COVID-19 بیش از یک بحران بهداشت عمومی — آن را به یک بحران سیاسی سوخت توسط طبقه حاکم

شرکت های بزرگ رسانه های خبری در تعریف این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان صرفا یک بحران بهداشت عمومی. آن است که البته — اما آن را در معرض یک بحران سیاسی بیش از حد است که اثرات این بیماری همه گیر به مراتب بدتر از آنها خواهد بود اگر این صرفا یک مسئله بهداشت عمومی.

ما نمی توانیم درمان چه ails ما تا زمانی که ما کشف کردن این بیماری که رنجور ما. و تا کنون وقتی که می آید به COVID-19 تجربی علوم شده است یک هدف در حال حرکت پیچیده شده در مدارک و هجز.

تبلیغات:

اگر درست است و B درست است همه ما واقعا می دانیم این است که دانشمندان هنوز هم در یک شکار روبنده برای سرنخ. بنابراین در حال حاضر, علمی خود را در این بحران مانند یک واقعی رورشاخ آزمون که نشان دهنده ترس خود را و امیدوار است در مورد آنچه شما می خواهید می شود درست است.

بازگشت به حالت عادی

قدرت که توان هدایت ما پس از مرگ بحث و قاب اطراف آن اینکه آیا یا نه ما نیاز به تست “بنابراین ما می توانیم همه بازگشت به کار.” البته این سرگیری اقتصاد ما خواهد بود گردد به طوری که برای حفظ همان ظالمانه ثروت هرم ساخته شده است که ما خیلی آسیب پذیر به کروناویروس در وهله اول. اما با نظر تست پروتکل در محل پایین تر اقشار می تواند نگران وضعیت خود را به عنوان یک ضروری کارگر preordains زودرس مرگ مانند کارگران معدن زغال سنگ.

تبلیغات:

نگاهی به یک نقشه که در آن امریکا نابرابری ثروت ترین تلفظ و پس از آن پوشش داده ها از COVID19 مرگ و میر. شما ببینید همه گیر مسیر از طریق امریکا بسیاری در واشنگتن نادیده گرفته و برای چند دهه به عنوان آنها کج اقتصاد به نفع یک درصد است.

مهم برای corporatist تداوم عمدی undercount از بدن مرده و ترویج یک تصویر از شایستگی مدیریتی از دولت برای ارائه به ما از یک ویروس در آنها نادیده گرفته شده و پس از آن گسترش بی مهارت خود را پاسخ.

با آن

تبلیغات:

فشار برای بازگشایی بدون تست و قرارداد ردیابی است که از قرن 21 Malthusians که — به عنوان کاپیتان تیم در کاخ سفید گفت: —می خواهم به فقط اجازه دهید این ویروس “rip” از طریق جامعه است. این خدمه نمی خواهید به هدر هر زمان چون برای آنها زمان پول است. آنها استدلال می کنند در حال انتظار برای دوباره باز کردن اقتصاد تا زمانی که تست و قرارداد ردیابی خواهد کشتن مردم بیش از COVID-19 خود را.

آنها بر این باورند از خصوصی خود جعبه صندلی که یک توده مرگ خاموش از آسیب پذیر ترین —به احتمال زیاد آبی-دولت شهری-مسکونی دموکرات و یا مهاجران مستند نشده آنها امید — خواهد بود یک راه حل موقت و جامد پرداخت در گله ایمنی و استقرار قرن 21 پست-COVID-19 استاد نژاد.

تبلیغات:

فقط فکر می کنم چه مدت آنها می تواند قرار داده واقعا مالیات ثروتمندان اگر ضعیف ترین ها در جامعه بودند و دیگر کسی نگردیده. و به عنوان برای مستند نشده آنها نباید شده است در اینجا در وهله اول و COVID-19 است که بدون دست کشیدن حکم که استفان میلر می خواستم یخ به.

به یاد داشته باشید اینها همان مردمی قرار داده است که کودکان مهاجر در قفس. آنها را ساخته اند بسیار روشن است که آنها نمی بینم مهاجران مستند نشده به عنوان انسان و در جهان خود را به اطلاع کمبود وجود دارد به سختی به اندازه کافی برای رفتن به اطراف برای شهروندان آمریکایی است.

و بود که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رکود بزرگ. شما فکر نمی کنم میلر نمی خواهند به گام تا بازی خود را برای کمک به عایق کردن پایه مغلوب ساختن پیشی جستن در قرمز متحده که در حال حاضر احساس COVID-19 گرما در بسته بندی گوشت می آمد گیاهانی که شاغل بسیاری از مهاجران ؟

تبلیغات:

چرا برای او آن خواهد بود ترمیم سفید امریکا او و رئیس خود را همیشه وعده داده شده است. چگونه به خلاص شدن از اولین مهاجران; سپس به لطف افسردگی 2.0 شما قرمز خون آمریکایی ها پوشش برای همان کسانی که شغل آنها یک بار فکر می کردم در زیر آنها را.

حذف گله

این سفید supremacist جهان بینی بود با صراحت نام توسط David Frum سابق گفتار نویسنده جورج دبلیو بوش زمانی که او به نظر می رسد در MSNBC با Ari Melber در آوریل 24.

تبلیغات:

Frum مشاهده شده است که ProPublica تا به حال منتشر شده یک لیست از هفت اساسی مورد عمل مانند تماس با ردیابی که باید در محل قبل از بازگشایی اقتصاد است. هنوز Frum درستی هیچ یک از این بهداشت عمومی پیش نیاز بودند در محل حتی به گرجستان فرماندار برایان کمپ جمهوری نقل مکان کرد به دوباره باز کردن درخت هلو اقتصاد دولتی است.

این Frum توضیح داده شد در حال حرکت “به سمت سیاست” از “بیایید پانچ” و بازگشایی پذیرش ” است که ممکن است صدها هزار نفر و یا برخی از دو برابر صدها هزار نفر از آمریکایی ها کشته شدند. آنها در حال رفتن به عمدتا فقیر و اقلیت ها بیشتر نمی شود تهمت رای دهندگان. بیایید نگاهی به آن پانچ و از طریق فشار و سعی کنید برای رسیدن به گله ایمنی به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.”

ژله علم

البته این طرح بزرگ را نادیده می گیرد این است که فرض آن است که هنگامی که یک فرد آلوده شدن با ویروس, تجربیات یک کشمکش با آن زنده می ماند و آنها را مصون از ابتلا به ویروس دوباره.

تبلیغات:

در عین حال وجود داشته است موارد یک فرد بازمانده COVID 19 تا دوباره آلوده.

NHK ژاپن پخش عمومی گزارش در دشوارترین مورد یک زن در 40s خود را در کار به عنوان یک تور اتوبوس با راهنمای گردشگران از ووهان چین در ماه ژانویه است. او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در ژانویه 29 و اعلام شد درمان در فوریه 6.

بعد از آن در ماه او شروع به رنج می برند علائم و آمد coronavirus مثبت برای بار دوم.

این یک نمونه است.

تبلیغات:

وجود دارد کافی موارد شبیه به این برای کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) به فرض عود ویروس در بيماران شواهد این ویروس می تواند “فعال.”

و اگر باشد جهانی اجماع علمی در اگر شما می توانید دوباره آلوده است قطعا وجود دارد هیچ تجربی درک درستی از چگونه چنین به عنوان-از-هنوز تایید نشده ایمنی ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

می خواهم از یک ماسک…

در مه از ویروسی جنگ مفسران را از دست داده دید که چگونه یک دهه حزبی در آغوش نظامیگری در برابر “محور شرارت” تنظیم صحنه برای کمبود مراقبت های اولیه بهداشتی تجهیزات و گسترده وخامت سلامت عمومی است که باعث می شود ایالات متحده چنین رسیده میزبان برای coronavirus.

تبلیغات:

در اوایل مرکز کنترل بیماری ها (CDC) صادر شده و هدایت است که تا حد زیادی فرسایش شغلی بهداشت برای حمایت از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران به دلیل آن مورد نیاز آنها را به استفاده مجدد از N95 ماسک که قرار بود دفع می شود پس از هر بالينی روبرو می شوند.

این ارشاد صادر شد نه به خاطر COVID-19 بود هر کمتر عفونی یا کشنده اما از آنجا که این سازمان نگران بود به اندازه کافی وجود ندارد N95 ماسک برای رفتن به اطراف.

کمبود.

و فقط به عنوان پرستاران اتحادیه های پیش بینی شده CDC “بحران” ارشاد به دنبال داشت بهداشت و درمان کارگران بیمار شدن و در برخی موارد مرگ را به عنوان ویروس همچنان به خوردن راه خود را از طریق قدیمی ترین فقیرترین و آسیب پذیرترین ما تا مدت طولانی نادیده گرفته شده است.

ProPublica گزارش پزشکان و پرستاران “از نیوجرسی به کالیفرنیا شمالی و کارولینای جنوبی” همه تایید کرد که مدیران بیمارستان بود “نرمال فقیر کنترل عفونت شیوه قرار دادن آنها در معرض خطر و احتمال گسترش ویروس.”

به عنوان یک نتیجه غیر انتفاعی منبع خبری گفت: پزشکان احساس شرایط بودند “پس نا امن” آنها “مجبور به انتخاب بین معیشت خود و به خطر انداختن زندگی خود” و به عنوان یک نتیجه در برخی موارد فقط “راه رفتن به دور.”

در مارس 17, CDC منتشر شده در یک مطالعه که در نگاه تایید موارد COVID-19 و دریافتند که بین فوریه. 12 و 9 آوریل 9,282 مراقبت های بهداشتی کارگران بوده است آلوده با 92 درصد گزارش حداقل یکی از علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس. باقی مانده 8 درصد گزارش نداد هر یک از این علائم است.

در حالی که اکثر کارکنان مراقبت های بهداشتی ردیابی در مطالعه ملی نمی شد در بیمارستان بستری CDC گزارش “شدید نتایج شامل 27 مرگ و میر رخ داده است در همه گروه های سنی” اثبات کشنده ترین به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در آوریل 20, ایالت نیویورک انجمن پرستاران (NYSNA) شکایت کرد نیویورک دولت در بخش بهداشت و درمان و دو بیمارستان به اتهام عدم محافظت از کارگران در برابر coronavirus با ارائه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و سفارش آنها را به کار در موعد مقرر پس از اینکه بیمار با این ویروس.

“بیش از هفت در 10 ما پرستاران گزارش قرار گرفتن در معرض COVID-19 و بسیاری از آنها هنوز تست نشده. این دعاوی واصل شد برای محافظت از ما پرستاران و بیماران ما و جوامع ما از شدت ناکافی و غفلت حمایت” NYSNA مدیر اجرایی پت کین گفت. “ما نمی توانیم اجازه می دهد این شیوه های خطرناک را ادامه دهد.”

با توجه به کریستال لوئیس گزارش رئیس-رهبر NYSNA گزارش داد که 954 از اعضای خود را آزمایش مثبت برای coronavirus و 8 فوت کرده اند.

یک اسلاید سال در ساخت

به عنوان بیشتر و بیشتر به مراقبت های بهداشتی حرفه ای تسلیم به ویروس آن burrowed حتی عمیق تر به ملت ما فقیرترین اقلیت محله — آنهایی که همان است که در سمت چپ شده بود به زنگ پس از رکود بزرگ.

در حالی که کارشناسان استدلال می کنند بیش از چگونه به حساب برای بدن مرده و آنچه در آن باید بگویم در ده ها هزار نفر از گواهی مرگ شما می توانید مطمئن باشید که ما نمی دیدن یک مرجع به جامعه ما دو پایدار ترین شرایط از پیش موجود: حرص و آز و کمبود.

اگر کسی در یک موقعیت واقعی قدرت بود به زحمت متوجه آنها دیده اند چقدر آسیب پذیر ما بودند — با متوسط امید به زندگی در ایالات متحده در حال کاهش است به مدت سه سال در یک ردیف.

جالب اینجاست که آخرین بار که اتفاق افتاده بود را در اطراف این زمان از سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر وودرو ویلسون آیا بهترین خود را به چشم پوشی است.

کار شما تنظیم نشده رایگان

هیچ ترس: ما در قرن 21 ضروری کارگران ما تتم شما در gauzy تبلیغات با تورم, احساساتی, موسیقی به عنوان یک صدا underbed به ما تضمین حق خود را به یک ماسک یک هفته.

شما خود را وطن پرست به عنوان خود را برده و قراردادی اجداد بنده قبل از شما. با فداکارانه و غیرت شما اطمینان خواهد داد که طبقه حاکم باقی می ماند می تواند با خیال راحت پناه میبرند در خانه خود را پناهگاه و اجرای جهانی از راه دور — برای آن است که سرنوشت خود را به خدمت می کنند و آنها شما آن را دوست دارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>