می تواند بایدن شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس ؟ آن را از سوال

نظرسنجی ها نشان می دهد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده اند فراوان در هفته های اخیر. اما یک نظرسنجی که واقعا خارج از غرفه است یک نظرسنجی فاکس نیوز نشان می دهد که بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن 1% در تگزاس است. بدیهی است 1% است و در حاشیه خطا. این در حالی است که بعید است که بایدن را شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس آن را از سوال و نظرسنجی که بر تاخت و تاز است که دموکرات ها شده است در حالت ستاره تنها.

حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت شکست بایدن در تگزاس بسیار ایده که انتخابات ریاست جمهوری رقابتی است که در دولت است خبر وحشتناک برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. تگزاس در گذشته بود که یک دولت دموکراتیک که استراتژیست نوشت: به عنوان یک علت از دست رفته زمانی که آن را آمد به ایالت نژادها. زمانی که دموکرات ها برنده در تگزاس در 1990s یا 2000s آن معمولا شهرداری نژادها شورای شهر مسابقه یا مسابقات در مجلس نمایندگان ایالات متحده منطقه. اما هنگامی که آن را به فرمانداری ریاست جمهوری و سنای آمریکا نژادها و دموکرات تلاش در تگزاس است.

تبلیغات:

2018, آورده, بمب, در سیاست های تگزاس: آمریکا کمپین انتخاباتی دموکرات, Beto o’rourke که از دست رفته به وقت بهداشت ، تد کروز فقط 2 درصد. O’rourke در پایان قادر به گرفتن گذشته خط پایان برسد اما واقعیت این است که او در فاصله قابل توجه از ایران وقت در یک ایالت مسابقه خوب نبود برای اخبار برای جمهوری خواهان در تگزاس است.

در این مرحله تگزاس است که هنوز هم قرمز دولت است. تا زمانی که دموکرات ها برنده شدن در برخی از ایالت مسابقات در تگزاس آن خواهد بود زودرس به آن را به یک چرخش دولت است. اما مانند گرجستان تگزاس نور قرمز — به خصوص در مقایسه با جمهوری خواه پایگاه های مانند می سی سی پی, یوتا, وایومینگ و آیداهو.

با وجود تگزاس’ شهرت برای بودن فوق العاده محافظه کار آن مراکز بزرگ شهری تکیه دموکراتیک — از جمله هوستون (که نشده تا به حال یک جمهوری خواه شهردار از اوایل 1980s), Austin, El Paso, سن آنتونیو و دالاس. این چیزی است که نگه می دارد تگزاس نور قرمز است و تمام روستایی در شهرستانهای مرکزی و شمالی بخشی از دولت; تا زمانی که جمهوری خواهان باید مانند یک زمین بازی در آن شهرستان دموکرات خواهد بود در یک نقطه ضعف در ایالت مسابقات در تگزاس است. به منظور به نوبه خود در تگزاس به نوسان دولت دموکرات ها را باید به طور جدی به سطح شیب دار تا میزان مشارکت رای دهندگان در تگزاس شهرهای بزرگ و حومه آنها — به ویژه در میان غیر سفید رای دهندگان.

تبلیغات:

تگزاس لازم به ذکر است که اکثریت غیر انگلیس و دولت است. تنها حدود 41 درصد از تگزاس جمعیت, با توجه به U. s. اداره آمار غیر هیسپانیک سفید (از لاتینی ها باید تگزاس اتصال از جمله کروز — که پدرش از کوبا). اما دموکرات ها باید مقدار زیادی از کار را به انجام زمانی که می آید به گرفتن Latinos ثبت نام برای رای دادن در تگزاس و آنها را به پای صندوق های رای.

یکی از چیزهایی است که صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس است و آن موج اخیر coronavirus عفونت. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت آهسته بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در دولت و بایدن — همراه با تگزاس دموکرات شده است کوبیدن مغلوب ساختن پیشی جستن را برای عدم به بیماری همه گیر کوروناویروس به طور جدی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بی مهارت و همه هنوز هم دارای این مزیت در تگزاس است. اما به فاکس نیوز’ نظرسنجی نشان می دهد که آن را نه یک دولت است که مغلوب ساختن پیشی جستن — و یا هر گونه دیگر جمهوری خواه — می توانید برای اعطا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>