COVID-19 نیست به عنوان کشنده به عنوان ما فکر می کنیم


A man arrives in an ambulance at a pre-triage medical tent in Italy.

یک مرد می رسد در یک آمبولانس در قبل از تریاژ پزشکی چادر در مقابل بیمارستان در کرمونا ایتالیا در روز سه شنبه.

میگوئل مدینه/گتی ایماژ

وجود دارد بسیاری از دلایل قانع کننده ای برای این نتیجه که SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 است تقریبا به عنوان کشنده به عنوان در حال حاضر می ترسید. اما COVID-19 وحشت است در مجموعه با این وجود. شما می توانید پیدا کردن ضد عفونی کننده دست در فروشگاه ها و N95 ماسک های صورت هستند که فروش آنلاین برای قیمت های گزاف ذهن هرگز که نه بهترین راه برای محافظت در برابر ویروس (بله فقط شستن دست های خود را). عمومی رفتار به عنوان اگر این بیماری همه گیر بعدی آنفلوآنزای اسپانیایی است که رک و پوست کنده قابل درک داده شده است که گزارش اولیه را بنا COVID-19 مرگ و میر در حدود 2-3 درصد کاملا شبیه به سال 1918 همه گیر است که ده ها کشته و میلیون ها نفر از مردم است.

به من اجازه می دهد به بشارت. این ترسناک شماره بعید است که به نگه دارید. درست مورد مرگ و میر شناخته شده به عنوان CFR از این ویروس است که به احتمال زیاد به مراتب کمتر از زمان گزارش ها نشان می دهد. حتی برخی از برآورد پایین تر مانند 1 درصد مرگ و میر به تازگی ذکر شده توسط مدیران موسسه ملی بهداشت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به احتمال زیاد قابل ملاحظه ای غلو در این مورد.

ما نباید تعجب کرد که این شماره ها متورم است. در گذشته شیوع اولیه CFRs شد floridly اغراق شده است. برای مثال در سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای مرغی در برخی از برآورد شد 10 بار بیشتر از نهایی CFR از 1.28 درصد است. اپیدیولوژی فکر می کنم و کنایه در نظر numerators و مخرج—کدام بیماران گنجانده شده است که برآورد کسری محاسبه شد که نمی شد آن تصمیم گیری معتبر و نتایج تغییر زیادی به عنوان یک نتیجه. ما در حال حاضر شاهد این است. در روزهای اولیه بحران در ووهان چین CFR بود که بیش از 4 درصد است. به عنوان ویروس گسترش به سایر نقاط, Hubei, تعداد کاهش یافت و به 2 درصد است. به عنوان آن را از طریق چین به گزارش CFR کاهش یافته و بیشتر به 0.2 تا 0.4 درصد است. به عنوان تست آغاز می شود که شامل بیشتر بدون علامت و در موارد خفیف تر و واقع بینانه اعداد شروع به سطح.

اما ساده ترین و شواهد قانع کننده که درست مورد مرگ و میر SARS-CoV-2 است و کمتر از 1 درصد می آید نه از آماری روند و روش ماساژ, اما از داده ها از الماس شاهزاده خانم کروز شیوع و پس از آن قرنطینه در سواحل ژاپن است.

یک قرنطینه قایق ایده آل—اگر ناگوار طبیعی آزمایشگاهی به مطالعه یک ویروس است. بسیاری از متغیرها به طور معمول غیر ممکن است برای کنترل کنترل می شود. ما می دانیم که همه به جز یک بیمار سوار قایق بدون ویروس. ما می دانیم که مسافر دیگر سالم بودند به اندازه کافی برای سفر. ما می دانیم که محل نگهداری آنها و قرار گرفتن در معرض. در حالی که اعداد از چین در آینده ترسناک, ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از این بیماران در حال حاضر بیمار به دلایل دیگر. چگونه بسیاری از آنها در حال حاضر بستری برای دیگر بیماری تهدید کننده زندگی و پس از آن گرفتار ویروس ؟ چگونه بسیاری از آنها کاملا سالم و گرفتار ویروس و توسعه یک بیماری بحرانی? در دنیای واقعی ما فقط نمی دانم.

در اینجا مشکل این است با نگاه کردن به مرگ و میر اعداد در تنظیمات کلی: در چین 9 میلیون نفر می میرند هر سال که می آید به 25000 نفر هر روز یا حدود 1.5 میلیون نفر بیش از دو ماه گذشته به تنهایی. قابل توجه کسری از این مرگ و میر در نتیجه از بیماری ها مانند آمفیزم/COPD کاهش عفونت های تنفسی و سرطان ریه و تنفس هستند که علائم بالینی غیر قابل تشخیص از علائم غیر اختصاصی دیده شدید COVID-19 موارد است. و شاید جای تعجب نیست که مرگ و میر از COVID-19 در چین مشخصی دقیقا در میان همان گروه سنی که در این بیماری های مزمن اولین معمول شده است. در اوج شیوع بیماری در چین در ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه حدود 25 نفر در هر روز در حال مرگ بودند با SARS-CoV-2. اکثر بیماران مسن تر که در آنها مزمن بیماری های ذکر شده در بالا شایع هستند. بیشترین مرگ و میر رخ داده در هوبئی استان, منطقه ای که در آن سرطان ریه و آمفیزم/COPD به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین ملی در چین یک کشور که در آن نیمی از تمام مردان دود. چگونه شد پزشکان قرار است به مرتب کردن بر اساس کدام از این 25 از 25,000 روزانه مرگ و میر بودند تنها با توجه به کروناویروس و که بیشتر پیچیده است ؟ آنچه که ما نیاز به دانستن این است که چگونه بسیاری از بیش از حد مرگ و میر این ویروس باعث می شود.

این است که در آن الماس شاهزاده اطلاعات مهم را فراهم می کند بینش. از 3,711 مردم در هیئت مدیره حداقل 705 باید آزمایش مثبت برای ویروس (که با توجه به محدوده و شرایط و نحوه مسری این ویروس به نظر می رسد جای تعجب است که پایین). از کسانی که بیش از نیمی از آنها بدون علامت در حالی که تعداد بسیار کمی از افراد بدون علامت بودند شناسایی شده در چین. این به تنهایی نشان می دهد نصف ویروس, واقعی مرگ و میر.

در الماس شاهزادهشش مرگ و میر رخ داده است در میان مسافران تشکیل یک مورد مرگ و میر 0.85 درصد است. بر خلاف داده ها از چین و جاهای دیگر که در آن مرتب کردن چرا بیمار درگذشت, بسیار دشوار است, ما می توانیم فرض کنیم که این مرگ و میر بیش از حد — که آنها نمی خواهد که رخ داده است اما برای SARS-CoV-2. مهم ترین بینش است که تمام شش تلفات رخ داده در بیمارانی که بیش از 70 سال است. نه تنها الماس شاهزاده بیمار تحت سن 70 سالگی درگذشت. اگر شماره ای از گزارش ها از چین برگزار شده بود این انتظار می رود تعداد مرگ و میر در افراد زیر 70 باید حدود چهار.

داده ها از الماس شاهزاده نشان می دهد هشت برابر کاهش مرگ و میر در میان بیماران مسن تر از 70 و سه برابر پایین تر مرگ و میر در بیماران بیش از 80 نسبت به آنچه که گزارش شده در چین در ابتدا. اما حتی کسانی که شماره 1.1 درصد و 4.9 درصد به ترتیب مربوط. اما چیز دیگری که ارزش به خاطر سپردن: این بیماران به احتمال زیاد در معرض بارها و بارها به متمرکز ویروسی بارهای (که می تواند باعث بدتر بیماری). برخی از درمان تاخیر شد. بنابراین حتی پایین تر CFR بر روی الماس شاهزاده شده است می تواند حتی پایین تر مناسب با پروتکل های. همچنین شایان ذکر است که در حالی که مسافران کروز می تواند در نظر گرفته شود و سالم به اندازه کافی برای سفر آنها در واقع تمایل به منعکس کننده عموم مردم و بسیاری از بیماران با بیماری های مزمن در cruises. بنابراین تعداد از این کشتی ممکن است مناسب تخمین می زند.

این همه نشان می دهد که COVID-19 نسبتا خوش خیم بیماری برای بسیاری از افراد جوان و یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر یکی برای پیر و بیمار, البته تقریبا به عنوان خطرناک به عنوان گزارش شده است. با توجه به کم مرگ و میر در میان بیماران جوانتر با کروناویروس—صفر در کودکان 10 یا جوان در میان صدها نفر از موارد در چین و 0.2-0.4 درصد در سالم ترین nongeriatric بزرگسالان (و این است که هنوز قبل از حسابداری برای آنچه که به احتمال زیاد تعداد زیادی از غیر قابل تشخیص موارد بدون علامت)—ما نیاز به منحرف کردن تمرکز ما به دور از نگرانی در مورد جلوگیری از سیستمیک در میان افراد سالم—که به احتمال زیاد هم اجتناب ناپذیر و یا خارج از کنترل ما—و مرتکب اغلب اگر نه همه از منابع ما نسبت به حفاظت از کسانی که واقعا در معرض خطر ابتلا به بیماری بحرانی و حتی مرگ: هر کس بیش از 70 و افرادی که در حال حاضر در معرض خطر بالاتر از این نوع از ویروس.

این هنوز هم تا حد زیادی پایین می آید به بهداشت و انزوا. اما در خصوص ما نیاز به تمرکز بر حق مردم و مکان های راست. پرستاری خانه های مدارس. بیمارستان و نه هواپیما. ما نیاز به بالا بهداشتی و انزوا و حوش در درجه اول در اطراف این زیر مجموعه از افرادی که به سادگی نمی تواند قرارداد SARS-CoV-2 و سوار آن را از راه سالم افراد باید قادر به.

بله این بیماری واقعی است. و بله, وجود دارد واقعا به نظر می رسد آسیب پذیر و بیماران در میان ما کسانی که به مراتب بیشتر احتمال ابتلا به بیماری بحرانی از آن است. و است که نسبتا کوچک زیر مجموعه اگر آلوده در بالا اعداد می تواند اضافه کردن به غم انگیز تعداد بالایی از مرگ و میر اگر ما موفق به اندازه کافی محافظت از آنها.

خبر خوب این است که ما باید مزیت های بزرگ به اهرم: ما در حال حاضر همه این را می دانند و باید آن را آموخته سرعت قابل ملاحظه. ما می دانیم که چگونه این ویروس گسترش می یابد. ما می دانیم که چگونه مردم مسری هستند. ما می دانیم که آسیب پذیرترین بیماران به احتمال زیاد و به جایی که آنها هستند.

سالم افرادی که احتکار مواد غذایی و ماسک و ضد عفونی کننده دست ممکن است احساس مانند آنها انجام می دهند درست است. اما همه نیت خوب در کنار این اقدامات احتمالا نشان دهنده گمراه نگرانی. هنگامی که این تلاش ها به طور مستقیم در خدمت حفاظت از حق مردم نه تنها آنها را از دست ندهید نقطه از همه چیز به ما آموخته اند که تا کنون آنها در واقع ممکن است ناخواسته بود هدر دادن آنچه را که به طور ناگهانی تبدیل به با ارزش و منابع محدود است.

نظرات بیان شده در این مقاله صرفا کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده دیدگاه ها و نظرات از بریگهام و بیمارستان زنان و یا دانشکده پزشکی هاروارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>