می تواند ما واقعا باید یکی دیگر از بیماری همه گیر در همان زمان به عنوان COVID?


A couple of pigs are seen up close.
این خوک ها از یک خوک در مزرعه ای در کلمبیا و از آنها عکس گرفتند در طول شیوع آنفولانزای خوکی. دانشمندان در حال تحقیق در مورد ویروس دیگری با “همه گیر بالقوه” است که خوک به انسان است.
رائول Arboleda/گتی ایماژ

وجود یک ویروس جدید است که می تواند باعث یک بیماری همه گیر. که با توجه به مقاله منتشر شده در این هفته و مقدار پوشش رسانه ای که حملات سطوح مختلف از زنگ. محققان دریافتند این ویروس است که یک تنوع از سال 2009 آنفولانزای خوکی, آزمایش خوک ها با سواب بینی در یک برنامه طراحی شده برای نگه داشتن یک چشم بر روی ویروس های جدید از حیوانات. آنها همچنین دریافتند آنتی بادی علیه این ویروس در 10 درصد از 338 افرادی که کار با خوک از آنها در زمان نمونه خون. در حال حاضر این ویروس است که به عنوان داشتن “همه گیر بالقوه است.” چه معنا است ؟ ما در اینجا به توضیح نیست.

ما می رویم به در دوم همه گیر? در طول این همه گیر?

هیچ قانون وجود دارد و در برابر آن, اما احتمالا نه. برای یک چیز, G4 EA H1N1 به عنوان آن را به نام نیست که همه جدید. بررسی ویروس ها در خوک فرار از 2011-18; زیرا علم زمان (زمانی که آن را شامل نمی شود به یک جریان همه گیر) این مقاله فقط بیرون آمدن در حال حاضر. “هیچ مدرکی وجود ندارد که که G4 در گردش است در انسان با وجود پنج سال از قرار گرفتن در معرض گسترده” اشاره کرد کارل T. Bergstrom یک زیست شناس در دانشگاه واشنگتن در توییتر. “این کلید متن را به نگه داشتن در ذهن.” در حالی که ممکن است آن را رقص از خوک به انسان آن را به نظر نمی رسد به رقص از انسان به انسان است. همچنین: همچنین هیچ شواهدی از آن باعث می شود مردم بیمار.

بنابراین G4 است ،

که درست نیست یا. این مهم است برای دانشمندان به نگه داشتن یک چشم بر روی ویروس های احتمالی به ویژه آنهایی است که می تواند شروع یک بیماری همه گیر. هر چند داستان نیست “توصیف یک تهدید فوری برای عموم” به عنوان Bergstrom یادداشت این واقعیت است که این بیماری از خوک به انسان مهم است به اپیدیولوژی. این یک نسخه H1N1 که آیا گسترش به راحتی و ما نمی تواند ایمنی بدن به آن اگر آن را انجام داد. “ما نیاز به نگرانی در مورد هر گونه بیماری با پتانسیل برای گسترش انسان به انسان” Li-حداقل هوانگ, یک متخصص بیماری های عفونی در تایوان نیویورک تایمز گفت. این “ما” فقط شما وجود دارد و من تنها جایی که ما باید حمایت سیاستمداران که حمایت همه گیر آمادگی و صندوق تحقیقات علمی به طور کلی. ما لازم نیست به نگرانی در مورد این ویروس بالقوه به ما بیمار در حال حاضر—و یا حتی به زودی—هر چند. “‘همه گیر بالقوه’ نیاز به تاکید بر پتانسیل ‘بخشی ایم” آنجلا راسموسن یک virologist در کلمبیا.

پس از آن ممکن بود ،

راست. شاید آن چیزی است. شاید آن جهش و شروع به گسترش در میان انسان ها اما معلوم می شود آسان در سالانه شامل آنفولانزا واکسن Bergstrom یادداشت که تغییرات سال به سال. شاید فقط شاید این جهش ژنتیکی و شروع به گسترش در بین انسان ها است و نه آسان به واکسیناسیون در برابر. بدیهی است که هر کس در تمام جهان است و دلیل بسیار خوبی در بالا هشدار نسبت به این گزینه اما که نمی شود آن را بیشتر احتمال دارد.

یک چیز بیشتر: از آن آسان است برای گفتن که زمان نگرانی بیش از این ویروس است که با توجه به clickbait عناوین و روزنامه نگاری است که مجبور است به اجرا در مدل های تبلیغاتی به عنوان Bergstrom پیشنهاد شده است. و بله ایمیل های روزانه می تواند متنوع تر در آن کپی کنید. (اگر شما فکر می کنم که مطمئن شوید که به پرداخت هزینه برای اخبار خود را.) اما همچنین انتقال خطر است, فقط, واقعا, واقعا سخت است و ما در حال حاضر همه در ابتدا به انتخاب کنید تا کلمه همه گیر و شروع به جیغ. مرتب کردن بر اساس یک واکنش طبیعی با توجه به شرایط صادقانه میگویم.

ببخشید من هنوز هم بیش از این زمان گفت: شما نیست به نگرانی در مورد کوروناویروس که در حال حاضر کاملا از بین بردن بافت جامعه ما و غیر قابل تحمل تعدادی از زندگی است.

این درد به عقب نگاه در آن اوایل پوشش, اما در ماه ژانویه این بود که درست است که این بعید به نظر می رسید SARS-CoV-2 را در سراسر جهان راه آن است که در حال حاضر. ما فقط در حال حاضر می دانم که چگونه عمیقا آمادگی آمریکا برای آزمایش مردم (و یا انجام بسیاری از هر چیزی), چگونه به راحتی به افراد بدون علائم می تواند گسترش ویروس و چقدر این شرایط زندگی ما را تغییر داده. آن همیشه ممکن است اما آن را هرگز اجتناب ناپذیر است. نیز وجود دارد فقط برخی از شانس (جهنمی تاس نورد?) درگیر چقدر بد یک ویروس است; اصلی سارس به پایان رسید تا petering کردن به دلایلی که هنوز هم کمی نامشخص است.

من قرار است که برای پیدا کردن آرامش?

صادقانه آن را احتمالا بهتر است اگر همه ما متوجه ما باید کمتر سهل انگاری در مورد خطر ابتلا به این نوع از همه چیز. ویروس نگرانی چیزی است که ما احتمالا به خوبی می توانم به زندگی با برای بقیه زندگی ما. است که می گویند هر یک از ما در حال انجام کاری سازنده هنگامی که ما ترس و وحشت در مورد هر یک ویروس است که می تواند شاید (شاید شاید) انتقام جهانی ویران اما از آنجا که به عنوان یک جامعه ما احتمالا می تواند به نفع از یک بیت بیشتر آمادگی کلی. سرمایه گذاری در همه چیز از شستن دست به انباشت هواکش می تواند در خدمت ما به خوبی در انواع حالات به طور منظم از فصل آنفولانزا تمام راه را تا به یکی دیگر از بیماری همه گیر. “ما باید آماده برای هر نوع از ظهور پاندمی آنفلوانزا ایم” Rassmusen.

من نمی توانم باور کنم که ما از این زمان بیماری همه گیر است و ما در حال حاضر به نگرانی در مورد یکی دیگر.

آن را تقریبا احساس می کند مانند آن را باید به یک امداد به نگرانی در مورد چیزی دیگری حتی یک ویروس های مختلف به جای همان گاییدن, چیزی, اما, آره, زیبا, باور نکردنی!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>