می تواند در واقع پلیس تعطیل یک شهر را همراه سرویس ؟


A protester shows a cellphone to a row of law enforcement officers.

اعتراض در نزدیکی کاخ سفید در 3 ژوئن در واشنگتن است.

جیم واتسون/گتی ایماژ

در ساعات اولیه روز شنبه حدود ساعت 1 صبح عجیب و غریب توییتهایی شروع این ادعا که واشنگتن دی سی قطع شده بود از دنیای دیجیتال. یک حساب توییتر تنها با سه پیروان اولین پست در مورد این قرار است قطع برق واشنگتن پست بعد از آن گزارش شده است. توسط مردم زمان شروع به بیدار شدن از خواب و ورود به سیستم آنلاین #DCblackout روند در ایالات متحده هشتگ که به نظر می رسد در صدها نفر از هزاران نفر از توییت همراه بود گزارش ها از انفجار, گم, معترضان و صدا خفه کن متصل به پلیس تفنگ. چه به دنبال یک دوره کوتاه از آنلاین ضرب وشتم: تا به حال پلیس واقعا این ماجرا برج های سلولی? آنچه که ادعا قطع به معنای مبهم? روزنامه نگاران در صحنه به سرعت توییتی که آنها تا به حال تجربه هر گونه قطع و در طول روز شایعه شد به طور کامل افشا و خنثی. خاموشی معلوم شد اطلاعات غلط در بالاترین مرتبه است. این نیز یک انحراف از واقعیت از اعتراض بر روی زمین که در آن پلیس با استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز علیه معترضان در طول شب از جمله فلفل اسپری گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور.

فرض خاموشی هر چند پیش فرض است که آن را ممکن است برای پلیس (یا دولت فدرال) به تعطیل کردن شبکه های ارتباطی به طور کامل—یک عمل با قبر مفاهیم آزادی بیان و حق به مجمع و همچنین برای ایمنی از معترضان و رهگذران. و اگر چه آن را نمی گیرد در دوشنبه جعل پرسش از این که آیا آن را ممکن است برای سازمان های اجرای قانون برای ایجاد یک blackout—هر دو از لحاظ فنی و قانونی—و اینکه آیا این احتمال وجود دارد.

آمریکایی ها تمایل به فکر می کنم عمدی خدمات توقف به عنوان خطرناک تاکتیک های به کار گرفته شده توسط سرکوبگر رژیم در خارج از کشور. جی استنلی ارشد تحلیلگر سیاسی با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه به من گفت که ارتباط خاموش شدن ناگهانی به طور کلی دیده می شود به عنوان “نفرت انگیز شکل سوء استفاده”—چیزی است که استفاده می شود در سراسر جهان “به عنوان یک راه برای پنهان سازی سرکوبگرانه و خشونت و نقض حقوق بشر است.”

اما این شکل از سانسور اتفاق در ایالات متحده حداقل یک بار. در سال 2011 Bay Area Rapid Transit system یا بارت تعطیل خدمات تلفن همراه در ایستگاه های زیرزمینی در مرکز شهر سان فرانسیسکو پس از شنیدن برنامه در اعتراض به این تیراندازی یک مرد توسط بارت ، بارت هدف این بود که برای جلوگیری از معترضان از هماهنگی بود اما کوته ترک این سازمان در مرکز ملی رایگان سخنرانی جنجال. کمیسیون ارتباطات فدرال درگیر شدم و بارت اقدامات محکوم شدند توسط سازمان های حقوق مانند Electronic Frontier Foundation (که اشاره به این حادثه به عنوان “بارت می کشد مبارک در سان فرانسیسکو”). FCC مورد بررسی قرار بارت اما به عنوان هارولد Feld معاون ارشد رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی دانش عمومی به من گفت که این کمیسیون تصمیم به اعلام حکم حادثه. از آن پایین آمد به یک فنی: بارت جسمی تعطیل خدمات با خاموش کردن تجهیزات در زیرزمینی سیستم به جای متراکم سیگنال.

هیچ حوادث مشابه تایید شده است پس, اما در طول سال 2016 ایستاده راک تظاهرات سیمی گزارش داد که رهبران قبیله ای معتقد بودند پلیس متراکم تلفن های همراه. مشکل با اثبات این ادعا است که آن را سخت به بگویید که آیا چیزی نابکار است که اتفاق می افتد وجود دارد یا فقط یک بد سیگنال. تنها بدن مانند FCC که نمی بررسی این ادعا واقعا توانایی است که به منظور بررسی متراکم رخ داده است.

بارت جنجال و به میزان کمتر, ایستاده, راک, نشان می دهد که چگونه پیچیده خاموش کردن سیگنال را می توان در ایالات متحده—و چگونه ما واقعا باید یک طرح برای درک و پرداختن به حال و آینده خاموشی توسط ادارات پلیس. آنچه ما میدانیم این است که نزدیک به یک دهه بعد آن را هنوز هم ممکن است از نظر فنی است. با توجه به Joshua M. Pearce یک علم مواد و مهندسی, استاد, در, Michigan Tech, دو راه اصلی وجود دارد از ایجاد خاموشی در بالای سطح زمین. (بارت خاموش شد یک وضعیت غیر معمول با توجه به این که مقامات می تواند دسترسی به تجهیزات خود را.) برای اولین بار است که بخواهید (یا تقاضا) ارائه دهندگان خدمات برای خاموش کردن یک مجموعه خاص از تلفن همراه در برج. که به عنوان آسان به عنوان کوه در می رم سوئیچ و ارائه دهندگان خدمات به طور کلی می خواهم به رعایت اجرای قانون است.

دوم—و به مراتب سختتر—گزینه این است که استفاده از متراکم تکنولوژی که گاهی اوقات کار می کند با ارسال سیگنال های کاذب است که غالب کسانی که از یک تلفن همراه برج. کار در مقیاس کوچک با برد کوتاه در دسترس هستند به صورت تجاری از خارج از کشور (نوع که استفاده شده است برای مثال در برخی از دانشگاههای خارج از کشور برای جلوگیری از تقلب که منجر به فلوریدا بالا, معلم مدرسه تعلیق در 2015). از لحاظ تئوری می تواند با استفاده از تعداد زیادی از دستگاه های کوچک مانند این یکی به حلقه محله اما نمی شود آن را راحت است. Jammers که پوشش مناطق بزرگتر وجود دارد پیرس گفت: اما تنها سازمان هایی مانند آژانس امنیت ملی در اختیار آنها است.

این سوال که آیا پلیس خاموشی در حقوقی بسیار پیچیده تر است. قاعده کلی این است که این یک تخلف از قانون فدرال به تداخل با هر گونه سیگنال های بی سیم با توجه به بخش 333 از ارتباطات قانون سال 1934 یا عمل است که بر اساس FCC سیاست. FCC صادر عمومی ارشاد بیان کرد که این امر به اجرای قانون ایالتی و محلی و به Wi-Fi و همچنین تلفن سیگنال. تمام متراکم در کوتاه مدت غیر قانونی است. اما Feld با اشاره به این که مقامات محلی می تواند به پیدا کردن راه حل این نیست که شامل متراکم مانند بارت بود. در تئوری یک سرویس دهنده قرار نیست به قطع سرویس بدون FCC. اما ارتباطات عمل شامل یک استثنا برای شرایط اضطراری. بنابراین اگر رئیس پلیس محلی برای مثال رفت و به شرکت های تلفن گفت: “هی وجود دارد یک شورش و ما نیاز شما را به توقف خدمات خود را به دلایل ایمنی” این شرکت می تواند انتخاب کنید برای انجام این کار مطابق با قانون است.

بیشتر در معرض خطر اگر چه ممکن است از دولت فدرال است. FCC نیست تنظیم فدرال استفاده و سوء استفاده از سیگنال بنابراین رئیس جمهور تهمت می تواند به منظور نیروهای فدرال مانند ارتش آمریکا به جم سیگنال و یا نیاز است که شرکت آنها را تعطیل, Feld به من گفت. او اشاره کرد که وزارت امنیت داخلی همراه با ارائه دهندگان خدمات توسعه یک پروتکل پس از 9/11 که در آن شرکت های تلفن همراه را تعطیل شبکه خود را در صورت درخواست توسط مقامات فدرال. علاوه بر این اگر تهمت بود به اعلام است که جنگ و تهدید به جنگ یک “دولت از خطر” و یا یک “اورژانس ملی” او را از قدرت به تنهایی عمل می کنند و اساسا federalize و بیش از همه ابزارهای ارتباطی در خط با رئیس جمهور جنگ قدرت دقیق در بخش 706 از ارتباطات عمل می کنند.

“[I]f تهمت می رود پیش با استناد به قیام مدنی عمل می کنند و او نیز فراخوانی قدرت خود را در زیر بخش [بخش 706] او پس از آن می تواند مسلما منظور شرکت های تلفن به تعطیل خدمات خود را در تقاضا از مقامات فدرال,” Feld گفت.

رئیس جمهور قدرت را به عنوان اعطا شده در بخش 706 است که با جسیکا Rosenworcel یک FCC کمیسر به نام برای یک ارزیابی مجدد از آن در اوایل این سال است. کنگره او گفت: باید در نظر که آیا در عصر دیجیتال این قدرت است که در قانون اساسی و چه در دیگر شاخه های دولت ممکن است خلق و خوی آن است. Rosenworcel همچنین گفت که آمریکا باید در نهایت توسعه سیاست های دولت به کارگردانی خاموش شدن ناگهانی. “ما قوانین موجود می تواند وحشیانه ای به حمایت از قطع و ما باید انتظار برای دیدن دولت به کارگردانی خاموش شدن ناگهانی اتفاق می افتد در بسیاری از اماکن از جمله حق در اینجا در خانه” او گفت:.

شاید واضح است که قانونی بودن, کنار, خاموشی خطر می اندازد و نه فقط به دلیل آن روشن نقض متمم اول قانون اساسی. “این اشتباه پاسخ سیاسی, تظاهرات, آیا آن را در نیمه راه در سراسر جهان و یا در اینجا در ایالات متحده گفت:” استنلی. خدمات توقف مانع توانایی مردم به 911 تماس بگیرید و چک کردن با عزیزان در مواقع اضطراری و آنها می توانند مختل مراقبت های بهداشتی و دیگر کسب و کار. “بنابراین با قطع کل یک حالت ارتباطی شما نه فقط سرکوب اعتراضات شما ایجاد خسارت می رسد که دور و گسترده” استنلی گفت.

آیا خاموشی و مجزا به نظر می رسد ممکن است بستگی به این دارد که شما در حال صحبت کردن به. استنلی مردد به گمان اینکه او فکر می کند قوی وجود دارد دلیل بر این باورند که آمریکا نمی خواهد که دور دوباره. “من فکر می کنم بارت حادثه شد و به طور گسترده ای در نظر گرفته شده توسط همه به عنوان یک اشتباه” او گفت:. اما Feld بیشتر در رابطه حتی به عنوان او اذعان کرد که خاموشی نیست که همه موثر برای اهداف پلیس یا دولت فدرال: آنها می توانند مختل اعتراض هماهنگی و تاثیر جریان زندگی می کنند اما آنها نمی توانند در جلوگیری از افراد از گرفتن فیلم و مستند خود را شرایط. هنوز هم با توجه به محیط زیست در حال حاضر او نگران است. “مشکل این است که در یک جهان که در آن شما کردم ادارات پلیس که ظاهرا مایل به استفاده از گاز اشک آور … علیه معترضان غیر مسلح,” او گفت: “آن است که سخت به تصور کنید که آنها در حال حاضر به جم تلفن همراه.”

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>