COVID-19 است مجبور به مقابله با تنهایی


A lone Asian man puts his hand to his jacket.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس yanjf/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

در یک قسمت جدید از مرد تا Aymann اسماعیل خواسته مردان چگونه آنها در حال برخورد با انزوای اجتماعی در طول COVID-19 شیوع. در این گزیده ای او به Shuheng که درک فقط چگونه تنها او است که در حال حاضر او نمی تواند خود را ببینید همکاران در دفتر. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

Shuheng: من زندگی اجتماعی قطعا منقبض شده. من زندگی در این West Coast شهرستان برای شش سال گذشته و من نمی خواهد می گویند من هر گونه دوستان در اینجا. به طور معمول از شنبه تا جمعه من به دفتر من برای انجام کار پیدا کنم بخش بزرگی از شادی و بهره وری در زندگی می آید از قادر بودن به در که محیط زیست با دیگر افرادی که شرکت من لذت ببرید. تغییر ناگهانی به کار از خانه در زمان که دور و آن را به یک اثر منفی بر روی خلق و خوی من. اگر من نمی تواند این دوز روزانه از تعامل اجتماعی حتی کوچک watercooler مکالمه من نمی خواهم به واقعا انجام هر کاری است. من احساس می کنم قطع و ذهن من شروع به رفتن به یک کمی دیوانه. من می خواهم به بیرون رفتن و انجام برخی از مسائل اما من می دانم که من قرار نیست به انجام این کار است.

Aymann اسماعیل: چه چیزی باعث نگه داشتن در تماس با مردم بسیار دشوار است در حال حاضر ؟ چه چالش های خود را در یک روز به صورت روز?

Shuheng: من فکر می کنم آن را فقط یک ماده از غلبه بر اینرسی اولیه نیاز به تماس با کسی. در فرد شما ممکن است به اجرا برخی از مردم و سپس شما فقط شروع است که مکالمه خود به خود در حالی که در حال حاضر شما ممکن است مجبور به تماس کسی—اما پس از آن شما ممکن است می دانم که آنها را به خوبی به اندازه کافی به آنها تماس بگیرید. شما می دانید که آنها را به خوبی به اندازه کافی برای گفتن سلام در یک راهرو اما نه به ایجاد یک تماس تلفنی. اما البته اگر شما نمی گویند سلام و رشد است که رابطه شما در حال رفتن هرگز برای رسیدن به آن شخص است.

“من فکر می کنم تنهایی یکی از بدترین دردهای. من می خواهم به جای لگد یا مشت.” — Shuheng

Aymann: من واقعا می خواهید برای گرفتن احساس برای چه بسیار سخت در مورد پیدا کردن دوستان جدید و چگونه راضی هستید با تعدادی از دوستان که شما در حال حاضر.

Shuheng: من نمی دانم و من سعی می کنم برای قرار دادن تلاش به گسترش است که, اما آن را هنوز هم بسیار سخت است. شاید یکی از عوامل این است که حداقل در خط من از کار و نرم افزار کار مردم بیشتر وقت خود را صرف کار بر روی پروژه خود را. شما ممکن است گاهی اوقات صحبت کردن با همکاران خود را, اما شما درباره کار صحبت کنم. شما واقعا نمی بحث در مورد زندگی شخصی بسیار است. من فکر می کنم در فرهنگ آمریکای شمالی وجود دارد این انتظار از حریم خصوصی. مردم سعی کنید به درخواست بیش از حد بسیاری از چیزها در مورد چگونه آن را در خانه شما خوشحال هستند با ازدواج شما همه نوع از سوالات مانند که. وجود دارد که مانع و پس از آن از آنجا که مانع مردم واقعا نمی وصل کنید. همچنین سیاست های دفتر چرا که مردم ممکن است به رقابت در برابر یکدیگر. من فکر می کنم هر سه اینها منجر به این سد که من و شما هر دو احساس می کنید.

Aymann: آیا شما سعی به تماس با هر کسی در طول کل این مستند?

Shuheng: آره من تماس با دوستان از طریق Facebook به دلیل اینکه بسیاری از دوستان من هستند و نه لزوما محلی به این منطقه است. حتی قبل از این مستند وجود دارد که اغلب زمانی که من احساس تنهایی اما پس از آن من فقط سعی کنید به ترجمه آن به عمل است. من احساس می کنم که تنهایی است در واقع مغز ما به ما می گوید که ما باید به بیرون رفتن و انجام کاری تلاش کنند. من فکر می کنم که ما مسن تر و خارج از مدرسه ما به واقع یک برنامه را به انجام چیزی شبیه به پیوستن به یک لیگ ورزش. من فکر می کنم که یک چیز بزرگ است. پیدا کردن فعالیت های آن اجتماعی است و مردم آن با هم به تولید است که خود به خود تعامل است.

Aymann: تنهایی یکی از آن چیزهایی است که من سعی می کنم نه به احساس. من فقط سعی و خودم مشغول است. من در Instagram و حرکت به بالا و پایین و مثل چیزهایی که به عنوان یک راه برای فقط برخی از نوع سطح از تعامل اجتماعی و حتی اگر آن را بسیار کم عمق است. آن را نمی کند همیشه من را مثل من احساس تنهایی نمی.

Shuheng: من فکر می کنم که یک بخش بزرگ از مردانه فرهنگ ما زندگی می کنند. من فکر می کنم تنهایی است که احتمالا یکی از بدترین دردهای. منظورم اینه که من احتمالا می خواهم به جای لگد یا مشت یا چیزی.

Aymann: آره که درد ما نمی همیشه مورد بحث است که به عنوان مردان. ما هرگز در مورد آن صحبت. و حتی زمانی که ما با خودمان و احساس ما آن را ما نمی نشستن با آن احساسات است. ما فقط سعی کنید به انجام هر چیز دیگری. این چیزی است که من حداقل. من در مورد شما نمی دانم. بیایید سعی کنید یک آزمایش کوچک در حال حاضر و فقط نشستن با آن احساس است. چه که به شما انجام دهم ؟ چرا شما به جای منگنه نسبت به احساس می کنید که راه ؟

Shuheng: از آنجا که فقط یک وحشتناک, ناتوان کننده نوع مجازی سلول انفرادی. شما می خواهید به فریاد اما هیچ کس وجود دارد به گوش دادن به شما. بنابراین آنچه از شما می خواهم به انجام? شما در حال رفتن به سر خود در برابر دیوار. این فقط یک وحشتناک, احساس خالی.

Aymann: قبل از اینکه من ازدواج کردم وجود دارد برخی از روزها هنگامی که آن را بسیار سخت به انجام هر کاری است. که ناتوان کننده غم و اندوه آن را سخت برای غلبه بر. آن بسیار سخت است.

وجود دارد هر چیزی که شما آموخته ام در مورد خودتان در طول کل این بحران ؟

Shuheng: تا کنون آن را فقط reconfirms من قبل از آشنایی با خودم که من تا حدودی برونگرا فرد است. ارتباط اجتماعی است که احتمالا دومین اولویت در زندگی من بعد از سلامتی. بسیاری از مردم به ویژه مردان جوان می گفت که ما باید به خوبی در حرفه ما اما من کاملا مطمئنم که به من شادی بسیار بالاتر است. و سلامت ما واقعا باید کنترل. اما زندگی اجتماعی من فکر می کنم است که در آن ما می توانید سعی کنید برای قرار دادن برخی از تلاش اما بسیاری از آن نیز خارج از کنترل ما است.

برای شنیدن کل قسمت هایمشترک به انسان در اپل پادکست, Stitcher, Spotifyو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. برای قسمت “آن زمان دشوار برای مردان بدون دوستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>