COVID-19 تعداد مرگ “مسلما بالاتر” از آمار نشان می دهد, Dr. Anthony Fauci می گوید

بالا متخصص بیماری های عفونی در آمریکا گفت سناتورهای طول یک شنبه شنوایی که “بیشتر از” همکاران خود توافق کردند که ملی تعداد مرگ از coronavirus همه گیر شد “قطعا بالاتر” از آمار نشان داد.

اذعان توسط Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و عضو ارشد کاخ سفید coronavirus نیروی کار آمد و در طول یک دور از بازجویی از سوی دیگر ، برنی ساندرز من-Vt., در میان بی سابقه سنا شنوایی انجام شده از طریق videolink.

تبلیغات:

“رسمی آمار دکتر Fauci است که 80,000 آمریکایی ها کشته شده اند از این بیماری همه گیر. وجود دارد برخی از اپيدميولوژيستها که نشان می دهد این تعداد ممکن است 50 درصد بالاتر از آن. شما چه فکر می کنید؟” ساندرز خواست از خانه اش در, ورمونت, Red Hot Chili Peppers پوستر در پس زمینه.

“من مطمئن هستم که سناتور سندرز اگر آن را به 50 درصد بالاتر اما بسیاری از ما احساس می کنید که تعداد مرگ و میر به احتمال زیاد بالاتر از آن است که تعداد” Fauci پاسخ با پشته پزشکی tomes در دفتر خانه خود را. “از آنجا که با توجه به این وضعیت به خصوص در شهر نیویورک زمانی که آنها واقعا بسته با چالش جدی خود را به مراقبت از سلامت سیستم وجود دارد ممکن است افرادی که مرده در خانه که باید COVID که شمارش به عنوان COVID چرا که آنها هرگز واقعا به بیمارستان.”

“در پاسخ مستقیم به سوال شما من فکر می کنم شما درست است که تعدادی است که به احتمال زیاد بالاتر,” او اضافه شده است. “من نمی دانم دقیقا چه درصد بالاتر اما مسلما آن بالاتر است.”

تبلیغات:

Fauci آخرین اظهارات در حال خروج از یک ماه قبل از زمانی که او گفت: “من فکر می کنم وجود دارد بیشتر از یک فرصت از دست رفته بعضی ها که واقعا coronavirus مرگ و میر که در حال شمارش است اما من فکر نمی کنم که تعداد قابل توجهی به اندازه کافی به واقعا قابل ملاحظه ای تغییر روند که ما می بینیم در همه.”

که در مارس 9, زمانی که 16,000 آمریکایی مرده بود از COVID-19 عمدتا در نیویورک است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر شکایت که تعداد مرگ متورم است. حاشیه حامیان دولت و جناح راست رسانه ها تکرار توطئه است.

تبلیغات:

Fauci که اجرای NIAID از سال 1984 هشدار سناتور در روز سه شنبه شنوایی که “عواقب می تواند واقعا جدی” اگر متحده با عجله به آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“نگرانی من این است که ما شروع به دیدن کمی از خوشه است که به نوبه خود به شیوع بیماری” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که ما “نمی ممکن است قادر به کنترل” برخی از کسانی که شیوع است.

تبلیغات:

“وجود دارد یک خطر واقعی است که شما ماشه شیوع است که شما نمی ممکن است قادر به کنترل,” او گفت:. “نه تنها منجر به برخی از درد و رنج و مرگ است, اما آن را حتی می تواند شما را در جاده ها به بهبود اقتصادی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که همان بعد از ظهر که این کشور تا به حال “غالب” بر چالش های ایجاد یک برنامه کاربردی تست برنامه. او با استفاده از این مناسبت برای تشویق متحده به بازگشایی شده است.

با هدف بازگشایی مدارس کاخ سفید را تعیین کرده است هدف از 100 میلیون دوز واکسن توسط پاییز. Fauci را رد کرد که هدف به سناتورها گفت که نه واکسن و نه عملی درمان در دسترس خواهد بود در زمان برای از سرگیری مدرسه در پاییز.

تبلیغات:

“در این مورد ایده داشتن درمان های در دسترس — و یا واکسن برای تسهیل ورود مجدد — خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از یک پل خیلی دور است.” “حتی در سرعت بالا ما در حال رفتن ما نمی بینیم واکسن نقش در توانایی افراد در رفتن به مدرسه این مدت است.”

ظاهری با اشاره به گزارش در مورد عجیب و غریب کمی درک اختلال در بچه ها ظاهرا مربوط به COVID-19, Fauci هشدار داد که ما باید “بسیار مراقب باشید به خصوص با کودکان است.”

“من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید اگر ما cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار” او گفت:.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>