COVID-19 تلفات همچنان رو به افزایش و رسانه ها باید نگه دارید تهمت پاسخگو

در اینجا چیزی است که شما باید خواندن و یا شنیدن از ما برترين اخبار سازمان:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز را محکوم کرد ده ها هزار نفر از آمریکایی ها به مرگ, امید بستن به تقریبا به طور کامل نادیده گرفتن مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس سیاسی و دلایل شخصی به جای یک سری از ساده اما بسیار مهم مراحل است که مقامات بهداشت عمومی در نظر ضروری است.

تبلیغات:

به جای ترویج استفاده از ماسک صورت مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن یک در انتقاد به کسانی که نمی.

به جای اصرار به ادامه اجتماعی فاصله تهمت تشکیل بزرگترین جمعیت در هر رویداد داخل سالن در پس خطر از coronavirus شد درک کرد.

به جای استفاده از دفتر کار خود به اطلاع رسانی و آموزش شهروندان در مورد چگونگی به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ویروس تهمت نهفته است و می گوید: تهدید این است که پشت سر ما. “اعداد بسیار کوچک در مقایسه با آنچه در آن بود. آن را در حال مرگ گفت:” یک خبرنگار تلویزیون در روز چهارشنبه. “این ویروس است که, آه, مصاحبه ، ما می دانیم که چگونه آن را اداره کند. ما می دانیم که به کجا برود و چگونه آن را انجام,” او گفت: یکی دیگر از.

تبلیغات:

و به جای سر یک ملی فشار برای تماس با-ردیابی — که بهداشت عمومی کارشناسان می گویند کلید برای پیدا کردن و کنترل شیوع رفتن به جلو — مغلوب ساختن پیشی جستن است تضعیف حتی چیزی به عنوان اساسی به عنوان تست خواستار آن را “مبالغه” و گفت: “این باعث می شود ما نگاه بد” در وال استریت ژورنال مصاحبه.

نگه داشتن او را پاسخگو

بسیار وجود دارد که در این جهان در حال حاضر. من که. اما ما برترين اخبار سازمان هنوز هم نیاز به نگه داشتن یک تمرکز منحصر به فرد بر روی COVID-19 همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خطر ناک پاسخ. و آنها نیاز به بی امان در برگزاری تهمت شخصا به حساب.

این و یا برخی از تغییرات در آن است که داستان است که هر سازمان خبری باید در حال اجرا در هر روز تا زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده شروع به اقدام مانند تقریبا هر انسان دیگر را در خود جای دهد.

تبلیغات:

این خطر وجود دارد, تکرار, مطمئن, اما مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست مداوم از تراژدی و روزنامه نگاری ما باید منعکس کننده زنگ احساس وحشت که هر روز تهمت حاضر به تغییر راه خود را به معنی بیشتر نیازی درد و رنج و مرگ است.

شکست در تماس با ردیابی

یکی از عناصر داستان است که خیلی دنبال این است که تهمت و نقش آن در صورت عدم وجود هر نوع تماس ملی ردیابی ابتکار — حتی اگر این عدم مرکزی است دلیل چرا مردم و موسسات در سراسر کشور, پاسخ, پس, متناقض به ویروس.

تبلیغات:

در فقدان تماس با ردیابی تضمین می کند که آمریکایی ها — در مجموع و به صورت جداگانه — هر دو افتاد و underreact به این ویروس از آنجا که ما لازم نیست که اطلاعات ما نیاز به واکنش نشان می دهند مناسب است.

هنگامی که تماس با ما-ردیابی با این نسخهها کار راه خود را قرار است به مردم در یک جامعه است که شناخته شده به عنوان داشتن این ویروس نه تنها به سرعت شناسایی از طریق آزمایش, اما کسی با آنها تماس داشتند نیز به سرعت شناسایی و گفت: آنها نیاز به قرنطینه و یا جدا شده است.

در یک جامعه موثر تماس با ما-ردیابی شانس تصادفی قرار گرفتن در معرض ویروس بسیار کوچک است.

تبلیغات:

آن را امن برای رفتن به محله خود رستوران ؟ تنها اگر خود جامعه است که به دقت نظارت و افرادی که ممکن است در معرض ویروس هستند و ماندن در خانه.

بدون تماس با ردیابی شما, شما به سادگی نمی توانید تصمیم آگاهانه بنابراین شما محدود می شود و یا بیشتر ترس از شما باید یا کمتر می ترسم از شما باید.

کارشناسان نمی تواند روشن تر مورد نیاز برای یک برنامه موثر:

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و به یک هماهنگی ملی رویکرد به تماس با ردیابی شده است در شواهد برای ماه می باشد.

در ماه آوریل یک گروه دو حزبی از سلامت رهبران به نام برای کنگره به صندوق 180,000 تماس با ردیاب با هزینه 12 میلیارد دلار — همراه با حدود 35 میلیارد دلار برای حمایت از افرادی که به طور داوطلبانه خود جدا. سناتور. الیزابت وارن D-Mass., و تشکر. اندی لوین D-Mich., تحت فشار قرار دادند برای ایجاد آنچه که آنها را “Coronavirus مهار سپاه” به استخدام آموزش و اعزام تماس با ردیاب حمایت از متخصصان و محققان با هزینه حدود 10 میلیارد دلار.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی صحبت در مورد تماس با ردیابی جز به دروغ لاف زدن در مورد آن. “ما بدست خوبی در ردیابی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک مارس 23 کنفرانس مطبوعاتی. یک NBC واقعیت-بررسی به این نتیجه رسیدند در غیر این صورت.

ان بی سی نیوز’ اریک اورتیز نوشت قدرتمند مقاله در مه:

تبلیغات:

به عنوان مقامات بهداشت عمومی نقطه به نقطه تماس با ردیابی به عنوان یک جزء کلیدی برای ردیابی گسترش coronavirus و جلوگیری از عود از موارد در میان موج reopenings برخی از سازمان ها در حال کشتی با کمبود منابع لازم از دولت فدرال نیاز به کارگران بیشتر واجد شرایط و رشد واکنش از اطلاعات غلط.

ساخت بدتر هستند غیاب منسجم طرح ملی و ارتباطی منسجم از کاخ سفید در مورد اهمیت تماس با ردیابی گفت: جرمی Konyndy ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی که هماهنگ ایالات متحده بشردوستانه پاسخ به 2014 شیوع ابولا در غرب آفریقا.

“این یک پیام شکست از این دولت گفت:…

Konyndyk اضافه شده است که این کشور “نه به عنوان آماده به عنوان ما می تواند شده اند” اگر دولت آغاز شده بود آماده سازی عمومی برای ایده ردیابی و تلاش های درگیر در حالی که اکثر مردم هنوز هم منزوی در خانه. “اما دولت فدرال تصمیم خود را به موضوع,” او گفت:.

و بنیامین والاس-چاه نوشت: این هفته در نیویورکر:

اگر چه Anthony Fauci, رئیس جمهور, را پیشرو در بهداشت عمومی مشاور در بحران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواسط آوریل که “واقعی اثبات پودینگ” از بازگشایی خواهد بود که چگونه به سرعت شیوع بیماری های جدید می تواند جدا شده و به دولت فدرال ارائه شده کمی راهنمایی در مورد چگونه متحده باید انجام دهید که ….

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که تماس با ردیابی شد موجه برای هر کسی که تا به حال شده است در ظرف شش پا را از یک فرد آلوده به مدت ده دقیقه ارائه شده اما هیچ راهنمایی در طراحی برنامه. چگونه بسیاری از مردم هر کشور نیاز, آیا استخدام مورد نیاز برای پزشکی حرفه ای چه نتایج آنها باید به اندازه و چه استانداردهای نشان می دهد موفقیت — همه از این بود که به سمت چپ متحده است. ….

تام فریدن که منجر C. D. C. در طول دولت اوباما و مشاوره در نیویورک تماس با ما-ردیابی پروژه به من گفت: “تصویر بزرگ ایالات متحده است که فقط در راه است.” بدون مخاطب گسترده ردیابی ایالات متحده نمی داند که چگونه بسیاری از موارد لازم نیست که قابل شناسایی منبع انتقال, اما آن را تقریبا به طور قطع در ده ها هزار نفر. “ما باید این شیوع ما در حال کار سخت بر روی آن وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید به کنترل آن — اما در این نگاه ما باید عواملی گسترش در جامعه است که به معنی آن می تواند منفجر شود.” فریدن گفت. آمریکا پاسخ, در نظر او مشخص شد “این نوع از عدم دیدن ماهیت آنچه که مهم است.”

برخی به اندازه کافی جنجال آفرینی اخبار

سی ان ان Stephen Collinson در روز سه شنبه نوشت: در مورد تهمت را تولسا تجمع به عنوان “تنها دراماتیک ترین مثال از رئیس جمهور امتناع به خلق و خوی رفتار او دیگر به منعکس کننده یک بیماری همه گیر است که buckled ریتم عادی زندگی است.” او ادامه داد:

به منظور فشار اقتصادی دهانه او در ادامه به گسترش دروغ در مورد این بیماری و دولت از ما تست. اثر تجمعی است که این باعث می شود آن را مانند به نظر می رسد بدترین بحران بهداشت عمومی در 100 سال است اما به تصویب رسید. با سرکوب کاخ سفید حضور پیشرو دولتی مقامات بهداشت و ايميل خود را به دولت مشاوره در پوشیدن ماسک و تهمت نیز کم اهمیت جلوه دادن جدیت از یک ویروس است که هنوز هم کشتار هزاران نفر از آمریکایی ها در هر هفته.

شریل گی استولبرگ نوح Weiland سارا Mervosh و David E. سانگر تا به حال فوق العاده گسترده ای را در نیویورک تایمز روز پنج شنبه در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن مخلوط پیام آمده است که او اساسا سکوت “واشنگتن بهداشت عمومی قلدر منبر”:

“به عنوان متحده در حال حرکت به بازگشایی اقتصاد به عنوان مردم خود را در حال افزایش فعالیت های اجتماعی, آن را می شود حتی بیشتر مهم است که مردم درک ارزش بحرانی در زیر بهداشت عمومی ارشاد — پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, شستن دست, اقامت خانه اگر شما بیمار هستید, گفت:” دکتر ریچارد Besser سابق اقدام مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که جلسات به طور منظم در طول همه گیر H1N1 سال 2009 شده اند ذکر شده به عنوان یک مدل خوب بحران ارتباطات است.

اما او افزود: “بدون که روزانه تقویت شما را از آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور — مردم باور نمی همه گیر واقعی است, موارد افزایش در برخی از مکان ها و امکان است که برخی از جوامع سیستم مراقبت های بهداشتی را غرق.”

آنها ارائه یک یادآوری مهم از متن:

تبلیغات:

حدود 800 آمریکایی ها یک روز هنوز در حال مرگ از Covid-19 یک سرعت است که اگر پایدار بیش از چند ماه آینده خواهد عملکرد بیش از 200 ، 000 مرده در پایان ماه سپتامبر. آریزونا و فلوریدا, نوادا, اورگان و تگزاس همه گزارش خود بزرگترین روز افزایش موارد جدید در روز سه شنبه.

معاون رئیس جمهور مایک پنس را تلاش برای اطمینان حاصل در برخی از چابک گزارش.

رایان Lizza و Renuka Rayasam نوشت سیاسی: “پنس ناگهان باز آفرینی خود را به عنوان یک coronavirus عبادی این هفته با نظرات و op-ed مقاله که ولگرد به همه گیر کره زمین.”

در وال استریت ژورنال op-ed, پنس اعلام کرد که “رسانه ها سعی در ترساندن مردم آمریکا در هر مرحله از راه” و به نام او به 750 تن در روز “دلیلی برای جشن.”

کتی راجرز و جاناتان مارتین نوشت: نیویورک تایمز در مورد چگونه پنس همچنین “تشویق فرمانداران در روز دوشنبه به تصویب دولت توضیح است که افزایش در تست شد یک دلیل جدید شیوع کروناویروس حتی اگر تست داده ها نشان داده است که چنین ادعای گمراه کننده است.”

تبلیغات:

نویسنده علم فلک Jabr خلاصه تا جایی که همه چیز ایستاده در این توییت:

بود خشم

حتی نیویورک تایمز op-ed نویس Thomas L. Friedman که من فکر نمی کنم من تا کنون به نقل مطلوب قبل از اسیر رفت و برگشت از چه خبر است:

هنگامی که رکورد کامل از کروناویروس در آمریکا نوشته شده است مورخان ممکن است استدلال می کنند که رئیس جمهور تهمت بزرگترین اشتباه این بود که آنچه او موفق به انجام این کار در اوایل سال 2020 زمانی که استراتژی مناسب برای مبارزه با این ویروس به طور گسترده ای مورد بحث اثبات نشده و سخت است. بدون آنها اشاره خواهد شد به چه تهمت موفق به انجام این کار در ماه ژوئن سال 2020 که حق استراتژی مشخص و ثابت و نسبتا آسان است….

آن را کاملا شیطانی — مثل صدای شیپور از خواب بیدار هر روز صبح و از خود می پرسد: چه متخصص بهداشت توصیه می توانم سرپیچی امروز ؟ چه ژست ساده برای کاهش شانس که coronavirus همچنان به افزایش پست-مستندات می توانم چشم پوشی امروز ؟ چه قات درمان می توانم ترویج امروز ؟

من شما را با کلمات واشنگتن پست سیاسی وبلاگ نویس پل Waldman که پست در روز چهارشنبه بود یکی از بهترین چیزهایی که من خوانده ام در مغلوب ساختن پیشی جستن ویروسی شکست در یک مدت زمان طولانی. خشم خود را باید خشم و انزجار خود را:

[I]n تبلیغاتی در تلاش است که تنها می تواند به عنوان زشت و ناپسند تهمت و دولت در تلاش است تا ما را متقاعد کند که نه تنها این بیماری همه گیر است اما پشت سر ما اما همچنین که خود چشمگیری بی پاسخ شده است یک پیروزی بزرگ.

این بدون شک به پایین به عنوان یکی از بدترین ریاست جمهوری شکست در تاریخ آمریکا است. و ما می توانید ببینید که در حال حاضر آن را تا به حال سه مشخص (اگر با هم تداخل دارند) فاز.

برای اولین بار بود انکار فاز که در آن رئیس جمهور تهمت را رد کرد و خطر از ویروس بود و تقریبا هیچ چیز برای آماده شدن برای ورود به آن. دوم شد و سوء مدیریت فاز که در دولت او کاملا موفق به کنترل این ویروس آن را به عنوان جاروب در سراسر کشور است.

سوم قطبش فاز که در آن برای خود مبتذل سیاسی و تهمت حمله دموکراتیک فرمانداران در تلاش برای مهار این ویروس دلسرد اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن و کاملا عمدا ایجاد یک فضای که در آن با صدای بلند امتناع از گرفتن اقدامات است که ما می دانیم که کاهش گسترش عفونت است که چگونه به شما ثابت کنیم شما وفادار خواه.

Waldman آمده است:

این بیماری همه گیر است عصر-تعریف فاجعه و آن را ندارد به این راه. آن را تقریبا غیر ممکن است به تصور یک رئیس جمهور بیشتر بیمار-آماده به موجب تجربه و خلق و خو و قیامت به آن رسیدگی و همه بدترین ترس ما را به حقیقت می پیوندند. اجازه ندهید که او یا هر یک از نوکران او بگویید که شما در غیر این صورت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>