوستون و در ایتالیا و اسپانیا و هند و ایران است.

هر چند گاهی اوقات استفاده می شود برای استریل کردن ویروس ها در بیمارستان تجهیزات تابش نمی کند هدف این ویروس آشکار در این آزمایشات است. این امر می تواند بیش از حد برای بدن به رسیدگی است. ویروس ها بسیار کوچکتر از DNA در سلول های سرطانی و نیاز به یک مقدار بالاتر دوز تابش را به قتل برسانند. به جای تابش اشعه برای درمان ذات الریه اهداف سیستم ایمنی بدن. شایع ترین علت ديسترس تنفسی در coronavirus بیماران است که قریب به اتفاق پاسخ ایمنی است. در تلاش برای مبارزه با coronavirus, سلول های ایمنی به نام لنفوسیت ایجاد سايتوکاين—یک کلاس از سلول مولکول سیگنالینگ—که در نتیجه بیش از حد مایع در ریه ها و جلوگیری از تنفس. برخی از آزمایشات برای COVID-19 بيمار نگاهی به مواد مخدر است که بلوک سايتوکاين. تابش به جای تلاش برای جلوگیری از سايتوکاين از overproduced در وهله اول با هدف قرار دادن سلول. لنفوسیت ها کاملأ پیچیده حساس به تابش رفتن را از طریق آپوپتوز مرگ سلولی برنامه ریزی شده—زمانی که آنها تشخیص حتی یک کمی آسیب به DNA خود را. تابش دوز مورد استفاده در اموری محاکمه 1.5 خاکستری به اندازه کافی بالا است به گونه ای لنفوسیت اما بسیار پایین تر است که دوزهای معمولی مورد استفاده در درمان سرطان است که اغلب در حدود 60 خاکستری است.

خیلی زود نتایج از اموری محاکمه امیدوار هستند با توجه به یک گزارش که هنوز از طریق داوری. پزشکان پنج بيمار مبتلا به کروناویروس در دادگاه. با متوسط سن 90 بيماران در گروه پر خطر برای این بیماری است. تمام شد دریافت اکسیژن اضافی. چهار نفر از این بیماران بهبود پیدا کرد و به نقطه ای که در آن پزشکان می تواند از شیر مادر گرفتن آنها اکسیژن در عرض چند روز. پنجمین بیمار هنوز زنده بود و در آن زمان کاغذ آپلود شد اما هنوز در اکسیژن 14 روز پس از تابش. وجود دارد هیچ حاد عوارض جانبی. ما نیاز به اطلاعات بیشتر از بیماران مبتلا به می دانم که اگر این نتایج معمولی هستند. ایالت اوهایو مطالعه با هدف به ثبت نام 24 نفر و بریگهام و بیمارستان زنان مطالعه 48 اما نه به تکمیل ثبت نام نشده است. هنگامی که نتایج حاصل از آزمایشات اضافی هستند و پزشکان را بهتر درک چگونه به خوبی تابش با این نسخهها کار برای COVID-19 پنومونی و که بیماران می تواند به نفع بسیاری از این درمان است.

اگر این کار وجود دارد خواهد بود یک چند بزرگ upsides به استفاده از اشعه برای درمان coronavirus در مقابل گزینه های دیگر. بیمه نرخ بازپرداخت برای پرتو برنامه ریزی و درمان ثابت, به عنوان مخالف به قیمت دارو که ممکن است نوسان بسته به تقاضا است. بر خلاف برخی از داروهای ضد التهابی تابش نمی خواهد تداخل با دیگر داروها بیماران ممکن است گرفتن است. هر درمان است که نگه می دارد بيماران کردن هواکش و یا کوتاه وقت خود را در یک ونتیلاتور کمک خواهد کرد که نه تنها بیمار بلکه کاهش فشار بر ملت ما محدود مراقبت های ویژه منابع است. هر چند آن را از زمان به آمده تا با پروتکل درمانی خاص به COVID-19 بیماران وجود دارد این است که ظرفیت قابل توجهی در انکولوژی تشعشع کلینیک ها در سراسر کشور برای رسیدگی اضافی درمان است.

و اگر تابش اشعه این نسخهها کار برای COVID-19 ممکن است خار تحقیق چگونه از آن استفاده می شود می تواند برای دیگر ویروسی سینه. مراکز کنترل بیماری تخمین می زند که حدود 40000 آمریکایی ها می میرند هر سال از آنفلوانزا در شیوه ای مشابه به COVID-19 بيمار. بله که آیا تابش کار می کنند قابل اعتماد برای درمان عفونت ریه است که هنوز چیزی از یک سوال باز است. اما این امکان وجود دارد که ما را تا پایان با یک زندگی-صرفه جویی در پزشکی پیشرفت مفید است که فراتر از کروناویروس که هرگز دوباره بدون این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>