COVID-19 من را ترک کرده است در مهاجرت برزخ


green card application

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از طریق brazzo/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا. اگر شما یک داستان ما باید بگویید لطفا با ایمیل [email protected].

برای ماه من و همسرم شده اند و آماده شدن برای یک مصاحبه با ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی برای گرین کارت من. برای اثبات مشروعیت ازدواج ما, ما تمرین پاسخ دادن به تازه داماد-بازی سبک سوالات کپی اجاره و لوایح که هر دو ما نام و شروع به ساخت یک آلبوم عکس است که نشان می دهد تاریخ روابط ما پوشا پنج سال. اما پس از آن در مارس 18, من دریافت یک تماس از من وکیل مهاجرت. او به من گفت که من مصاحبه بود که برنامه ریزی شده در مارس 1, لغو شده است.

USCIS به حالت تعلیق در “معمول در فرد خدمات” در پاسخ به COVID-19 و آنها اعلام نشده اگر وجود خواهد داشت یک ویدیو انتصاب گزینه است. همانطور که از نوشتن این USCIS تمدید لغو فرد قرار ملاقات از طریق مه 3 اگر وب سایت خود را نشان می دهد که آن را می توان توسعه یافته و حتی بیشتر.

من یک دانشجوی بین المللی برای نزدیک به شش سال کار نسبت به من دکترای شیمی که من به دست آورده در ماه فوریه است. فارغ التحصیل مدرسه سخت بود. من اغلب مشغول به کار در اواخر شب و تعطیلات آخر هفته. من شده اند در خانه سئول کره جنوبی—برای بیش از چهار سال عمدتا به دلیل من کار خسته کننده مصرف تمام وقت من ترک من هیچ جایی برای 14 ساعت پرواز مستقیم و تاخیر جت از 13 ساعت تفاوت زمان.

اما پس از آن و حتی پس از تکمیل, دکتری, من نمی تواند خطر ابتلا به بازدید از خانه. پس از ازدواج با من شهروند ایالات متحده پسر از چهار سال در ماه ژانویه سال گذشته ما ثبت درخواست برای کارت سبز من—رسما شناخته شده به عنوان یک کارت اقامت دائم. سفر من محدودیت شد دقیق تر. من قادر به ترک این کشور به دلیل کارت سبز من مورد می تواند در نظر گرفته شود و اگر رها من. مرز عوامل دارای اختیار به نوار هر کسی که یک شهروند از ورود به کشور در هر زمان. با توجه به زمان دولت ضبط مسیر در مسائل مهاجرت وکیل من به من توصیه به ترک این کشور از مواردی است که خانواده اضطراری است.

زمانی که من درخواست گرین کارت, وکیل من به من اطمینان داد که نمی توان آن را بیش از حد طولانی قبل از من دریافت اقامت دائم وضعیت البته مشروط یکی (اگر شما دریافت گرین کارت از طریق ازدواج, شما باید ثابت کند که ازدواج هنوز قانونی پس از دو سال به منظور به دست آوردن واقعی اقامت دائم.) چون من به زندگی در آمریکا از نظر قانونی از طریق ویزای دانشجویی و همسرم ندارد پرچم قرمز به من گفته شد که در مورد ما خواهد بود قایقرانی صاف.

اما همه چیز نمی رویم به عنوان هموار به عنوان ما امیدوار بود. وجود دارد در حال حاضر شده است یک تاخیر حتی قبل از این بیماری همه گیر رسید. آن زمان USCIS چهار ماه به برنامه اولین مرحله از فرایند است که اثر انگشت به جای معمولی شش هفته. وکیل من تا به حال به ارسال دو نوشته سوالات برای پیدا کردن آنچه تاخیر بود فایده ای نداشت. بعدا فهمیدم که USCIS کارگران خواسته شد “به داوطلب برای کار اداری در اداره مهاجرت و گمرک میدان دفاتر در سراسر کشور” با وجود تعداد زیادی از backlogged موارد است.

در حال حاضر که همه گیر ممکن است به طور نامحدود به تاخیر کارت سبز من مصاحبه من نمی دانم وقتی که من در نهایت قادر به رفتن به خانه. من از دست خانواده ام. من از دست دوستان است. و من از دست زادگاه من. من نگه داشته تکرار “من خواهید بود در مدت شش ماه” به دوستان و خانواده برای سال گذشته یا بیشتر, و من فکر می کنم آنها را متوقف اعتقاد من است. از دست رفته در بسیاری از شادی موارد برای کسانی که نزدیک به من است دلخراش. پس از آخرین دیدار بسیاری از دوستان من ازدواج کردم. من با حضور در هیچ یک از مراسم عروسی. یکی از بهترین دوستان من تا به حال یک دختر بچه. او در حال حاضر تقریبا دو.

محدودیت های مسافرتی نیز به این معنی است که من نمی تواند یکی از بسیاری از کره ای ها, بازگشت به خانه, فرار از شرایط وخیم در آمریکا و اروپا است. کره جنوبی از طریق سخت کوش coronavirus تست به نظر می رسد که با موفقیت مسطح منحنی. هر چند مردم هنوز هم محتاط “کره جنوبی است تعمق پایدار راه از ادامه سیستم قرنطینه در حالی که همچنین اجازه می دهد برای بازگشت به حالت عادی” محلی انگلیسی زبان روزنامه می نویسد.

من به طور کامل درک کنند که من در یک موقعیت ممتاز: من یک وکیل مهاجرت که من را نگه می دارد تا به روز در هر گونه تغییرات در قوانین مهاجرت و مقررات; من اجازه کار است که اجازه می دهد تا من به طور قانونی کسب درآمد (اگر من می توانم پیدا کردن کار); من در قوانین که من و شوهرم از نیویورک شهرستان, کانون COVID-19 در ایالات متحده, و با من مثل یکی از خود را. من حتی واجد شرایط برای $1,200 امداد چک کنید چون من باید یک شماره امنیت اجتماعی. من می دانم که دیگر مهاجران نیست به عنوان خوش شانس هستم.

به عنوان در حال حاضر برای همه من می توانید انجام دهید این است که به انتظار برای مصاحبه به موکول شود. در حالی که من منتظر من بود خیال بافی در مورد چیزهایی که من می خواهم به انجام وقتی که من در نهایت بازگشت به خانه: جلسه من بهترین دوست, دوست دختر, برای اولین بار, خوردن مادر من homecooked وعده غذا و بازدید از کالج دانشگاه, به یاد در مورد جوان و بی خیال زندگی من یک بار بود.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>